FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: sekce Klubové suvenýry
PříspěvekNapsal: 08 srp 2010, 14:41 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2010, 01:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Ostrava
Ahoj,
som majiteľom Marejky len pár mesiacov, ale chcel by som sa staľ právoplatným členom klubu - stretávať sa na zrazoch, pomáhať a radiť nováčikom a tiež všetkým ostatným ktorí majú problémy so svojim autíčkom.
K tomu ale neodmysliteľne patrí jazdiť v aute označenom klubovými samolepkami alebo inými suvenýrmi.
Lenže fórum Klubové suvenýry je podľa mňa dosť zanedbávané.
Vo viacerých príspevkoch chýbajú náhľady a tak záujemca, aj keď by chcel mať na svojom aute Klubovú samolepku, tak vlastne nevie ako vyzerá a tým pádom si ju asi neobjedná.
Tiež by som chcel dať návrh aby sa toto fórum aktualizovalo stále s oznámením nového medzinárodného zrazu s informáciami do kedy samolepku objednať keď si ju chcem vyzdvihnúť na tomto zraze. Poprípade by tieto informácie mohli byť uvedené priamo vo vlákne k danému zrazu (napr. v druhom príspevku alebo priamo v prvom) s odkazom na vlákna so suvenýrmi alebo napríklad na oficiálnej stránke zrazu tiež s odkazmi na príslušné vlákna vo fóre (ale to by asi už bola len práca navyše pre organizátorov).
Viem že všetko sa dá tiež riešiť súkromnými správami priamo na dodávateľov roznych suvenýrov (napr. Kouba a samolepky). Prosím napíšte svoje pre a proti. Vačšina z Vás už určite autíčka má označené ale myslime aj na nových členov ktorí sa chcú aktívne zapojiť do diania v klube.

Zdravím Vás a čakám na Vaše názory
Štefan

P.S. Nieje náhodou suvenýr česky a suvenír slovensky? Ak áno opravím si to :) Pár rokov v ČR a už mám problémy so slovenčinou :oops: a to som ju ovládal na 99% :roll:

_________________
Marea Weekend JTD 105 Verde Gardena V.R. [r.v. 1999]
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2010, 17:40 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Příspěvky: 1065
Bydliště: Domanín u Bystřice nad Pernštejnem
Zanedbané, to nevím co tím myslíš?? Momentálně jsem prošel celé klubové suvenýry, obrázky produktů jsou skoro všude, je pravda že někde chybí, ale to se dá napravit.
Jinak nevím jak ostatní, kteří dělají suvenýry, ale za sebe můžu říct, že jsem aktivní a samolepky dělám. Jelikož času moc není, tak jsem zrušil zasílání poštou a distribuce je přímo na srazech, kde mám velkou zásobu samolepek (ono když to vezmu u sebe před každým srazem mám v samolepkách přes 6 000 kč , z toho mám objednávku poloviční a dělám hodně navrch. Jen jednou se stalo, že si jedna klika na srazu udělala svoje samolepky obrysů, které dělám já. Mám v tom dost peněz, tak to nasere, ale bohužel).
.
Když někdo potřebuje něco speciálního, tak se ozve. Vše se dělá přes SZ proto, aby první stránka zustala čistá, aby členové nehledali produkt na několika stránkách. :wink: :twisted: :twisted:

_________________
EX:FIAT MAREA 1.6 16V (1998)COLORE ROSSO
FIAT STILO 1.2 16V (2003) BIADETTO
KIA ceed 1.6 CRDi 85kW (2008) BIADETTO
Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2010, 19:26 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2010, 01:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Ostrava
Ja som tým nechcel nikoho uraziť. Je to proste len moj názor. Myslím si že by sa tomuto fóru malo venovať viac pozornosti. Veď sem určite chodí dosť nováčikov ktorí by mohli mať o tieto veci záujem.
Prezrel som si to znova a zistil som, že obrázky chýbajú vo všetkých témach založených Adynom (napr. neviem ako vyzerá Samolepka - klubová či obrys rezaná grafika). Nechcem tým povedať, že je to jeho vina. Len som chcel na to upozorniť. Viem ako to chodí, že to može byť chyba hostingu alebo prehliadača, ale som si istý že problém nieje len v mojom počítači. Totiž rád by som vlastnil nejaké ďalšie suveníry okrem tričiek objednaných od Eduarda a wwwčiek objednaných od Teba Kouba. Vaše príspevky by mohli ísť príkladom.
A to s tou aktualizáciou - nikde som nevidel, či je možné si nejké suveníry ešte objednať alebo už nie. Pomohlo by to hlavne novým členom. A to hlavne pred zrazmi, keď je najvačší záujem. Aspoň ja keď som niekde nový a ešte sa len "oťukávam" snažím sa príliš neobťažovať ostatných a najprv si pozisťujem čo najviac sám a až potom sa pýtam.
Napr. to čo si napísal sem Koubo by sa hodilo aby si mal napísané aj vo svojich témach o samolepkách. Stačilo by to že samolepky robíš stále a dovážaš ich na každý zraz. A ešte napr. do kedy si samolepku objednať aby si ju do toho zrazu stihol zhotoviť. A takto vo všetkých témach aj u ostatných produktov a iných dodávateľov. A v už neaktuálnych témach treba napísať, že ten a ten produkt sa už nedá objednať.

_________________
Marea Weekend JTD 105 Verde Gardena V.R. [r.v. 1999]
Obrázek


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 srp 2010, 20:08 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Příspěvky: 1065
Bydliště: Domanín u Bystřice nad Pernštejnem
Ano, tak jsem s tím něco udělal, (ale jen s tím co dělám já) tak doufám že ok. :wink: :twisted: :twisted:

P.S. Tímto žádám všechny, kdo dělají něco pro tento klub (myšleno suvenýry¨) ať se semnou spojí. Díky.

_________________
EX:FIAT MAREA 1.6 16V (1998)COLORE ROSSO
FIAT STILO 1.2 16V (2003) BIADETTO
KIA ceed 1.6 CRDi 85kW (2008) BIADETTO
Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz