FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1540 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 pro 2006, 20:30 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 914
Bydliště: SLOVAKIA - POV. BYSTRICA tel.: 0907 584301
http://muj.edisk.cz/soubor/stahni/82190 ... .51MB.html ----stiahnuť - rozbaliť a vypočuť :D :D :D :D . Hlavne "pomsta je sladka - instruktor" :D :D :D :D

_________________
MAREA 1,6 16V ELX , SEDAN, STRIEBORNA METALÍZA - Prdelate bejby + xenony 6000K, bez zbytočnej sklopky a nefungujúceho zadného stierača, či kľučky 5. dverí :D(zato s nefungujúcimi inými kurvítkami :D)


čiastočne stratený....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 pro 2006, 22:33 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
To nemá chybu

Obrázek

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Naposledy upravil Lenoši dne 10 pro 2006, 14:10, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 13:58 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
Lenoši píše:


To teda má chybu, nejde mi to otevřít a píše mi to "Neautorizovaný". :roll:

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 14:10 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Už jsem to napravil Dýzle. :wink:

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 16:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 5325
Bydliště: Nikol-city 608479374
Motor: 2,4TDS
Lenoši píše:
To nemá chybu

Obrázek

tak tam bych si sotupl a jak by me hrabl na kolo tak bych mu rozbil cifernik :lol:

_________________
Lancia Kappa 2,0 16v turbo
subaju impjeza 1,6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 16:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 496
:D

_________________
Lancia Dedra 1.6 16v
http://www.alfisti.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 17:11 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
Tomas-Oaza píše:
Lenoši píše:
To nemá chybu

Obrázek

tak tam bych si sotupl a jak by me hrabl na kolo tak bych mu rozbil cifernik :lol:


Však je to focený před tvým barákem.Tu cedulku se značkou sis tam dal, aby ti sousedi neparkovali traktory na schodech do baráku.Fšecko vím, fšecko znám. :lol: :lol: :lol:

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 17:17 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2005, 01:00
Příspěvky: 1058
Bydliště: Brno, 1. patro 724 04 66 80
A vypuštěné kolo od traktoru to je pořádnej trest když s sebou nemá šlauch ke kompresoru, jen pumpičku na bicykl :D

_________________
Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás! :wink: 1,9 TD ELX Week


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 pro 2006, 17:23 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 914
Bydliště: SLOVAKIA - POV. BYSTRICA tel.: 0907 584301
matey píše:
A vypuštěné kolo od traktoru to je pořádnej trest když s sebou nemá šlauch ke kompresoru, jen pumpičku na bicykl :D


Tak to by som si tam ešte zriadil živnosť na dofukavanie kolies:D Popri tej srande , pri pohľade na ich smutne tvare z prazdneho kolesa by som si ešte aj zarobil:D:D

_________________
MAREA 1,6 16V ELX , SEDAN, STRIEBORNA METALÍZA - Prdelate bejby + xenony 6000K, bez zbytočnej sklopky a nefungujúceho zadného stierača, či kľučky 5. dverí :D(zato s nefungujúcimi inými kurvítkami :D)


čiastočne stratený....


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2006, 22:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 10 srp 2006, 00:00
Příspěvky: 67
Bydliště: Zvolen
javascript:lfun('15140', '');

_________________
zatiaľ Brava 1,4 12V


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2006, 23:47 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2005, 01:00
Příspěvky: 1058
Bydliště: Brno, 1. patro 724 04 66 80
hkmzv píše:
javascript:lfun('15140', '');
Co je na tom vtipnýho? 8) 8O

_________________
Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás! :wink: 1,9 TD ELX Week


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2006, 08:13 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 842
Bydliště: bezdomovec 732 204604
Motor: 2.0 trcdc í
jeden z vtípků co včera vykládal jožin.....

Synovi je cerstve 18 a ptá se otce: "Tati, když je mi už osmnáct, mužu
jít na parbu?" Táta mu povídá, že jasne, ale at nepije, že ho pak bude
druhej den bolet celý telo. Tak že jo. Druhej den se syn probudí dolámanej
jak svina, a hned povídá tátovi: "Proc me bolí celý telo, dyt jsem vcera
nepil..." a táta mu povídá: "To, žes prišel nalitej ve dvanáct a matce
nadával do starejch kurev, to by mi nevadilo. To, že ses snažil znásilnit
vlastní sestru, až se pred tebou musela zavrít do koupelny, to bych taky
rozchodil. Ale když ses vysral pred televizi, do toho hovna napíchal párátka
a rekls, že ode dneška bydlí ježecek s náma, tak jsem te zbil jak hada..."

_________________
co bylo - bylo, teď je teď
Nissan qashqai


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: ice age
PříspěvekNapsal: 21 pro 2006, 16:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 16 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 27
Bydliště: ostrava Ex 2.4 JTD stříbrná
http://www.youtube.com/watch?v=jH8IAtsFJNA

_________________
Ex 2,4JTD stříbrná


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 pro 2006, 21:10 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 22 říj 2006, 00:00
Příspěvky: 82
Bydliště: Černá Hora okr.Blansko 721538091
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka,
Satiro Suzuki z Japonska.
Hodina začíná a učitelka se ptá:,,Uvidíme,kdo ovládá kulturní historii Ameriky.
Kdo řekl:Dejte mi svobodu,nebo mě zabte!.?“
Hrobové ticho ve třídě,jen Suzuki zvedne ruku:,,Patrick Henry 1775 ve Philadelphii.“
,,Výborně!,Suzuki a kdo řekl:Stát je národ a národ nesmí zhynout!.?“
Suzuki se postaví:,,Abraham Lincoln 1864 ve Washingtonu.“
Učitelka se podívá na žáky a povídá:,,Stydím se za vás,Suzuki je Japonec a zná Americkou historii lépe než vy!!“
Zezadu se ozve tichý hlas:,,Polib mi prdel,zasraný Japončíku!“
,,Kdo to řekl?!“zvolá učitelka.
Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví:Generál McArthur 1942 na Guadalcanalu a
Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy Chrysler.“
Třída je zcela ticho jen zezadu se ozve:,,je mi z toho na blití!“
Učitelka křičí:,,Kdo to byl!?“
Suzuki odpovídá okamžitě:,,Georgie Bush senior japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda,Tokio 1991.“
Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne:,,Vyhul mi!“
Učitelka hystericky:,,Kdo to byl teď?!“
Suzuki bez mrknutí oka:,,Bill Clinton Monice Lewinské 1997 ve Washingtonu,oválná pracovna bílého domu.“
Další ze studentů se postaví a zařve:,,Suzuki je hromada sraček!“
A Suzuki opět klidně:,,Valentino Rossi při Velké ceně motocyklů v Brazílii 2002.“
Třída zcela propadne hysterii,učitelka upadá do bezvědomí,dveře se otevřou a vejde
Ředitel:,,Kurva,takový bordel sem ještě neviděl!!“
Suzuki:,,Vladimír Špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu,Praha 2003.“

_________________
FIAT Marea Weekend 2,4 JTD 130 ELX,2000-bílé letadlo
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 led 2007, 19:25 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
Tak toto mi dorazilo mailem, tak se rád podělím... chvílema jsem brečel smíchy... :wink: :wink:

ty naše polovičky to asi nemají lehké......


perly našich mužů....
Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva,v ledničce vymeteno i poslala jsem svého muže do Tesca nakoupit.Povídám : "Drahý,v kuchyni máš lísteček,co máš koupit" a šla jsem si po svém.Sedl do auta odjel a za 15 minut telefon-prosím tě,jak mám koupit 250 gramů hladké mouky ? Místo lístku s nákupem-velkým jako kráva,mi sebral recept na buchtu,který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat.

Mě pobavil, když mi "ukrad" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a povídá: Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne?

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách. Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, netuším.

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatinek ji sel konecne poprve vyzvednout. Rekla jsem mu "Jitka ma kyblicek". Pro nas zensky je samozrejme, ze se jedna o znacku na satnicce. Co myslite, ze hledal? Ano, samozrejme hledal kybl, ve kterym ma dcera obleceni. Neni to poklad?

on je peclivy, presny matematik, ale je treba naprosto presne nazvat polozku, kterou chcete koupit, protoze jinak neprinese nic. Tak treba "Šlehačku neměli". "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu?""Jo, koukal, ale nemeli. Meli tam 12% a 18% smetanu ke slehani, ale slehacku NE!" A nedelej ze mne blbce!

vrcholnym kouskem bylo "Kup mi vlozky". Napsala jsem mu na listek "Libresse, oranzovy obal, na kterem maji vpravo dole 5 hvezdicek a z toho 3 buou plne a 2 vpravo jen obrysy".
Jenze! V te dobe se zrovna u techhle vlozek menil obal, skoro stejny, jen tech hvezdicekk tam najednou udelali misto 5 jen 4. No a byl v prd.... Volal mi z Delvity, vztekal se u regalu do telefonu na cele kolo, at mu reknu "presny nazev tech vlozek" - ale ten ja si samozrejme nepamatuju, tak jsem ho pozadala, at mi PRECTE ty nazvy - a tak zacal nahlas do telefonu slabikovat "Libresse Ultra Fit and Slim, Libresse....." Ja uz nevim, co prinesl, ale myslim, ze zakaznici i prodavacky v Delvite meli tehdy docela vesele odpoledne. A rikal, ze uz mi nikdy vlozky kupovat nepujde.

Můj muz jen tak mimochodem povida : Ja jsem ani nevedel, ze mame pracku se susickou!Já na to : no to teda nemame.On: no to je divny, ja jsem vypral pradlo a kdyz jsem ho vyndal, tak bylo suchy! No ale stejne jsem ho povesil na balkon, aby doschlo.!!! Ano, pradlo bylo suche, protoze nepovolil vodu! Pracka tudiz neprala, on vyndal ty svy smradlavy a spinavy fusekle a jeste je povesil na balkon !

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: No co, stejně se budou prát...

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicioner na vlasy. Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy) prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky, banánky v čokoládě atd.Při nákupu v Kauflandu ukládáme všecho do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme kam
patří.Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku.Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse.
Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval:"Fuj, co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace...". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví co by sežral.

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

Muž jel výjimečně do práce autem, stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny, najednou vidí jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí, tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce vzpomněl si, že jel autem a auto nikde, tak volal na policii, že mu ukradli auto... a policajti říkali: "Tak to jste byl vy kdo nechal auto na křižovatce???"

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: Třeba nějakou masku na obličej. Ráno před odjezdem mě budí: Prosím tě, jaký máš číslo obličeje???

Vcera jsem koupila chlebove placky Pita. Dala jsem je do zasobniku na chleba a kdyz muj muz opet prolezal, kde by co zbastil, prisel za mnou s temi plackami a on se pta "je tohle k jidlu" no a ja, prave v dobre nalade mu rikam "ne to je novy toaletni papir" a od odpovedel, tak proc to je mezi chlebem?

on je silně pod pantoflem ale jednou za čas se vzepře a uteče do hospody, a když už je venku tak chlastá do rána. Při jednom takovém výletě dorazil k ránu k jejich peneláku totálně na mol,vyšlapal schody (nemají výtah) a protože se nemohl strefit klíčem do zámku začal bouchat na dveře a zuřivě zvonit na ženu a při tom ječel "ty vole neser mě a pusť mě domů, Andreo, votevři!" takhle tam řval a bouchal hodnou chvíli, v tom přilítla manželka z vyššího patra, jednu mu flákla a táhla ho domů....

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. NO a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč?" Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím oka: "Teď když děti nespí" ???

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1540 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 103  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz