FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 22 zář 2013, 18:08 
Offline
Guvernér

Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Příspěvky: 341
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 777 946 259
Vážení a milý Máreáci,

tímto bych vás chtěla moc všechny jménem svojí kliky pozvat na již 2. Ročník Drakiády.
Místem konání bude již známá ERBENOVA VYHLÍDKA v Ústí nad Labem (Dobětice), zda je odkaz - http://cs.wikipedia.org/wiki/Erbenova_vyhl%C3%ADdka
Datum: neděle 13.10.2013
Čas: 12 hod.

V čem se bude soutěžit:

1) Nejhezčí drak domácí výroby
2) Nejdéle létajícího drak bez přerušení letu
3) Nejvýše létající drak

Z tohoto tedy vyplývá,že budete potřebovat především draka buď domácí nebo kupované výroby. Myslím si,že se v minulém ročníku osvědčilo i pouštění letadélek, takže kdo chcete přivezte i toto.

Prosím jen ty, kteří se na akci budou přihlašovat, aby mi nahlásili i počet účastníků včetně dětí, abych zajistila ceny + nějaké sladkosti pro děti.

No a aby toho nebylo málo, přivezte si sebou samozřejmě dobrou náladu a také na opečení buřtíky, samozřejmostí bude i zapálení ohníčku ať pro zahřátí nebo na to zmiňované opékání. Prosím jen pečivo si zajistěte sami (hořčici, kečup a tácky dovezu já).


Doufám jen,že bude přát počasí a nebude mlha a bezvětří jako při prvním ročníku. Podle předpovědí hlásí říjen s pěkným počasím tak snad nám bude přáno.

Snad jsem na nic nezapomněla, pokud ano tak do mě s otázečkama.

Moc se na vás všechny moc těším.

Zlatíčko :slunce

_________________
EX - Fiat Marea Weekend 1.6 16V rok výroby 1996 -změnila majitele, ale moje duše putuje s ní

Záruka hezkého počasí na srazech :-))


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 08 říj 2013, 12:44 
Offline
Guvernér

Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Příspěvky: 341
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 777 946 259
Ahojky všem,

týká se to především těch, kteří se oficiálně nepřihlásili (vlastně nikdo), ale píšete mi buď SMS nebo na Facebook,že jste se o akci dozvěděli tak vyvstala ZMĚNA :!: :!: :!: :!:

2.ROČNÍK DRAKIÁDY SE USKUTEČNÍ V SOBOTU 12.10.2013 OD 13HOD. :!: :!: :!: :!:

Sebou stále platí mít draka, buřtíky, pečivo a dobrou náladu!! O vše ostatní se postarám já (tácky hořčice, kečup,diplomy a sladkosti pro děti), dřevo na ohínek zajišťuje Dolfi.

Předpokládaný odjezd závisí od nálady, počasí cca 16:30hod..

Moc se na vás těším a věřím,že se sejdeme v hojném počtu.

Páááá :slunce

_________________
EX - Fiat Marea Weekend 1.6 16V rok výroby 1996 -změnila majitele, ale moje duše putuje s ní

Záruka hezkého počasí na srazech :-))


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 říj 2013, 12:53 
Offline
Guvernér

Registrován: 04 úno 2010, 01:00
Příspěvky: 341
Bydliště: Ústí nad Labem, tel: 777 946 259
Modlím se modlím,aby se příroda umodřila a my se zítra všichni shledali na Erbence. Pokud bude počasí takové jako dnes,a kci zruším...Proto stále vkoutku duše spoléhám na to,že se to umoudří :modla

_________________
EX - Fiat Marea Weekend 1.6 16V rok výroby 1996 -změnila majitele, ale moje duše putuje s ní

Záruka hezkého počasí na srazech :-))


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 říj 2013, 18:51 
Offline
Otec zakladatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1480
Bydliště: Ústí nad Labem 606/260051
Musím podpořit Zlatíčko v modlení, ale vidím to, že příroda sama rozhodne, jestli se zítra shledáme na druhém ročníku naší drakošky.
Každopádně již dnes mohu prozradit, že příští týden je na stejném místě také drakiáda, ale pořádaná naším novým primátorem, takže, když se nepovede setkání náma organizované, myslím, že bychom mohli využít víkend příští a ve stejném složení se sejít s drakama. V tomto případě bývá zvykem, že je na Erbenově vyhlídce ještě doprovodný program.
Já stále v koutku duše doufám, že se zítra budeme moci sejít, ale přece jenom..počasí opravdu neumíme poručit.
Takže, kdo si toto přečte a má přístup i na FACE, prosím, zmiňte se o možné změně konání drakošky SEVKLIKY.
Díky zdraví Dolfi... :doutnik

_________________
Přezdívka Dolfi od Rejpálka
1.6 benzim Weekend červená kola..podědila
Ford Focus 1.8 tddi
Peugeot 306 kabrio
1.9D Fiat Doblo..modrá metla
1.9JTD Fiat MARENGO 5.43l/100km
1.8 16 V ,tmavá hnědá metla, červená kola :)Zakladatelka FMC
Fiat Punto cabrio


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz