FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:44

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 led 2011, 17:05 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 13 lis 2010, 01:00
Příspěvky: 220
Bydliště: za Brnem
Motor: JTD 85kW
noskaj píše:
Ad 1 : samostatná sekcia kde každý predstaví svoju Mareu a nahádže tam 20 fotiek (každú aspoň 1,5 MB = 30 MB na hlavu ak nie viac) týmto spôsobom vkladania bude táto sekcia onedlho objemovo prevyšovať všetky ostatné... Je možný zásah moderátorov do úprav veľkostí fotiek na najnižšiu možnú mieru 90-170 kB, ale to by bola denno denná starostlivosť o zníženie objemu dát v tejto sekcii :roll:

Teď jsem si nahrával fotky na profil na FBK a jedna fotka zabrala průměrně 50kB-60kB(!!!) (rozlišení 720x540), což podle mně není moc.

Nešlo by aspoň udělat přiřadit pár fotek ke svému profilu (s celkovou velikostí 0,5-1MB), kam by si každý nahrál pár fotek v omezenej rozlišení, ve zkratce napsal, kolik mu je, čím se živí, jaký má zájmy, co měnil na autě, co bylo příčinou závady. Případné dotazy by se řešili přes SZ.
http://fiatbravoklub.com/fiat/club/?detail=3796

BTW: Takhle to mají na foru alfa romeo:
http://www.alfisti.cz/index.php?link=cu ... ty-honzav6
http://www.alfisti.cz/index.php?link=cuore-karty-alah
Diskuzi pak mají přes odkaz dole.


Adyn píše:
A tak vytvoření speciální sekce s mnoha vlákny pro jednotlivé členy, jak bylo navrhováno, by neposloužilo stálým mareákům (kteří to tady tlučou bez toho už drahná léta) ale spíše by to mohlo "natáhnout" tuzingáře jež by tady mohli exhibovat své měřítko automobilových hodnot. Už teď stačí pár braváků (nebudu jmenovat) kteří sem vnášejí kulturu bravofóra, výrazně snižovat úroveň našich diskusí...


Marea mně nepřijde jako vyloženě auto na tunění, když se bojíte těch tunerů. To spíš to Bravo.
Když jsem včera procházel celý téma fotky našich aut, tak jsem narazil jenom na jednu vytuněnou mareu a ta byla povedená (http://fiatmareaclub.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=4688&postdays=0&postorder=asc&start=525), cožs dokonce uznal sám, takže bych se těch fotek k profilu tady nebál. Řekl bych, že tady je věkové složení trošku jinde než na bravo klubu, přecejen kombi pro lidi kolem 20ti zas tak atraktivní a hlavně potřebné není a navíc marea není tak cenově dostupná, jako bravo, takže si ji někdo mladší jen tak nekoupí.

S těma bravákama, to narážíš na sikina? :) Ten už je skoro stejná internetová "celebrita", jak Radek Hulán. :roll: :D

_________________
Marea Weekend JTD 77kW
Stilo MW JTD 85kW


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 led 2011, 18:21 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Já jen podotknu, že to chlubení se nemusí vždy vyplatit a jaký má každý auto a co má v něm za úpravy lze zjistit na srazu. :wink:

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2011, 09:49 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
Chlapci, znovu jsem si přečetl celé vlákno.

Nese se to v duchu "mělo by se udělat" jinými slovy "měl by někdo udělat". To bohužel v dnešní době není vůbec reálné. Podívejte se na naše hlavní stránky(nikoliv na Technické fórum) http://www.fiatmareaclub.com

Poslední aktualizace v roce 2008 a již x let anketa jak se vám líbí nová podoba stránek....

I když by tady došlo ke konsenzu, tak je zřejmé, že to nemá kdo udělat...

Takže, pokud to někdo opravdu chce, tak je nejjednodušší cesta to rovnou udělat, nebo u někoho objednat, hodit to na vlastní server a sem dát odkaz.

Bojim se že jiná cesta není.

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2011, 10:13 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
To je skoro slovo do pranice :-) Popřemýšlím a uvidíme, jestli ze mě něco vypadne :-)

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2011, 12:47 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 13 lis 2010, 01:00
Příspěvky: 220
Bydliště: za Brnem
Motor: JTD 85kW
Jak dlouho vlastně vydrží fotky na rajčeti, pokud na ně nikdo delší dobu neklikne?

_________________
Marea Weekend JTD 77kW
Stilo MW JTD 85kW


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 led 2011, 22:46 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2007, 01:00
Příspěvky: 900
Bydliště: Bravantice u Bílovce +420603828919 Honza
Motor: 1,6
Adyne,za poukázání na pravopis a úroveň fóra jsem málem dostal Ban na FBK a to prosím pěkně od Modráka kleofáše, mimochodem admin Alfa fora. To co se tady nabízí se mi opravdu nelíbí. Marea klub beru jako oázu pro duši, protože jsme tady normální. Je to klub usedlých :lol: majitelů už nejenom Majdy. Osobně si taky myslím, že Marea není zrovna vhodné auto na šlechtění kasle, motor to je jiná viď Noskaji.
Je to poslední dobou divná móda, Lancia klub se rozpadnul, FBK se rozpadá. Na forech se napadají lidé,kteří tvořili zlaté jádro těchto klubů, je to hrůza se na to koukat. Proto jsem rád za ten klid tady.
Pokud chce někdo vidět někoho auto, má možnost ho vidět na srazech ,jak celorepublikových .tak místních. Žádná fotogalerie tady rozhodně být nemusí.

_________________
Opel Crossland 1,5 , 6 kvalt
Opel Vivaro 1,6 Biturbo, 6 kvalt, 8 míst
Opel Corsa 1.4 LPG
Ex Fiat Idea 1,4 70kW 6 kvalt, LPG , plný pytel problémů
Ex Fiat Scudo 2,0JTD, 6 kvalt
Ex Lancia Phedra 2,2 JTD
Ex Fiat Marea combi 1,6
Ex Fiat Bravo 1,4 LPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 00:34 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 5325
Bydliště: Nikol-city 608479374
Motor: 2,4TDS
Honzino píše:
Je to poslední dobou divná móda, Lancia klub se rozpadnul, FBK se rozpadá. Na forech se napadají lidé,kteří tvořili zlaté jádro těchto klubů, je to hrůza se na to koukat. Proto jsem rád za ten klid tady.

se pletes klub se nerozpadl. diky nejakym vecem jsme zalozili jinej a ted jsou dva akorat :wink:

_________________
Lancia Kappa 2,0 16v turbo
subaju impjeza 1,6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 01:20 
Offline
Člen klubu

Registrován: 21 led 2007, 01:00
Příspěvky: 661
Bydliště: Trenčín 0911/279212
Súhlasím s Honzinom.Marea klub a celé fórum je naozaj niekedy oázou pre dušu, kde si ja osobne idem pri čítaní odpočinúť.Tiež som bol a aj som registrovaný v iných kluboch, no všade (česť výnimkám-i keď ma teraz žiadna nenapadá) chýba akási disciplína a slušnosť v písaní a samotnom prejave.Jednoducho povedané majú v tom jeden veľký bordel :?
Začneš čítať AKO SOM MENIL BRZDY a po piatich vetách o brzdách (samozrejme sem-tam nadávka) príspevok končí vetou "Miky čo tak dať dnes pivo?" A potom družná debata o koľkej a kde.A na druhý deň príspevky ako ich bolia hlavy.
Sranda je v tom, že to ani nikomu nevadí a to je začiatok konca.
Bordel,chaos,nadávky,osočovanie...-pokec nazvaný klubom.
Inak spomeniete si na tých pár mudrlantov pol roka späť na našom fóre?
Chvíľu som mal aj obavy ako to dopadne, no krásne sa to vyfiltrovalo a mládenci pochopili, že so svojimi "názormi" sem nepatria a ukončili členstvo s počtom príspevkov 8 (napr.)
Klobúk dole pred všetkými, ktorí držia náš klub na takej úrovni na akej dnes je.

_________________
Embéčka
EX JTD105 a JTD110


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 19:28 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Adyn píše:
Chlapci, znovu jsem si přečetl celé vlákno.

Nese se to v duchu "mělo by se udělat" jinými slovy "měl by někdo udělat". To bohužel v dnešní době není vůbec reálné. Podívejte se na naše hlavní stránky(nikoliv na Technické fórum) http://www.fiatmareaclub.com

Poslední aktualizace v roce 2008 a již x let anketa jak se vám líbí nová podoba stránek....


Protože to beru jako narážku na mou nečinnost tak odpovím. Ano poslední článek je z roku 2008, ale to já neovlivním, jedině že bych psal články sám. Zde přikládám seznam přijatých článků ke zveřejnění a zajímalo by mě jestli by jste si je chtěli přečíst na titulní stránce klubu.
http://clip2net.com/s/JsKT
http://clip2net.com/s/JsLl
Takže napište něco hodného zveřejnění a určitě se to na stránkách objeví.
Co se týká ankety tak souhlasím že jsem jí dlouho neaktualizoval a současná je už "mimo mísu". Napravím to a udělám anketu novou. Ale pokud někoho tlačí neaktuální anketa a má námět na novou není nic jednoduššího než poslat SZ.

Pokud Beban má nějaký nápad jak to udělat s fotkama tak se nebráním tomu to zkusit. Současné Album to bohužel neumožňuje (povolit každému nahrát např. jen 5 fotek). Takže pokud zná nějaký modul pro UN který to zvládne tak sem s ním. Opět stačí poslat SZ.

Delší dobu zvažuju přechod na phpBB 3 i když mě od toho mnozí zrazují, zanikla by tím možnost vkládání článků a ještě nějaké další věci, ale myslím že 99,9% virtuálního života FMC se odehrávalo a odehrává na fóru.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 19:56 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 říj 2009, 00:00
Příspěvky: 942
Bydliště: Křinec okr. Nymburk
Já bych byl také pro nějakou sekci, kde by byly fotky našich mazlíčků, ale POUZE vozy Fiat Marea!! Nikoliv ostatní, ani bravo/a však to je Fiat marea club. Samozdřejmě by se muselo dořešit místo, velikost fotek atd.

_________________
Alfa Romeo 159 SW - 1.9JTDm 16v r.v. 2008
Fiat Marea 2.4JTD WEEKEND ELX r.v 1999 - stříbrná v kůži
Fiat Marea 1.6 16v WEEKEND SX r.v 1999 - Rosso Barocco
Škoda Felicia KitCar 2.0 16v
ex Fiat Marea 1.9 JTD 105 sedan, r.v. 12/1999


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 20:16 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 3015
Bydliště: Levice +421908541379
Motor: 2,4 JTD
myslím si, že úvodná stránky by mala príchodzieho čo najviac zaujať, navnadiť a zavaliť množstvom informácií ... čiže by sa mal úplne nezáväzne začítať a až takým spôsobom, že by sa na naše stránky musel vrátiť znovu a znovu ...

... prekopanie úvodných príspevkov (Povídání o ..., 4. výroční zpráva...) aj po graficke stránke by nebolo na škodu - je dokázané, že obal predáva, tak prečo toho nevyužiť ... prečo tam neumiestniť galériu klubových isignií, zrazových motívov, zrazových nálepiek ... aj to nás navonok predáva :wink:

navrhoval by som zhromaždiť takéto nápady (aj spracované graficky a písaným slovom) a prerokovať na DÁŘKU možnosti zmeny

_________________
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD HLX 160++ koní 2/1999 Rosso Barocco - RED GUN
Fiat Marea Weekend 1,9 TD ELX 100 koní 4/1997 Silver Hornet
Alfa Romeo 145 1,8 16V TS 140 koní Rosso Alfa
... nemám patent na to, aby som sa do všetkého montoval - the Simps


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 led 2011, 22:05 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
Tak tak, to je přesně ono.

Oživit úvodní stránky. Ty jsou to první co nový člen z našeho klubu uvidí. Pokud se někdo neprokliká na Technické fórum, tak se na stránky už asi nevrátí.

Já nabízím zpracovat do formy článků následující:

a) Přepracuji svoje návody z jak na to tak aby šly zveřejnit jako článek
b) Pokusím se zpracovat historii klubových suvenýrů a insignií (mám vlastní dokonce prehistorickou samolepku)

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 úno 2011, 16:28 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2010, 01:00
Příspěvky: 55
Bydliště: Český Dub
Moc dobrý nápad.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 43 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz