FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 26 zář 2019, 09:38 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
:!:

Jihomoraváci, všimli jste si, že jsme již jedenáctý den bez guvernéra? Tedy, oficiálně zvoleného?

Gryzzli píše:
Předmět příspěvku: Re: 30. Mezinárodní sraz - Budišov nad Budišovkou 13.-15.9. Napsal: pon 16. zář, 2019 16:57

Luckyne gratuluji ke zvolení nové funkce,myslím že není lepší volba prezidenta než tebe.Zároveň by jsem ti chtěl trošku pokazit plány v řadách Guvernérů,když už si na ty funkce tak vážně hrajeme.Nechci být už Guvernérem Jihomoravské kliky.Prosím příslušné administrátory,aby mě změnili co nejdříve popisek za Člena klubu,pokud to nepujde tak mě vymazali muj Nick a já si založím nový.Jistě potěším určitou etniku Jihomoravské kliky mojí abdikací.Děkovat mě nemusíte nic jsem pro Vás ve své funkci neudělal.Důvod změny je ten, že nedodržuji pravidla klubu tak jako všichni ostatní Guvernéři,kteří je striktně dodržují.Jistě budou nové volby a tam budete mít zástupce který bude oblíbenější a bude se držet pravidel a zásad FMC.Těm co mě mají rádi tak moc děkuju,ostatní nechť mě klidně dál nenávidí.I to je lidská vlastnost.A ahoj na sraze v roce 2020.
Byl by jsem rád,kdyby se tento muj příspěvek dál nekomentoval,prostě to tak je a hotovo.Nebudeme si kazit náladu a zdraví,už tak má každej svých starostí dost. :!:


Na vysvětlenou - na srazu proběhl jakýs palácový převrat, v jehož důsledku Grizzly posléze rezignoval. Na post guvernéra byl, ještě na srazu, Královnou dosazen Biac. Tedy, pokud to dobře chápu - na srazu jsem byl, ale volby jsem neviděl.

Jelikož nejsem příznivcem samoděržaví, pokládám otázku - má někdo zájem o demokratické volby? A hlavně - nalezne se nějaký protikandidát?

Důrazně žádám, aby nedocházelo k zveřejňování kandidátů, kteří o post reálně nemají zájem.

Jediné platné přihlášení do volebního klání budiž vysloveno na těchto stránkách přímo kandidátem.

Biac ho, pokud jsem celou akci dobře pochopil, má, a tudíž je logicky prvním, již od srazu přihlášeným, kandidátem.

Než začnete brblat, doporučuji pročíst vlákno z 10. června 2012 k volbě posledního guvernéra, důkladně se zamyslet nad průběhem http://www.fiatmareaclub.com/viewtopic.php?f=1&t=18264&view=next

Z průběhu minulé volby lze očekávat malý až mizivý zájem o post. Tudíž navrhuji, aby když Biac zůstane do 10. října 2019 12:00 hodin kandidátem jediným, byl oficiálně vyhlášen novým guvernérem Jihomoravské kliky.

Pokud se přihlásí někdo další, bylo by v novém vláknu vyvoláno hlasování.

Biacovi se tímto omlouvám, ale pořád ještě cítím určitou odpovědnost za dění v naší klice, potažmo klubu, a jakožto první ex-guvernér JhmK jsem si dovolil záležitost otevřít a navrhnout řešení.

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 30 zář 2019, 18:46 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009, 00:00
Příspěvky: 1159
Bydliště: Brno tel. 606 721 035
Motor: 2.0 20V
….Není to tak, že jihomoravská klika Gryzzliho nenávidí. Došlo k nedorozumění,které dopadlo docela nešťastně, nikoliv plánovaně. Je pravda, že určité výhrady na guvernéra jihomor. kliky by byly … především nám nepřišlo zrovna ok, že guvernér se nezúčastňuje klikových soutěží, celkově je problém seskládat pár lidí, kdo odsoutěží za kliku... guvernér by asi u těchto momentů měl být. Došlo při večerní zábavě ke konfliktu mezi námi, ale nikoliv z důvodu chtít zesadit Gryzzliho z pozice guvernéra. Šlo o úplně něco jiného co nemělo s guvernérstvím společného. Nelíbilo se mi chování k Bimbovce, co by ženě. Proto ten výbuch, i posilnění nějakou tou kapkou alko moku asi udělalo své, nikomu nešlo o to, aby Gryzzlimu někdo chtěl vyčinit a už vůbec ne ho zbavit guvernérství!!! Já sám nejevím o tento post tak enormní zájem, že bych se o něj rval...jen aby bylo jasno
Jinak určitě neodmítnu, když už jsem nominován, ale preferoval bych určo raději služebně staršího kandidáta.
Toliko k tomuto tématu.
A ty Medvěde se nemáš zač omlouvat, pač jak už píšeš, jako první guvernér JM kliky, seš vlastně takovej „sám nejvyšší“ :lol: :lol:

_________________
Zlatíčkem jmenovaný čestný člen Severočeské kliky.
/F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/
Renault Trafic 2.5 long
Mařenka Weekendová 1.8 16v
Fiat Stilo 1.9
Opel astra H 1.6
ex Mařenka Weekendová 2.0 20V
ex Brava 1.8 16V
ex MB Piajánko
ex T 613


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 07 říj 2019, 14:12 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
:idea:

Vážení přátelé, kamarádi....

čas se krátí!

Kdos máte jakés nutkání klání o post guvernéra JhmK se zúčastniti, neváhejte!

To máte samé parády, přehlídky, fotografování před nastoupenou jednotkou... a hlavně, hlavně ta prestiž! :wink:

Samozřejmě jest zde i prostor pro vyjádření k jedinému kandidátovi (Biaci, díky za proslov :D ), a případné vznášení námitek :!:

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 08 říj 2019, 11:21 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 1772
Bydliště: Vysocina-Zdarsko,Tel:608537629
Motor: 1.8 16V + LPG
Biac píše:
….Proto ten výbuch, i posilnění nějakou tou kapkou alko moku asi udělalo své, nikomu nešlo o to, aby Gryzzlimu někdo chtěl vyčinit a už vůbec ne ho zbavit guvernérství!!! Já sám nejevím o tento post tak enormní zájem, že bych se o něj rval...jen aby bylo jasno
Jinak určitě neodmítnu, když už jsem nominován, ale preferoval bych určo raději služebně staršího kandidáta.
:

Jak jsem zminil nekde jinde,pokladam za plus,a velike,ze toto sdruzeni je hlavne o dobrovolnosti.Jakakoliv odpovednost za deni je dana hlavne osobnim postojem dotycnych k dane udalosi.Ve smyslu,kdyz neco slibim,budu se snazit.
Asi by nebylo vhodne sverit tuto funkci nekomu,kdo je clenem chvili ,jako rok ci dva,deni prilis nesleduje,na srazy nejezdi,a chybi mu prehled i s nadhledem.
Ale zda je clenem tri,ci deset let,by melo hrat jen malou roli.Hlavne musi mit poctive zajem.
A rovnou rikam,o mne neuvazujte(no,jak casto mne vidite v soutezich?).Muj prinos,aspon myslim,je proste nekde jinde,kdyz uz teda snad,mozna nejaky je.
Ne kazdej region holt ma v clenech takovej unikat v dobrym slova smyslu jako Zlaticko(snad mne neprasti,az mne priste potka,ale dava tomu fakt hodne).
Dalsi menovat nebudu,mohli by mit padnejsi ranu :slunce

_________________
Fiat Tipo Kombi 1.4 T-Jet,Rubína alias Ruby LPG
Marea Weekend 1.8 16V HLX - Popelka LPG (v pozici zalozni vuz,prozatim)
Obrázek
Fiat Panda II - manzelka,LPG Magic 3


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 08 říj 2019, 12:48 
Offline
Guvernér

Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Příspěvky: 341
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 777 946 259
Bystro píše:
Ne kazdej region holt ma v clenech takovej unikat v dobrym slova smyslu jako Zlaticko(snad mne neprasti,az mne priste potka,ale dava tomu fakt hodne).
Dalsi menovat nebudu,mohli by mit padnejsi ranu :slunce


Tak tahle chvála mě opravdu moc potěšila! Já to opravdu dělám z celého svého srdce a velmi k tomu ještě ráda. I když na Severu už nás je hodně pomálu...a na soutěže si musím vypůjčovat členy, i tak mě nic neodradí od toho vzdát se této funkce.
Tudíž nebojte se toho a pojďte i vy u sebe na Moravě zvolit toho nejlepšího "Šéfa", který za vámi bude stát v dobách zlých i dobrých... :modla :modla :modla :modla :modla :modla :modla

_________________
EX - Fiat Marea Weekend 1.6 16V rok výroby 1996 -změnila majitele, ale moje duše putuje s ní

Záruka hezkého počasí na srazech :-))


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 08 říj 2019, 13:30 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 1772
Bydliště: Vysocina-Zdarsko,Tel:608537629
Motor: 1.8 16V + LPG
:modla
Nebudu bit... :lol:

_________________
Fiat Tipo Kombi 1.4 T-Jet,Rubína alias Ruby LPG
Marea Weekend 1.8 16V HLX - Popelka LPG (v pozici zalozni vuz,prozatim)
Obrázek
Fiat Panda II - manzelka,LPG Magic 3


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 10 říj 2019, 14:22 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
:doutnik

Jak zřejmo, vyzyvatel ani odpůrce se nenalezli.

Tudíž gratuluji Biacovi k získání postu guvernéra Jihomoravské Kliky :slava

Doufám, že Ti chuť tento post zastávat vydrží hodně dlouho, a přeji pevné nervy s veselou myslí :pivko

P.S. mládí vpřed! :wink:

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 03 lis 2019, 10:55 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
Děkuji Medvěde za interní vyřešení. :diky :diky

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz