FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 18 črc 2019, 03:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2006, 10:57 
Člen klubu

garbage píše:
Ahoj všichni tak už ji skoro máme. :D tu 1,9 z azzurry.Včera jsme tam nechali zálohu 5000,- a dneska jdu doplatit zbylých 85tis. Nakonec jsme se s Romanem shodli na tom, že bohatou výbavu 2,4 oželíme a přiklonili jsme se k nižší spotřebě 1,9. Ta 1,9 jede hezky a vypadá, že bude ok. Necháme šplíchnout ten nárazník a koupíme nějaký kolečka a bude jako nová.

to tomáš-oaza: Jo to je ta naše.

Tak za hoďku ju jdu doplatit a odvezu na evidenčku. :lol: :lol: :lol:

Už se moc těším až se s ní projedu. Dám Vám vědět jaký to bylo. :P :P :P :P :P :P

Dobře si udělal, já mám tak 1,9 TD (podle všech recenzí dobrý motor ). Podle svých skušeností můžu říct - je to dobrý . Kupoval jsem v květnu 2005 - teď má najeto 23 000 km a zatím bez motorovýho problémy (ani ň). Pořád chytá na první brnknutí - asi to nebude tak špatný. Teď mě čekají rozvody - cca. za 3 tis. km Kdyby sis vzpomněl - dej vědět průměr. spotřebu. Celkem by mě to zajímalo - ale prosím o objektivnost.
Hodně spokojených km.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 úno 2006, 07:59 
Člen klubu

Slesh píše:
garbage píše:
Ahoj všichni tak už ji skoro máme. :D tu 1,9 z azzurry.Včera jsme tam nechali zálohu 5000,- a dneska jdu doplatit zbylých 85tis. Nakonec jsme se s Romanem shodli na tom, že bohatou výbavu 2,4 oželíme a přiklonili jsme se k nižší spotřebě 1,9. Ta 1,9 jede hezky a vypadá, že bude ok. Necháme šplíchnout ten nárazník a koupíme nějaký kolečka a bude jako nová.

to tomáš-oaza: Jo to je ta naše.

Tak za hoďku ju jdu doplatit a odvezu na evidenčku. :lol: :lol: :lol:

Už se moc těším až se s ní projedu. Dám Vám vědět jaký to bylo. :P :P :P :P :P :P

Dobře si udělal, já mám tak 1,9 TD (podle všech recenzí dobrý motor ). Podle svých skušeností můžu říct - je to dobrý . Kupoval jsem v květnu 2005 - teď má najeto 23 000 km a zatím bez motorovýho problémy (ani ň). Pořád chytá na první brnknutí - asi to nebude tak špatný. Teď mě čekají rozvody - cca. za 3 tis. km Kdyby sis vzpomněl - dej vědět průměr. spotřebu. Celkem by mě to zajímalo - ale prosím o objektivnost.
Hodně spokojených km.

Zatím jsme spotřebu nepočítali,ještě jsme ani moc nenajeli. V pondělí byla maruš na rozvodech ..... Jestli si vzpomenu tak ti to napíšu.Jinak myslím, že se tady o spotřebě někde píše tak to kdyžtak napíšu tam.

Teď sice maruš trochu zlobí, tak zas půjde ve středu k panu doktorovi. Snad to nebude nic vážnýho doufám :roll: :roll: :roll:

Taky ti přeji spooooooooooouuuuuuuuuusty šťastných KM. :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 bře 2006, 10:43 
Člen klubu

Já bych se rád zeptal, jak vidíte porovnání mezi 1,9 JTD 105 a 2,4 JTD 135?
Jak jsou na tom s reálnou spotřebou?

Pokoušel jsem si srovnat dle cen autokelly pár dílů motoru, ale nějak mi to vycházelo nastejnou (váha vzduchu, rozvodovej řemen, kladky), tak nevím, jestli jsme špatně porovnával nebo tam mají nějakou botu.
2,4 JTD má taky i vzadu kotouče, vyjde výměna dráže než u bubnů na 1,9 JTD?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 bře 2006, 12:23 
Člen klubu

kuba_lysa píše:
Já bych se rád zeptal, jak vidíte porovnání mezi 1,9 JTD 105 a 2,4 JTD 135?
Jak jsou na tom s reálnou spotřebou?

Pokoušel jsem si srovnat dle cen autokelly pár dílů motoru, ale nějak mi to vycházelo nastejnou (váha vzduchu, rozvodovej řemen, kladky), tak nevím, jestli jsme špatně porovnával nebo tam mají nějakou botu.
2,4 JTD má taky i vzadu kotouče, vyjde výměna dráže než u bubnů na 1,9 JTD?

Ceny dílů jsou opravdu podobné.2,4ka určitě lépe jede,motor má nádherný zvuk,ale o trošku větší spotřebu(tak o 0,5 litru).Jediný mínus-motor je o dost těžší,takže při častém drncání po dírách dostává daleko víc zabrat celý předek a má větší poloměr zatáčení.Co se brzd týká,kotouče potřebují větší a častější péči,bývají problémy s ruční brzdou.Po mnoha letech mám auto vzadu s bubnama,vím o čem mluvím.

Aprilia SR 50,kit Malossi
Predom-Prespol N126b
ex Croma ie,ex Weekend JTD105/99,ex Ulysse2.0,ex Lancia Lybra SW 2,4JTD,ex Punto 1,2 75

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]