FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 24 zář 2018, 10:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Líbí se mi:
1. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
2. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
3. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
4. malá ikonka 25%  25%  [ 1 ]
5. velká ikona 0%  0%  [ 0 ]
6. velká ikona 75%  75%  [ 3 ]
7. velká ikona 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 18:11 
Člen klubu

Motor: 1.6 16V
Tak já si myslím, že reklama na jiných webech, nebo našich soukromých webech zvýší návštěvnost zde a také si myslím, že ne každý kdo má mareu ví že nějaký takový klub existuje, nebo jsou i tací které takový klub třeba ani zajímat nebude, ale proč ne? Proč nemít někde jinde reklamu? ... Udělat výměnu reklamu za reklamu? udělat zde něco jako "spřátelené weby" a zde jim dát prostor pro jejich reklamy, výměnou za naši reklamu na jejich webu. Nebo jako je zde "odkazy". Jaký je váš názor na to?? Jak jsem už v diskuzi začal rozebírat mou tvorbu, tak vložím oficiálně návrhy na náš reklamní banner. Co na to říkají Guvernéři, Zakladatel a Nejvyšší z nejvyšších?? :-) Jaký oni mají názor na reklamu. :-)

Přidávám mé návrhy. Po debatě na fóru jsem udělal více návrhů aby bylo z čeho vybírat. A pokud má někdo ještě nějaký nápad ať přidá ruku k dílu a vytvoříme našemu webu pěkné reklamní upoutávky. :-)

1. Obrázek

2. Obrázek

3. Obrázek

4. Obrázek

5. Obrázek

6. Obrázek

7. Obrázek

Až udělám více variant vizitek, přidám sem i vizitky :-) .. tak doufám že mě za můj názor neukamenujete a rád si přečtu váš názor :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 18:23 
Člen klubu

Motor: 2.2 TDCi
Základní otázka, pokud reklamu na cizích webech (krom soukromých), kdo to jako zaplatí?

Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 19:16 
Člen klubu

Motor: 1,9 JTD
ja reklamu neznasam, aj v telke pri reklame prepinam na iny kanal.
zastavam nazor ze co je dobre reklamu nepotrebuje.

F PUNTO 1,2 44 rok2000 sivy metal
F STILO 16 R.2001 SIVY METAL sytnator je tiez fiatak
MB B180 čierna perleť

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 19:21 
Člen klubu

Na tvou základní otázku ti velmi rychle odpovím. Pokud by jsi se zamyslel nad tím co jsem psal. Tak bys zjistil, že jsem mluvil o webech které by si dali naši reklamu na stránky výměnou za jejich reklamu na našich stránkách. Tudíž jsem nemluvil o placené reklamě. Myslím že je dost stránek, které spravují lidé, kteří rádi vymění reklamu za reklamu bez finančního poplatku, aby i jejich stránka měla trochu zviditelnění. Stačí ti tato odpověď?? ;-) je mi jasné že placené reklamy jsou trochu víc (hodně víc) :-) finančně náročné proto mě ani nenapadla forma placené reklamy, ale spřátelení různých webů a s nimi měnit reklamy. Však je plno takových fan clubů (s různým zaměřením) a ty budou rády když se na jejich stránky podívá více lidí a třeba se i zaregistruje a stane členem. :-) Nemyslíš :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 19:31 
Člen klubu

Však já také nemám rád reklamy které přerušují např. film, nebo když si chci pustit video na streamu a skočí mi před to reklama no hnus. Nebo když na youtube vyskočí ta reklama. Také reklamy nemám rád. Ale tahle reklama nikoho neobtěžuje na skoro každé stránce je reklama buď ve sloupci, nebo někde v rubrice "ODKAZY" atd. pod různými názvy nemusí se tam člověk koukat, pokud nechce. Ale nezavrhuji tuto myšlenku z pohledu toho, že to není otravná reklama jako v telce nebo na videích na netu a že tato reklama nikoho nijak neomezuje ani neotravuje. Prostě banner na stránce.

A já bych se klidně nebránil tomu vzít si na starost kontaktování webů a případné jednání o tom s kým reklamu vyměnit a s kým ne. Určitě by plno autorů webů mělo zájem.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 22:56 
Člen klubu

tenhle web ale zvýšení expozitury prostě opravdu nepotřebuje...

Nejjednodušší ukázka proč zadej do googlu heslo "Fiat Marea"

první stránka, která vyběhne je právě náš klub. Proč?
Protože fulltextové vyhledávání (dnes jediný systém) funguje na základě hodnocení klíčových slov a počtu stránek, které na web jako takový odkazují, to, že má fiatmareaclub.com prestižní první místo v google pro obecný dotaz fiat marea je jasným znakem toho, že už se žádnou reklamou posunout dále nelze.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 23:00 
Člen klubu

mám na to jiný názor než ty. Proč má tedy Nokia reklamy, proč maj zubní pasty reklamy? Proč tedy věci které jsou nejlepší maj reklamy?? Pro srandu králíkům?? .. myslím si že to není potřebná věc, ale dobrá věc. A i o tu špetku to náš web zase zvedne výš :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 08 říj 2011, 23:19 
Člen klubu

Motor: 2,4TDS
INFinity píše:
Nejjednodušší ukázka proč zadej do googlu heslo "Fiat Marea"

no schvalne sem zkusil a hele naslo to i odkaz na stare forum. bohuzel sem kliknul na nej a hned 3 trojaky naskakali :lol:

Předmět příspěvku: o reklamě
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 00:05 
Člen klubu

Motor: 1800
majster píše:
ja reklamu neznasam, aj v telke pri reklame prepinam na iny kanal.
zastavam nazor ze co je dobre reklamu nepotrebuje.

Majster jsi má krevní skupina :!:
přepínám, když ona začíná,
jakmile nějaká reklama se na obrazovce rozeřve,
tak jak ty reklamy to umí,
já beru ovladač a surfuji spíš někam tam,
kde reprák sotva šumí.
Nebo spíš seberu se a si odskočím
na místa která všichni v soukromí si užívají,
a tím dám také najevo,
jak reklamy mne zajímají.

Ale musím se přiznat vyjímka se také najde,
toť ONA : když s tatínkem si dcerka do lesíka zajde :-)

ku protlačí a rozhlučí

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 08:36 
Člen klubu

tohle téma nemělo být o reklamách jako takových (televizních a podobně), ale o obyčejné ikonce odkazující na náš web. Což znamená, že ikonka která je někde na netu neobtěžuje lidi tím že jim skočí přes celou obrazovku, nebo že je ruší při filmu a nebo že jim skočí do streamu před video! Byla by pouze umístěna na jiných webech a případné zvědavce nebo zájemce by odkazovala na náš web.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 11:50 
Člen klubu

Nokia a pod. má reklamy proto, že nějaký produkt prodává. Tohle fórum je pro sdílení informací.

Pozice v google opravdu ukazuje, že reklama na tohle fórum není nutná. Fórum dokáže nalézt každý, koho to potenciálně může zajímat. Chceš-li přečti si někde něco o internetovém marketingu.

Za druhé, sám říkáš, že reklama na cizích webech je hrozně bezva. Zkus se zamyslet nad tím, že bysme (nevím z čích peněz, ale to teď vynechme) zaplatili třeba veeeeeeeeeeelikánskou reklamu na stránce jako je centrum.cz, která by otravně vyskakovala přes celou obrazovku. A nebo pro mě za mě to byla jen ikonka třeba někde dole...to je celkem jedno.

Jak velká myslíš, že je cílová skupina, kterou taková reklama dokáže zaujmout? Kdybychom si představili model, že stránka na které je reklama klubu má denně 100 návštěvníků, kolik z nich asi má Fiat Marea? Aby je ta reklama zajímala?
Kolik z nich pokud je vlastníkem Fiatu Marea opravdu chce být členem klubu?
Kolik z nich informace uvedené na fóru potřebuje?

A ta hlavní otázka a naprosto nejdůležitější, kolik z nich na reklamu klikne?

V dnešní době navíc spousta lidí jakékoli reklamní proužky, ikonky, bannery etc. už podvědomě přeskakuje, další pak používají různé blokery a pod.
Takže když vezmu zase modelový případ se 100 návštěvníky.
cca 20% má reklamy nějakým způsobem zablokované.
70 jich reklamy prostě ignoruje bez čtení jakéhokoli textu (ať je banner sebezajímavější či barevnější, uřvanější...)
zbývá nám 10% (nebo 10 lidí)...z těch 10 lidí je reálná šance řekněmě 1:1000 že z těch 10 někdo mareu má.

A i když konečně Mareu má, není to záruka, že ho to zajímá.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 11:53 
Člen klubu

Pro potvrzení dosažitelnosti lze taky v google použít následující dotazy, vždy je FMC první odkaz na stránce:
    Fiat marea zlobí
    Fiat Marea nestartuje
    fiat marea klepe
    fiat marea píská

a podobně, dotazy jsou schválně volené co nejobecněji aby popsali "nějakou závadu"...z toho je jasné, že fórum žádnou další reklamu nepotřebuje...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 19:28 
Člen klubu

:-D umírám z tebe :-D líbí se mi jak diskutuješ jenom ty, ale aspoň ně to zajímá a já si mám s kým o tom popovídat, jde vidět že ty jsi zastánce tvrdého názoru "banner jinde NE" a já "banner jinde klidně a bez placení!!!"

Opět tu píšeš o placené reklamě :-D já ale o placené reklamě nemluvím! .. kolik lidí tu je a nemá třeba Mareu a má jen Fiátka.. líbí se mi jak prostě bojuješ proti jakékoliv prezentaci našich stránek .. já banner na cizí stránce beru ne jenom jako poutač na stránku, ale i jako malou prezentaci stránek. Prostě kdo říká že banner na jiné stránce musí denně přilákat 20 nových uživatelů??? Nebo píšu tu snad o tom že musí reklama zaručit 50 návštěvníků denně aby ta reklama byla k něčemu??? Já mám své stránky a tam mám taky banner na tenhle club. Když se na ten můj web někdo podívá taky mu se mu ta reklama nevnucuje a neříká klikni na mě pokud řekne je zajímavá ikonka, a třeba i zajímavej wev mrknu se .. podívá se a pak zavře toť vše nic na tom není. Je to snad špatné????

Já píšu že mi vadí reklamy v televizi a reklamy na videu na streamu před tím než se pustí video a nebo vyskakující reklama na youtube.
ALE NEVADÍ MI REKLAMA NĚKDE VE SLOUPCI STRÁNKY NEBO NAHOŘE ČI DOLE. NEBO TŘEBA V SAMOSTATNÉ SEKCI (SPŘÁTELENÉ WEBY, ODKAZY ATD.) Nemluvím tu o reklamě která se musí vnucovat. Já osobně taky kolikrát kliknu na zajímavou reklamu která mě nějak zaujme a nebo mě zajímá co na té stránce je. Neříkej že ty ne, jelikož by jsi lhal.

Ale prostě chápu tvůj postoj je reklamu nebrat je to špatné reklama obtěžuje lidi. Neberu ti tvůj názor.

Jen mě mrzí, že se tu nevyjádřilo více lidí. Já neříkám že to tato stránka potřebuje. Ale říkám jen a opakuji se, že je to dobrá věc. A pokud člověk chce aby něco fungovalo dobře a klapalo. Má to rozvíjet, vylepšovat upravovat a hlavně nezakrnět.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 19:46 
Člen klubu

Nemám čas si teď tvou reakci přečíst celou, vrátím se k ní později.

Teď jen krátce...pokud někdo chce na svém soukromém webu dát odkaz na klub, dávno to udělal i bez tvých infantilně vyhlížejících ikonek:-)

za druhé...jsi nikde tu reklamu nespecifikoval jako neplacenou...

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 19:55 
Člen klubu

Přečti si příspěvky výš, tam píšu že nemluvím o placené reklamě !!! Je mi líto, že už se strácíš v obsáhlém textu. Ale já tam psal o tom, dávat ikonky na web s tím že jiné stránky budou mít svou ikonku u nás. Tudíž ikonka za ikonku, ale nebudu se zase opakovat, škoda řádků.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]