FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 18 črc 2019, 03:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: reakce
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 16:09 
Člen klubu

Dolfi: nechápu že Tě to baví pořád každýho nováčka bu......t :evil: Když někdo slušně požádá o radu a nezačně podle toho jak si přeješ Ty, tak máš hned u zadku koudel. Zrovna tak kritika těch co pravidelně nepřispívají jak by bylo "vhodné.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 16:15 
Nezlob se, ale Dolfi má pravdu a myslím si, že když to nebude dělat Dolfi, tak to budu třeba já nebo někdo jiný. :wink: 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 16:31 
Člen klubu

Tobě by se líbilo, kdyby Ty jako nováček jsi přišel na toto fórum s nějakým problémem a dostalo se Ti takovéto reakce???Jinak se omlouvám za vytvoření nového tématu, chtěl jsem pouze reagovat v rubrice "cvrdlikání pod palubovkou" a omylem jsem založil toto téma.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 17:12 
Člen klubu

Motor: 1,6 SX - sedan
Tominine a proč bys to proboha dělal???

Když se ti nelíbí dotaz, tak na něj prostě neodpovídej.

Pokud ale někdo potřebuje pomoct a je z nového auta vycvakaný a z případného problému ještě více, tak je úplně normální že se jde zeptat k odborníkům největším - čili na náš web. A že jen zruba popíše neumělými slovy svůj problém vůbec neznamená, že námi pohrdá, ale spíše jen to, že ho problém opravdu trápí a s PC, chaty a internetem si zas tak moc netyká... A kromě toho, kdo neumí psát všemi deseti, nebo nepíše často, tak i dvouřádkový příspěvek je pro něj výkon.
Dočká li se tazatel normálního přijetí a případné odpovědi, tak je mnohem pravděpodobnější, že pozná že se zde nacházejí fajn lidi a že se z něj stane Mareák a bude se podílet na činnosti klubu aktivně, než když dostane sprďáka za to, že se ptá (že sosá) a že se některým vybraným členům klubu nepřestavuje atd. atd.

Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 17:16 
A proč ne. Podívej se někdo příjde neřekne bu mi mu poradíme a on odejde a neřekne díky.

Naposledy upravil Lenoši dne 28 úno 2006, 17:40, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 17:50 
Člen klubu

Adyn píše:
Tominine a proč bys to proboha dělal???

Když se ti nelíbí dotaz, tak na něj prostě neodpovídej.

Pokud ale někdo potřebuje pomoct a je z nového auta vycvakaný a z případného problému ještě více, tak je úplně normální že se jde zeptat k odborníkům největším - čili na náš web. A že jen zruba popíše neumělými slovy svůj problém vůbec neznamená, že námi pohrdá, ale spíše jen to, že ho problém opravdu trápí a s PC, chaty a internetem si zas tak moc netyká... A kromě toho, kdo neumí psát všemi deseti, nebo nepíše často, tak i dvouřádkový příspěvek je pro něj výkon.
Dočká li se tazatel normálního přijetí a případné odpovědi, tak je mnohem pravděpodobnější, že pozná že se zde nacházejí fajn lidi a že se z něj stane Mareák a bude se podílet na činnosti klubu aktivně, než když dostane sprďáka za to, že se ptá (že sosá) a že se některým vybraným členům klubu nepřestavuje atd. atd.
Souhlasím,věrná pravda

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 18:01 
Člen klubu

taky si myslím, že se tady začínají prosazovat nějaký tvrdý a vyžadovaný režim. Někomu se nelíbí, že se ptá na věc co se řešila třeba na starém foru, on ale o něm nemusí ani vědět. Trochu mám obavu z toho, že vzhledem k mému malému počtu příspěvků taky dostanu jetel, ale když jsem technické poleno, tak do diskuze moc asi nepřispěji. web čtu hooodně často, myslím si¨, že je super a díky mému čtení začínám mít v něčem jasno a to poleno už nejsem tak velké. Je každého věcí, jestli se na něco zeptá a je každého věcí zda mu odpoví. Taky by jsme se mohli v roce 2007 dostat k tomu, že budeme čumět na sklo, o ničem netlachat a kochat se, že z Marey jsme už všechno probrali. Existuje "hledat", ale to se mohu dostat taky k rok staré diskuzi a k mému problému zatím někdo ví něco nového. Jak se to dozvím??? že se znovu zeptám. Jestli někdo chce, tak odpoví.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 18:50 
Člen klubu

Velice dobře a z intelektem to napsal Adyn, není co dodat, snad jen to, že už nejsme na vojně a kejkle typu já jsem máza kdo je víc je asi blbost.
Pokud mohu za sebe, vždycky jsem dostal dobrou radu a rád se zůčastním osobního setkání lidí které spojuje vzájemná pomoc a fajn fan club. Čágos Milda

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 18:56 
Člen klubu

Já se taky musím postavit na stranu nováčků, protože mám v živé paměti co jsem vyváděl při svých prvních vstupech ještě na starém foru :oops: :oops:
Nějaké to duplicitní téma by se jistě našlo a věci off topic taky (že Osude) :oops: :oops:
Uvědomte si, že tu surfujete každý den (aspoň teda já ) tak máte návyky zažité a povědomí kde se co řešilo atd, atd. Takže hned každého nekamenujme!!!
Jediné co mi pořád vadí u nově registrovaných je, že neuvádí svoje bydliště , bo pak nevím zda se bavím se sousedem nebo s někým z druhého konce republiky - HOWGH :!:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 18:58 
Jednou se zde kamenuje za to a podruhé za ono, tak se mi zdá, že se tady neví co se chce. Tak se už sakra dohodněte. :evil: :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 19:00 
A ještě jedna věc parkrát sem jsem tady poradil a hned mě kamenovali a teď tady něco řeknu to co bylo mě a opět jsem kamenovanej, takže už mě to tu pomalu začíná štvát. :evil: :evil:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 19:01 
Člen klubu

Motor: Panda 100HP MONZA
klííííííííd kluci s ADYNEM naprosto souhlasím!!!!!!!!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 19:32 
Člen klubu

Motor: 1.9 JTD
Hlavně je to veřejné forum.Ten"nový",nebo "starý" má stejné podmínky.Je třeba říct,že se někdo zaregistruje,kdo má čerstvě internet,ale mereu má 10 let a se zkušenostma ohledně techniky vás všechny střčí do kapsy a můžete mít příspěvků třeba tisíc.Schválně si spočítejte všichni kolik jste dali opravdu do Technického fora těch pravých rad a né hypotéz,když jste teda radili?Já za sebe můžu říct,že by mi stačily prsty na jedné ruce.čest

Čtyřkolka Race 250 Honda 2006
Čtyřkolka 110 automat Číňan 2010

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 19:38 
Jestli můžu dodat, ono je to těžké být všem za dobře. Máš pravdu, je to veřejné forum a každý může přispívat, radit.. Hodněkrát nám kluci z fóra poradili, to je pravda.. Ale občas mám pocit, že pokud je někdo aktivní vůči novým členům, tak to občas někomu vadí.. Evka. Ráda bych se setkala s člověkem, který má hodně dlouho marejku a umí ve všem poradit :lol: :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006, 20:12 
Člen klubu

Myslím,že Marejka je docela složité autí,takže se těžko najde někdo,kdo ví zcela vše....Proto je určitě dobře,že přibývají další členové,kteří se třeba jen ptají.Možná se budou ptát i jinde a třeba své nabyté vědomosti využijí při radách dalším nevědoucím..A přiživíme se všichni.Jo,abych nezapomněl,Adyne,máš můj plný souhlas.

Aprilia SR 50,kit Malossi
Predom-Prespol N126b
ex Croma ie,ex Weekend JTD105/99,ex Ulysse2.0,ex Lancia Lybra SW 2,4JTD,ex Punto 1,2 75

Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 107 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]