FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 19 bře 2024, 12:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: rozloučení a poděkování...
PříspěvekNapsal: 18 lis 2016, 17:53 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2014, 16:25
Příspěvky: 104
Bydliště: Pohořelice [ZL]
Motor: 1,6 16V
Zdravím Vás, Mareáci, Mareačky a Marejčata...
Je mi líto, že to musím psát tak brzo po tom, co jsem se přidal tohoto klubu...ale bohužel Maruška umřela a bohužel jsem se rozhodl, že ji už nechám být...

Proč tomu tak je?...
Není to tak dávno, co jsem zde psal, že jsem nechal na Marušce dělat rozvody a všechny tyto věci okolo toho...Tato oprava mě stála bezmála 10tis. korun a všechno to bylo proto, abych Marušce ještě zachránil život a mohla by mi ještě sloužit...jenže psal se den 14.10.2016 a já si Máruš fičel Zlínem, když tu najednou se makrelka zatřepala a začala ztrácet tlak na válcích a absolutně nereagovala na sešlápnutí plynu..jen plynule zpomalovala, než nakonec vypnula a od té doby nejde nastartovat..jen naprázdno točí. Samozřejmě jsem první to, kontaktoval mého servisáka, který opravu s výměnou všeho dělal...jenže jeho závěrečným verdiktem bylo, že za to nenese žádnou zodpovědnost a nemůže za to, že před ním někdo měnil rozvody a byl špatný závit v hlavě a nedokáže ovlivnit to, že se zaseknutá kladka povytáhne nebo něco udělá....ale to už je věc jiná...problém je v tom, že je motor potkaný a bohužel mé finanční možnosti jakožto 20 letého studenta nejsou takové, abych dokázala ještě k těm 10 tisícům za rozvody dát ještě dalších minimálně 6-7 tisíc za výměnu hlavy s pístama a novým těsněním, protože než to se servisákem vyřeší právník, tak to bude na dlouho..

Upřímně je mi to líto, že musím Marušku dát pryč...bylo to moje první auto, za vlastní vydělané peníze i s tím, že i všechny opravy jsem si platil ze svého...jenže nyní už bohužel nejsou ani finanční prostředky a ani Maruška...nezbylo mi nic a všechno to dvouleté opečovávání a dávání všech mých finančních prostředků do Marušky je rázem pryč kvůli špatně udělané opravě...

Pokud by měl někdo zájem, klidně dám něco z Marušky na díly (řekněte si co byste chtěli). Je tam nová zapalovací cívka, komplet nové brzdové hadice i s novým brzdovým potrubím a úplně nové rozvody...samozřejmě by jste si to museli vymontovat nebo mi říct, jak se to z toho vytahuje, protože rozvody si bohužel opravit sám nedokážu. Jsem taky ochotný Marušku dát za nějakou drobnou částku celou (kdyby měl někdo motor nebo hlavu a chtěl si to vyměnit sám..)...přeci jen jsem za Marušku dal při koupi 20tis. a na opravy jsem dal něco okolo 25tis.

Samozřejmě, pokud budu moct, budu rád, když se budu moct zase někdy ukázat na nějakém srazu a vidět se s Vámi...

_________________
1,6 Weekend - Stříbrná
"Auto, které nemá mouchy, není autem"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rozloučení a poděkování...
PříspěvekNapsal: 18 lis 2016, 20:45 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 1240
Bydliště: Šenov u Nového Jičína
Tož to je servis...pokud máš na to sílu, tak se bránit. Je to však běh na dlouhou trať, při stavu našeho soudnictví.

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-830F pomocí Tapatalk

_________________
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX
182A4000 - 7/1998 Dark Blue Metallic Paint
ex F/I/A/T TIPO 1.6 DOHC i-e DGT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: rozloučení a poděkování...
PříspěvekNapsal: 19 lis 2016, 12:32 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 čer 2014, 16:25
Příspěvky: 104
Bydliště: Pohořelice [ZL]
Motor: 1,6 16V
bránit jsem se samozřejmě začal bránit právní cestou, ale to mi Maruš nevrátí..:/

_________________
1,6 Weekend - Stříbrná
"Auto, které nemá mouchy, není autem"


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz