FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 21 srp 2019, 05:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1610 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 108  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2005, 09:50 
Člen klubu

Asi si udělám měsíc zdravení a uvidíme jaké budou reakce. Pak se kdyžtak podělím.
Mě by se dobře zdravilo i mlhovkama, ale ty zase každá Máři nemá :cry:

ex Fiat Barchetta - 1,8 VFD 96Kw limited edition *1998
ex Fiat Panda 750 *1988

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2005, 10:08 
Člen klubu

já se na to dívám takhle. Mareák který chce zdravit jiné merejky, po nich a jejich šoférech na silnici stejně kouká a rád pozdraví nebo na pozdrav odpoví at mávnutím nebo dálkovejma. V případě, že to ale je jen "obyčejný" řidič, tak ho mávnutí ruky(pokud si ho všimne) rozhodně nevyděsí narozdíl od probliknůtí dálkovejma, po kterým se většina řidičů začne zabejvat otázkou "co se děje, něco je na silnici předemnou nebo na mém autě?"

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2005, 12:27 
Člen klubu

Těmi výstražnými světli se dá zdravit jedině auto po předjetí,což už mám vyzkoušený,těžko vozidlo,který jede proti mě.Navíc by řidič jedoucí za mnou mohl zmateně šlápnout na brzdu.Držme se toho,že je to VÝSTRAŽNÝ TROJŮHELNÍK :!: Když budu blikat na vozidlo proti mě a bude to Marea,tak pokud bude řidič duchem přítomen zabliká taky.Ty co jedou za ním mne osobně nezajímají co si budou o mém bliknutí myslet.Kdyby jezdili jak mají,neměli by důvod zmatkovat.Toť vše a dál se tímhle tématem nebudu zabejvat.Ahoj.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2005, 21:55 
Člen klubu

Myslím, že toto se už řešilo na starší verzi fora, se zdravením se taky vymýšlelo, jak klubové marejky označit. S označením by se vyřešilo zdravení cizáků. Co to ještě jednou otevřít a vymyslet něco.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 29 pro 2005, 23:29 
Člen klubu

Lami3U1 píše:
Těmi výstražnými světli se dá zdravit jedině auto po předjetí,což už mám vyzkoušený,těžko vozidlo,který jede proti mě.Navíc by řidič jedoucí za mnou mohl zmateně šlápnout na brzdu.Držme se toho,že je to VÝSTRAŽNÝ TROJŮHELNÍK :!: Když budu blikat na vozidlo proti mě a bude to Marea,tak pokud bude řidič duchem přítomen zabliká taky.Ty co jedou za ním mne osobně nezajímají co si budou o mém bliknutí myslet.Kdyby jezdili jak mají,neměli by důvod zmatkovat.Toť vše a dál se tímhle tématem nebudu zabejvat.Ahoj.

Asi se to nedá napsat výstižněji,máš můj plný souhlas :wink: :wink:

Aprilia SR 50,kit Malossi
Predom-Prespol N126b
ex Croma ie,ex Weekend JTD105/99,ex Ulysse2.0,ex Lancia Lybra SW 2,4JTD,ex Punto 1,2 75

Předmět příspěvku: Re: POZDRAV na silnici
PříspěvekNapsal: 03 led 2006, 12:40 
Člen klubu

[Je to dobrý nápad,ale stejně kdo bude chtít odpovědět tak se pozdravějí auta navzájem,ale i třebas na parkovišti jsou mezi námi tací,kteří když se s cizákem jdeš pobavit o stejným voze Marejčím tak Tě málem pošlou do prdele a to si srandu nedělám.Je to na každým z nás.Zas tolik nás tu nejezdí,a jak píšu potěší to,ale každý musí vědět sám zda-li pak probliknout bo neééééé.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 led 2006, 16:05 
Člen klubu

Ahojky všem.

Asi před 3 týdny jsem si koupil onu Mařenku Weekendovou a hrozně jsem se divil, proč na mě pořád někdo bliká. Světla jsem měl v pořádku, policajti nikde ....a ejhle .....oni to blikaj Mareáci ....tak to už jsem v obraze :D

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 led 2006, 19:31 
MAZA píše:
Ahojky všem.

Asi před 3 týdny jsem si koupil onu Mařenku Weekendovou a hrozně jsem se divil, proč na mě pořád někdo bliká. Světla jsem měl v pořádku, policajti nikde ....a ejhle .....oni to blikaj Mareáci ....tak to už jsem v obraze :D

No vítej :arrow: klubové marejky jsou označené ještě samolepkami a podložkami pod SPZ,ale to při těch rychlostech jakými lítaj je patrno jen při parkování :P :P :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 led 2006, 09:37 
Člen klubu

MilMoni píše:
MAZA píše:
Ahojky všem.

No vítej :arrow: klubové marejky jsou označené ještě samolepkami a podložkami pod SPZ,ale to při těch rychlostech jakými lítaj je patrno jen při parkování :P :P :P

Já jsem taky klubová Marejka (si troufám říci) a nálepku ani nic pod značkou nemám. Kde se stala chyba a jak ji mohu napravit?

ex Fiat Barchetta - 1,8 VFD 96Kw limited edition *1998
ex Fiat Panda 750 *1988

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 led 2006, 09:45 
Tak to musíme napravit :wink: napiš mi SZ 8O :P

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 led 2006, 18:16 
Člen klubu

Já jsem taky klubová Marejka (si troufám říci) a nálepku ani nic pod značkou nemám. Kde se stala chyba a jak ji mohu napravit?[/quote]
A já taky!!!! To označení zezadu je jasný, ale zepředu? :roll: Když na předním skle být nálepka nemůže (a stejně by asi byla špatně vidět). Já spoléhám, že si ty nálepky opatřím až na jarním srazu, bo je taky ještě furt nemám. (A nechtěl jsem Vopaskovi otravovat, protože mají jistě jiné starosti.) :roll:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 led 2006, 18:21 
To Pavel1-napiš SZ kolik jich chceš a já ti napíšu adresu. Vůbec nebudeš otravovat :oops: :oops: :oops: :oops: Monika

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 led 2006, 22:19 
Člen klubu

Dáva píše:
Myslím, že toto se už řešilo na starší verzi fora, se zdravením se taky vymýšlelo, jak klubové marejky označit. S označením by se vyřešilo zdravení cizáků. Co to ještě jednou otevřít a vymyslet něco.

tak jsem si tady všechno pročetl od shora do dolů a to že cituji dávu je jen shoda náhod :lol: a teď hupky k pozdravům na cestě: když už někoho potkám na cestě a mimo obec tak je to 2x90......to minimálně takže není ani čas reagovat, ve městě to zase nemá smysl protože při dnešní hustotě provozu a počtu idiotů na našich cestách netřeba zvyšovat zmatek ještě tím že budu někde blikat troubit či mávat no ale proti gustu žádný dišputát, kdo chce tak ať třeba najednou troubí, bliká výstražnejma, dálkáčema, mává z okýnka a kdyby mu to náhodou bylo málo tak klidně ještě může u toho pustit přední i zadní stěrač, spláchnout záchod, rožnout v koupelně či zatopit v krbu :lol: výsledek bude stejný jako by nedělal nic. howgh domluvil jsem :wink:

nyní VW Passat Variant sportline
1,9 tdi 77kW 2007 ....... a klidně mně za tohleto kamenujte ;)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2006, 09:42 
Člen klubu

Kdyz jsem mel predminuly tyden Marenku v nemocnici, musel jsem chte nechte podstoupit cestovani hromadnou dopravou a vsimnul jsem si, ze se autobusaci zdravi bliknutim levym blinkrem.

Nalepky sice nemam, ale zdravim vsechny - ovsem zatim pouze mavnutim a v okoli Hradce kralove mi odpovidaji 2 - 3 ridici.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2006, 18:30 
Člen klubu

jo s tim zdravenim a poznavanim je to problem, taky dost casto koukam, jestli je to nekdo koho znam nebo ne, ale vetsinou to v tech rychlostech nejde poznat a co se tyce nejakeho viditelneho oznaceni, tak mimo to, ze by bylo na kapote logo klubu :wink: asi nic moc jinyho nejde, protoze kdyz by to bylo neco mensiho, tak to taky muze bejt nebezpecny a co se tyka svetel myslim, ze jiz vse bylo receno, kazdopadne panove priznejte se kdo ste byli na silvestra zhruba okolo 18:00 na krizovatce na Plzensky a jeli ste kolmo pres Plzenskou a koleje za ten most, je to jak jezdi 174, 180, 179 atd. byla to Marea (prekvapive :D ) Weekend tmave barvy

P.S.: Zdravili sme se :P

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1610 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 108  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]