FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:00

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 říj 2009, 08:52 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 00:00
Příspěvky: 573
Motor: nohy
ahoj, jsem tu sice nováček, ale budu zde působit souběžně s klubem Fiattipo.net, kde jsem aktivním členem. Možná bych chtěl po vás moc, ale proč je Album značně nepřehledné? Jsem možná náročný, ale na klubu fiattipo.net, velmi přehledně najdu fotky daného uživatele, už v náhledu vidím kdo fotku vložil a je to velmi praktické při hledání.. má to nějaký význam že to tak zde máte nepřehledně?

P.S.: nechci rejpat, jen poukazuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 říj 2009, 21:34 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Ahoj, buď v klidu nebudu to brát jako rýpání. Celý je to o tom, že používáte jinou galerii než je tady na stránkách. Ta co je tady je prehistorie vzniku těchto stránek a v podstatě se už léta nepoužívá. Z dlouhodobého hlediska není možné umožnit nahrávat uživatelům fotky na stránky. Důvod je samozřejmě potřebný prostor.
Co jsem koukal tak Vaši admini jsou zároveň profesionálové a vůbec Vaše podmínky fungování klubu jsou založeny na jiném principu než u nás (tím myslím hlavně příspěvky). Tady stránky jedou jenom díky reklamě a letos díky mojí peněžence.
Moje priorita do budoucna je zavedení phpbb3 což není jednoduchý, protože s UN nespolupracuje a bude to muset fungovat nezávisle na sobě a to přináší problém s přihlášením a registrací. A další co bych rád zprovoznil je mapa. A díky tvému příspěvku jsem s údivem zjistil, že u Vás na stránkách funguje. Tak sem napsal vašim adminům co by za ten modul chtěli, tak jsem zvědavej zda se ozvou.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2009, 12:46 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 00:00
Příspěvky: 573
Motor: nohy
no díky za pozitivní odezvu, náš web fiattipo.net funguje i díky příspěvkům členů na provoz daného webu, takže tím se pokryje cena za webhosting určitě z větší části ne-li celá. Náš admin Max-el s tím v phoodě dělá a co se týče mapy, ta sice funguje, ale ne 100% jak má, pro uživatele ano, jinak moc ne.. Mít oddělenou galerii není problém ani na tomto webu, stačí se poptat našich adminů jak to mají udělané, když se podíváš, tak galerie funguje jak v rámci stránek, tak i samostatně... Jinak výchozí téma webu neber v potaz, většina členů používá jiný skin.. ;-) prostě nevidím problém v tom mít na tomto webu spuštěnou třeba galerii formou Cooper galery apod.. prostě odkaz na stránkách přesměruje na galerku a vše funguje bezvadně.. když třeba mrkneš na mnou upravovaný web: www.stolarstvi.com tak tam najdeš právě příklad galerie.. ale není to uplně značka ideál, modul pro redakční systém, který používá náš web fiattipo.net bude jistě lepší..


Naposledy upravil JiFi dne 21 říj 2009, 13:11, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2009, 13:08 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 dub 2009, 00:00
Příspěvky: 87
Bydliště: Dubnica nad Váhom, SR
Motor: 1,9 JTD
JiFi píše:
když třeba mrkneš na mnou upravovaný web: www.stolartvi.com tak tam najdeš právě příklad galerie.. ale není to uplně značka ideál, modul pro redakční systém, který používá náš web fiattipo.net bude jistě lepší..


na priklade webu Ti chyba jedno pismeno, nejde otvorit

_________________
ex MAREA WEEKEND 1.9 JTD105 ELX Blu Way rv 06/2000
ex Skoda Felicia, ex FIAT Regata 1.9, ex Zastava 1100
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 říj 2009, 13:11 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 18 říj 2009, 00:00
Příspěvky: 573
Motor: nohy
opraveno, diky..

jinak k hostingu, jsem ochoten financne pomoci pripadne a ze zkusenosti doporucuji hosting firmy www.dobraspolecnost.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 říj 2009, 21:34 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Hosting se měnit určitě nechystám. Jsem rád že je klid, stránky jsou často dost zatíženy (i když už to není co to bývalo) a už jsem taky neplánovaně musel měnit hosting protože jsem dostal výpověď pro nadměrné zatěžování serveru.
Změnu galerie opravdu neplánuji. Nejde o to jakou vybrat, na výběr jich je víc, ale o prostor. Ty fotky se musí někam ukládat a to je potíž, teď místo je, ale vidím to živě po pár měsících provozu. Obstarávám ještě jedno herní fórum a na to je možné nahrávat přílohy. 1OOx napíšeš ať je lidi nenahrávají ať obrázky uploadují jinam, napíšeš návod a stejně tam přílohy nahrávají dál.
Myslím že v době těchto a podobných služeb je to bezpředmětné. Každý má kolonku www v profilu a může si tam přidat odkaz na vlastní galerii.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 6 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz