FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 562 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Příspěvky: 1065
Bydliště: Domanín u Bystřice nad Pernštejnem
JiFi píše:
Tož příště bych očekával sraz na louce (případně alespoň to parkování).

Tak nechci, ale, je pravda terén byl na naše miláčky docela tvrdý, ale klidně jsi mohl parkovat dole na cestě. Ano, já problém neměl, byla to taková cesta odvahy, tak bych řekl, že na tomto srazu všichni splnili bobříka odvahy a řidické umění.. Autí i já to přežili. :wink: :wink: A ono sehnat ubytování pro takto početnou rodinu, je opravdu velká práce.
JiFi píše:
Vše bylo fajn, i když jsem prskal na pár věcí, ale to že mě jistý organizátor označil za nějvětšího problématisty z Jihomoravské kliky se mě více než dotklo a tím jsem se rozhodl uzavřít s ním komunikaci,


Není možno, i mě neustále napadali, když jsem prošel kolem Komára , tak mě dokonce chtěl i natlouct. :wink: :hotovej :hotovej :hotovej

_________________
EX:FIAT MAREA 1.6 16V (1998)COLORE ROSSO
FIAT STILO 1.2 16V (2003) BIADETTO
KIA ceed 1.6 CRDi 85kW (2008) BIADETTO
Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:16 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
Veliké díky organizátorům, kteří měli sraz prošpikován akcemi a zábavou.. Zvládli jste to na jedničku, opět pomyslná laťka našich srazů se posunula jiným směrem. :modla :diky
Rád jsem vás všechny viděl, cigimu se omlouvám, ale já musel dojet apoň s kapesní Mařenkou, když ta veliká je nemocná.. Ale Rudo měl zase na druhou stranu velkou radost z výhry v tipovací soutěži.. :slava :slava
Díky všem, že jste a že tvoříte dohromady takovou bezva partu...
Speciální poděkování patří camellovi s manželkou, kteří se obětovali a odvezli moji maličkost ze srazu až domů. Nadstandartní přístup... :modla
Adecovi s rodinou za azyl v denních hodinách, Adynovi za karimatky a spacák v jeho megastanu v nočních, nebo vlastně brzoranních hodinách... a takhle bych mohl vyjmenovávat ještě minimálně půl hodiny.... Jste supr parta lidí a mám vás moc rád...

Těším se na podzimní sraz, kde se určitě opět uvidíme..

P.S. eSKáčko?? Nenechal jsem u tebe v autě černou šiltovku, jak jsem fotil při spanilce?? Dík za info... :wink:

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:38 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009, 00:00
Příspěvky: 1159
Bydliště: Brno tel. 606 721 035
Motor: 2.0 20V
Lucky73 Doufam že si na další sraz připravíš zase nějakou pěknou choreografii :hotovej :hotovej

Obrázek

Obrázek

_________________
Zlatíčkem jmenovaný čestný člen Severočeské kliky.
/F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/
Renault Trafic 2.5 long
Mařenka Weekendová 1.8 16v
Fiat Stilo 1.9
Opel astra H 1.6
ex Mařenka Weekendová 2.0 20V
ex Brava 1.8 16V
ex MB Piajánko
ex T 613


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:49 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 2454
Bydliště: Kvetoslavov (SK) +421 903 559242
Motor: 2.4 JTD
ŠÉFOVÁ,

klobúk dole pred tebou a celou partou červených diablov, zraz na Mácháči považujem za jeden z najlepších zrazov - a bol to môj desiaty, ktorého som sa zúčastnil, takže je čo porovnávať.

Zábava od rána do večera, počasie ideálne, si fakt macher na zabezpečenie :slunce a verím tomu, že ak by som stihol byť v prvej skupine na lodi tak, ako som mal, tak by si zariadila, aby pršalo až tým druhým. :hotovej

Užil som si súťaže pre decká aj dospelých, ale to som ešte netušil, čo má čaká večer, to boli baby .... oooohhhh :modla
Tá štíhla s tými blond vlasmi, to by som ten prúser hádam zistil až doma. :hotovej

Zhrnuté podrhnuté, nedá sa Vám nič iné za vašu snahu povedať, len to, že to bolo úžasné, a že Vám všetkým veľmi ďakujeme. :lol:

Už teraz sa teším na jeseň.

_________________
Volkswagen Multivan 2,5 TDI 128kW Highline, 2006, Šedá metalíza
Obrázek
FIAT Marea 2,4 JTD 130 HLX Weekend, 2000, 647 - Grigio steel - ostane stále v našich srdciach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:51 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1974
Bydliště: Teplice
Motor: 2,0 JTDm2/103kw
JiFi píše:
Tož příště bych očekával sraz na louce (případně alespoň to parkování).

Všechny co jsem doprovázel k jejich chatce jsem upozornil na horší terén ale jak bylo psáno NEMUSEL JSI TAM JEZDIT


Kouba píše:
Není možno, i mě neustále napadali, když jsem prošel kolem Komára , tak mě dokonce chtěl i natlouct. :wink: :hotovej :hotovej :hotovej

A to buď rád že se tak nestalo :lol: :lol: :hotovej :hotovej :pivko :pivko
Jinak svůj rest ohledně marejky jsem již napravil

Obrázek

Obrázek

Obrázek

_________________
Rebel a tím zústanu :-D
ex :-( Fiat Marea Weekend 1.6/16V
ex :-( Alfa romeo156 SW 1.9JTDm
Fiat Marea Weekend 1.9JTD/105
Alfa romeo147 1.9JTDm
Fiat Punto 1.2/8V
Alfa romeo Giulietta 2.0JTDm2/103kw


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 13:54 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
4 Biac... O tom nepochybuj... :!: Když ta hudba od transbestií byla tak chytlavá a famózní.... :twisted: :twisted:

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 14:09 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 14 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 57
Bydliště: Trenčín, SK +421 907 045793
Aj my sa chceme poďakovať všetkým, ktorí sa podielali na organizácii skutočne veľkolepého zrazu, za perfektný výber miesta konania, za krásnu spanilku, parník, súťaže a samozrejme večernú šou :lol:

To: Mirec . Tá štíhla blondýna(myslím že SABRINA) dostala aj mňa :oops:

To: Rudo. Pozdravujeme malého Martinka :wink:

_________________
Marea Weekend 1.8 16V ELX/96 LPG bledomodrá metalíza
SUZUKI TS 125


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 14:17 
Offline
Guvernér

Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Příspěvky: 341
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 777 946 259
Mirec píše:
ŠÉFOVÁ,

klobúk dole pred tebou a celou partou červených diablov, zraz na Mácháči považujem za jeden z najlepších zrazov - a bol to môj desiaty, ktorého som sa zúčastnil, takže je čo porovnávať.

Zábava od rána do večera, počasie ideálne, si fakt macher na zabezpečenie :slunce a verím tomu, že ak by som stihol byť v prvej skupine na lodi tak, ako som mal, tak by si zariadila, aby pršalo až tým druhým. :hotovej

Užil som si súťaže pre decká aj dospelých, ale to som ešte netušil, čo má čaká večer, to boli baby .... oooohhhh :modla
Tá štíhla s tými blond vlasmi, to by som ten prúser hádam zistil až doma. :hotovej

Zhrnuté podrhnuté, nedá sa Vám nič iné za vašu snahu povedať, len to, že to bolo úžasné, a že Vám všetkým veľmi ďakujeme. :lol:

Už teraz sa teším na jeseň.


Mirec, to tvoje oslovení "ŠÉFOVÁ" si budu pamatovat snad navždy :hotovej

Fakt díky moc všem, jsme rádi,že se vám tento sraz líbil.
Je pravdou,že jsme chtěli tento sraz posunout trošku dál a pomyslnou laťku zvednout výš.
Počasí taky vyšlo jak jsem naplánovala :slunce a jsem ráda,že i hlavní HVĚZDY sobotního večera se líbily :slava

_________________
EX - Fiat Marea Weekend 1.6 16V rok výroby 1996 -změnila majitele, ale moje duše putuje s ní

Záruka hezkého počasí na srazech :-))


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 14:31 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2007, 01:00
Příspěvky: 1417
Bydliště: SLOVENSKO: Prievidza,TN : +421 918615462
Motor: Alfina 159 2,4 154kw Q4
Myslím že ďakovania nebude nikdy dosť ale tento náš klub je fakt BOMBASTICKÝ.
Môj prvý zraz mimo Slovenska bol na Rozkoši a bolo tam len 8 posádok zo Slovenska a teraz ich bolo minimálne raz toľko.Preto chcem poďakovať -myslím že za všetkých Slovenských Guvernérov-za učasť posádok zo Slovenska,aj keď to bolo dosť ďaleko ale predsa sa rozhodli prísť a okúsiť tú perfektnú náladu.Tieto zážitky nikdy neupadnú do zabudnutia a každému sa vrijú do pamäti-však kto by si nezapamätal našej šikovnej guvernérky Zlatíčka smiech. :slava :slava :slava :hotovej

_________________
Ford Tourneo Connect Grand titanium 1,5 TDCi Duratorq
Renault Kangoo expres 1,5 dci - kurin na pracu
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTDM 154kw Q4 -elegant sport HIGT - EX
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD-modrá strela+6-speed+tempomat-xenon - EX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 15:39 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 04 led 2009, 01:00
Příspěvky: 156
Bydliště: Prešov - Záhradné, Slovensko
Motor: 2,4 JTD 130
takže aj ked neskôr ale hlásim šťastný a pohodový návrat domov a v týchto chvýľach už aj vybalený a teraz si už pozeráme telku.

Organizátorom ďakujeme za super zraz a za ich starostlivost o nás všetkých, a k tomu prístupu k chatkám len toľko: nebola to až taka katastrofa veď naše MAREKY sa zmestia všade.

Už sa tešíme na zraz na jesen kde dúfam, že už bude aj naša partia z východu na čele s naším Guvernérom.
:D :lol: :diky

_________________
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD
Škoda Felicia 1,3 MPi
EX Nissan Primera 1,8 16V
EX Citroen C3
EX Fiat Marea Weekend 1,9 JTD r.v.99, strieborná maruš


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 16:53 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2009, 01:00
Příspěvky: 908
Bydliště: Štôla- Vysoké Tatry tel.:+421903056574
Motor: 1,3 Multijet
To mmpc: ešte teraz ma bolia prsty od strún, :lol: ale nabudúce musíme rozšíriť repertoár 8)

_________________
EX: Marea Weekend ELX, 1,6 16V , r.v.2000, Grigio Steel - bude za ňou smutno :-(
EX: Fiat Linea 1,3 Multijet
Škoda Scala :-D

Čestný člen Severočeskej kliky, menovaný Zlatíčkom na Podlesku :-)


Naposledy upravil Rudo dne 31 kvě 2010, 18:55, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 17:14 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 30 led 2009, 01:00
Příspěvky: 908
Bydliště: Štôla- Vysoké Tatry tel.:+421903056574
Motor: 1,3 Multijet
Lucky73 píše:
Rád jsem vás všechny viděl, cigimu se omlouvám, ale já musel dojet apoň s kapesní Mařenkou, když ta veliká je nemocná.. Ale Rudo měl zase na druhou stranu velkou radost z výhry v tipovací soutěži.. :slava :slava


Tak to si píš, že som mal radosť :lol: , a tým pádom sa teším na stretnutie s tebou na jeseň. A to si teda vypiješ :D :pivko
Pre tých čo sa nepáčil terén: Naše marejky vojdu všade, ja sám som prechádzal do kempu a z kempu von asi 10 krát a vždy bez újmy na plechu a laku. :wink:

to MMPC : už sa neviem dočkať, ako bude to hudobné dielo pre Zlatku znieť v podaní hudobnej skupiny Marejka.

to Biac: čo nespravíš pre vianočného brata, nie? :lol: Ale spravil si mi obrovskú radosť, že si došiel.
to Miro: Aj Martinko pozdravuje vás, vlastne všetci vás pozdravujeme :slava

to simrich: pozdravujeme Jarku a malého mareáka Radka. Fotky pošlem :wink:


Fotky http://rudo1968.rajce.net/zraz_Machac_2010

_________________
EX: Marea Weekend ELX, 1,6 16V , r.v.2000, Grigio Steel - bude za ňou smutno :-(
EX: Fiat Linea 1,3 Multijet
Škoda Scala :-D

Čestný člen Severočeskej kliky, menovaný Zlatíčkom na Podlesku :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 20:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 15 srp 2006, 00:00
Příspěvky: 889
Bydliště: Město Albrechtice,604 868 149
Motor: Fiat freemont 2.0 125kW
Tak my jsme taky dorazili domů.Sraz byl super,opět se organizátoři ukázali a my jsme se po té dlouhé zimě už po páté setkali se super lidičkama za kterýma tak rádi jezdíme.Děkuji všem co se o nás hned postarali jak jsme dojeli a během snad dvaceti minut jseme mohli mít druhou tlamu na karavan,který se nám ve Splavech odpojil.(tímto také děkuji Komárovi za asistenci při opravě a že opětovné zapojení proběhlo tak jak má).
Organizace tedy výborná a Zlatíčko ta zařídila perfektní počasí.
Po tak vydařeném víkendu jsme opouštěli kemp mezí prvními což pro nás co musíme zabalit tolik věcí je nezvyklé a vyrazili do deštivého dne.Navigace ukazovala čas příjezdu domů 16:00 tak to byla paráda.Cesta v poho až do Klodzka kde se nám na jedné fajn frekventované křižovatce rozpadlo ložisko u kola na karavanu a ukrotila se osa.Kolo ulítlo jak papír a my stáli u krajnice.Hodina příjezdu domů se oddálila na nekonečno.Po několika telefonátech a zhánění odtahovky otec sehnal vozík s navijákem a jel pro nás.
My si roztáhli kempingové stoličky uprostřed rušného města,lidi na nás koukali jak na blázny a čekali.Po dvou hodinách dorazit tatík další tři hodiny jsme dostávali karavan s jedním kolem na vozík(mimochodem jsme ho ze spod otevřeli jak konzervu s rybičkama jak jsme ho tam rvali) a další dvě hodinky jeli zbývajících 100km domů za houpající se karavanem,který měl od této chvíle dvě nápravy a né jednu.Náš dojezdový čas byl 21:30 a byli jsme rádi že jsme doma,

ALE JINAK TO BYL ÚŽASNÝ SRAZ, NA KTERÝ VÁM VŠEM GARANTUJU NIKDY NEZAPOMENEME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DÍKY,DÍKY,DÍKY VŠEM!!!!!!! :modla :modla :modla :modla

_________________
Ex: Fiat 128A, Ex: tipo 1,4ie, potom úžasná Ex: 1,6 16V rv.97 modrá weekendová, Ex: stříbrná weekendová 1.9 JTD Ex:Fiat Ulysse 2.2 JTD:, Fiat freemont 2.0 125kW.Dále jeden karavan domácí výroby(ponorka) a ještě anglický krasavec.
člen severomoravské kliky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 21:11 
Offline
Člen klubu

Registrován: 23 úno 2007, 01:00
Příspěvky: 585
Bydliště: uz NITRA 0903206013
AHOJKY, tak konečne doma......klobúk dole pre takým krásnym zrazom . Bolo prefektne, Dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :modla :diky :slava Uz sa tesime na dalsí ..............

_________________
A doma je nová 1,2...r.v.2009, modrozelená metalíza .....
EX - Fiat Marea Weekend 1,9 JTD,105 PS,r.v.2000
EX - BMW rada 3 330 d, 2926 cm, 135kW, 184 PS
EX - Marea Weekend 1,9 TD 75


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: dííííííííííky
PříspěvekNapsal: 31 kvě 2010, 21:48 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 307
Bydliště: Český ráj, 736150548
Motor: 6.6 V8
opravdu jeden z nejpovedenějších srazů, počínaje organizací, naprosto perfektní atmosférou, skvělým programem, lidma a konče dokonale načasovaným počasím:-)

Moc díky všem a především organizátorům za nezapomenutelný víkend.

Siky

_________________
ex 1.6 16V, sedánek
Lincoln Continental Mark V, V8 6.6l
Ford Mondeo Titanium S, 2.5T 162Kw/320Nm


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 562 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz