FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 19 bře 2024, 09:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jak vznikl Váš nick
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 18:30 
Tohle téma již bylo na starém foru,ale protože je zde mnoho nových členů nebylo by od věci se opět představit :P 8) :wink:


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 18:34 
Náš nick vznikl při dlouhých nočních debatách ještě na starém foru,kde jsme plánovali první celorepublikový sraz 8) vymyslel ho vlastně Leoš alias Dolfi :P :P Milan + Monika = MilMoni :P :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 18:39 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
Adyn - Vychází z mého příjmení Adámek. Jinak tu přezdívku nemám moc rád ale když už jsem si ji jednou zaregistroval - ještě na prehistorickém mareáckém fóru v MotorCafé na www.auto.cz - tak už ji držím do dneška. Jinak mi tak nikdo jiný neříká, než Mareáci. (Spíše mě nazývají Ády, Áda, Adoš apod.)

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 18:40 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 726
Bydliště: Uherský Brod
U mě to bylo prozaičtější. Jelikož jsem se chtěl zaregistrovat pod "Pavel" a nějak mě to pořád nechtělo přijmout, tak jsem zkusil "Pavel1" a povedlo se :oops: :oops: :oops:

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 18:51 
No na starém foru jsem stále pod tominin, ale jinak když se to tday začalo vyvíjet tak jsem nechal zřídidt totéž, jenže jsem později mi žena říkala,že už nechce psát podemnou a tak jsme to nechali změnit na Lenoši - Tominin a Elen, jenže to zase dík tak dlouhému nicku hodně blblo, tak se osud zapotil a změnil to na Lenoši.

Jinak důvod proč tominin, že se jmenuji Tom a elen, to protože Evča se tak registrovala na netu už když studovala a proč Lenoši, no protože jsme v příjmení Lenochovi :lol: :lol: :lol:

Dobrý ne?


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 20:53 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 lis 2005, 01:00
Příspěvky: 62
Bydliště: Chomutov tel. 723153356
Motor: 2.0TDI
Opravdu to chcete i po mně??? j :D :D :D Á SI MYSLÍM ŽE JE TO ZBYTEČNÉ, ALE ZA 3 TÝDNY BUDE MÍT MÁ PŘEZDÍVKA NAROZENINY, TAK JSEM ZVĚDAV...... :P :P :P

_________________
ExFiat Uno 75ie
EXFiat TIPO 1.6
EXFiat Marea Weekend 1.8 ELX
EX:Fiat Doblo 1.9 JTD
...a dnes už jiná motorizace 2.0 TDI
---------------------------------------
Možná neviditelný,ale stále platný a věrný člen SEVKLIKY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 21:07 
Offline
Člen klubu

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 157
Bydliště: Hodonín, 777997009
Taky přispěju můj nick vznikl asi tak před 15ti lety. Jemnuji se Vladimír a vždycky jsem se představoval jako Laďa. Jednou jsem se seznamoval s kolegou z práce tenkrát jsem ještě makal na šachtě, no a on se mi představil Vladik, tak se mi to zalíbili a od té doby jsem i já Vladik a co se mi líbí nejvíc, tak jak mi říkají v čechách Vládík. Všem z Čech tímto děkuji

_________________
Alfa Romeo 159 2.2 JTS 137 kW šedá
Alfa Romeo 147 1.6 16v Twin Spark 88kW červená
7l/100km
ex Fiat Marea 1.6.16V SX sedan GRIGIO FIUME SM. MET
7,8l/100km
skype:vladik.marea


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 21:21 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 lis 2005, 01:00
Příspěvky: 62
Bydliště: Chomutov tel. 723153356
Motor: 2.0TDI
vladik píše:
Taky přispěju můj nick vznikl asi tak před 15ti lety. Jemnuji se Vladimír a vždycky jsem se představoval jako Laďa. Jednou jsem se seznamoval s kolegou z práce tenkrát jsem ještě makal na šachtě, no a on se mi představil Vladik, tak se mi to zalíbili a od té doby jsem i já Vladik a co se mi líbí nejvíc, tak jak mi říkají v čechách Vládík. Všem z Čech tímto děkuji

Ale to my rádi :D

_________________
ExFiat Uno 75ie
EXFiat TIPO 1.6
EXFiat Marea Weekend 1.8 ELX
EX:Fiat Doblo 1.9 JTD
...a dnes už jiná motorizace 2.0 TDI
---------------------------------------
Možná neviditelný,ale stále platný a věrný člen SEVKLIKY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 21:24 
Rejpal píše:
vladik píše:
Taky přispěju můj nick vznikl asi tak před 15ti lety. Jemnuji se Vladimír a vždycky jsem se představoval jako Laďa. Jednou jsem se seznamoval s kolegou z práce tenkrát jsem ještě makal na šachtě, no a on se mi představil Vladik, tak se mi to zalíbili a od té doby jsem i já Vladik a co se mi líbí nejvíc, tak jak mi říkají v čechách Vládík. Všem z Čech tímto děkuji

Ale to my rádi :D

:P :P Vlááádíííkůůů :P :P


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 21:30 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
To bylo před dávnými časy, když ještě uhlí rostlo na stromech, a já byl menší (ale ne o moc). Tehdy jsem svoji přezdívku dostal v oddílu, do kterého jsem chodil. Pak mě tak říkali i na vandrech, vodách a tak, a zná mě takhle spousta lidí....i vy :wink:

A protože jsem si ji musel kdysi zasloužit, tak ji rád používám dodnes :D

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 21:58 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 101
Bydliště: Hlučín
Tak u mě to je jednoduché je to podle jistého pivovaru jehož pivo (premium čili ležák pro ty ze starší školy 12°, výčepákem se nezabývám tím je škoda špinit sklenici) má exkluzivní smlouvu s mím tělem :lol: a kombinace já (Honza, Jan, Hanis, Jenda, ježiš to je šílené kolik toho mám) a Radegast na internetu funguje už asi 6-7 let.

_________________
VW-Passat VI 2.0TDI
EX-Zelená makrelka zrozená v roce 2000 se 105 kobylami pod kapotou které hodují na dieslu od Shellu. :pivko
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 22:15 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 25 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 53
Bydliště: Ostrava - Poruba 604708479
U mě je to také jednoduché jelikož jsme do loňského dubna vlastnili fenku Aljašského Malamuta tak jsme jezdili po zavodech psích spřežení no a vedoucímu spřežení se říká mašer, ono se to trochu jinak píše ale žijeme přece v ČR

_________________
Marea Weekend 1,6 16V 2001
Blu way met


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 23:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 75
Bydliště: Nýřany
Vzniklo to asi tak že když se hrabu v autech a něco utahuji tak to utáhnu vše tak dobře že to ani já po sobě pak časem nepovolim. pokud to utáhnu jinak v nejhorším případě strhnu,,,prostě rozdrtim. asi tak 8O . ale časem jsem svůj utahovací moment v pažích vypiloval tak že už je to v pořádku. jen když jsem si dával červené pružiny na mařenku tak se opět utrhnul spodní šroub na tlumiči.,a na druhým se strhnul závit,,,, to byla výjimka. jen už je asi nikdo nepovolí. :lol: :lol: :oops: :oops: :oops:

A mě už si každý určitě domyslí. :wink: :lol: :idea: :D


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2006, 23:29 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 5325
Bydliště: Nikol-city 608479374
Motor: 2,4TDS
no a ja kdyz sem zacal v roce 94 podnikat tak jsem mel hospudku na prehrade a jmenovala se oaza, zaroven jsem mel takovou volacku na CB a ted uz mi to tak zustalo a zna me tak hodne lidi :lol:

_________________
Lancia Kappa 2,0 16v turbo
subaju impjeza 1,6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2006, 09:55 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 130
Bydliště: Zlín
muj nick používám už od doby co jsem se dostal k internetu tak před 6-7 roky - prostě jsem ho používal na forech pctuning, pretaktovani.cz atd a proste ho ted jen prenasim na dalsi fora i když na ty puvodni uz neni moc cas :-) ani nevim co me vedlo k tomu zvolit si zrovna takový nick - prostě to nějak vzniklo spíš náhodou :-)

_________________
Marea 1,6 16V SX modrý sedan '97
:-( -3body :-(


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 240 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz