FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:56

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Líbí se mi:
1. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
2. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
3. malá ikonka 0%  0%  [ 0 ]
4. malá ikonka 25%  25%  [ 1 ]
5. velká ikona 0%  0%  [ 0 ]
6. velká ikona 75%  75%  [ 3 ]
7. velká ikona 0%  0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 09 říj 2011, 20:13 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2009, 00:00
Příspěvky: 1013
Motor: 2.2 TDCi
tvůj přístup reklama za reklamu je fajn, ale daleko efektivnější je přístup, který možná funguje i teď (nevím).

Reklama která je umístěna tady na webu je dobře prodejná, tudíž může velice jednoduše pokrývat náklady na provoz webu. Jakákoli zbytečná reklama (za reklamu) bude zbytečně zaplácávat prostor, který by mohl být využit jinak.

Za druhé ať už jak už, nejsem jediný kdo to pochopil jako, že chceš dělat nějakou placenou reklamní kampaň.

Poslední věc, reklama ať je jakákoli má mít nějaký přínos. Přínos pro FMC by z poskytování prostoru (za reklamu) nějaké stránce člena nebo fanouška (s návštěvností 2-3 lidi za den) byl opravdu stupidní nápad. K čemu to?

Ke zviditelnění stránky fanouška či člena jistě...přínos pro klub? Parazitování na jeho návštěvnosti nic víc.

Ještě jedno post-scriptum, pokud něco chceš navrhovat, musíš být schopný si věc obhájit, já osobně v ikonkách ani bannerech, které tu prezentuješ žádný přínos nevidím!


a pokud chceš někoho napadat, že je natolik negramotný, že se Ztrácí v obsáhlejším textu, možná by bylo fajn, začít pracovat na svém vlastním pravopise, než budeš vynášet soudy nad inteligencí ostatních.

_________________
Fiat Marea Weekend 1.8 ELX, Grigio Vinci (606A), šedá metla

Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2011, 19:01 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2011, 00:00
Příspěvky: 278
Bydliště: Litoměřice
Motor: 1.6 16V
Fakt mě už nebavíš.. prostě ano NEBERU TI TO, TVŮJ NÁZOR JE MI ZNÁM REKLAMU NECHCEŠ A NESCHVALUJEŠ. NIKOHO JINÉHO JSEM TU NEVIDĚL PSÁT O TOM ŽE SI MYSLÍ, ŽE JSEM MLUVIL O PLACENÉ REKLAMĚ, NEŽ TEBE. To že ti vadí, že sem tam udělám nějakou chybu, mě fakt netrápí. jelikož nejsem pan dokonalý jako TY. Ani bych nechtěl být jako TY. Tvůj názor na reklamu už vím, tak mě nezajímáš. Tohle téma jsem chtěl načít, aby se vyjádřila většina lidí. A ne proto, abych tu diskutoval s jedním člověkem.

_________________
ilhanek (Marea Ví 1.6 16V 98")


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2011, 19:41 
Offline
Otec zakladatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1480
Bydliště: Ústí nad Labem 606/260051
Zdravím.
Tak to tady taky sleduju...neboj. Ale nemám potřebu se k tomuto zatím vyjadřovat. Je vidět, že jsi se do toho opřel, že Tě to tady zajímá a jsi rád, že jsi společně s Mareou získal i tento klub.
Ale.....
Počkej na naše setkání na drakiádě...tam můžeme pokecat na různá témata.
pak Ti budeme moci nějak pomoci, či Tě nějak nasměrovat.
Taky se můžeš zhostit nějakého úkolu, či organizace nějakého setkání tady na Severu.
Jinak...mezi náma se neztratíš...neboj. Jsme dobrá parta lidiček a dětiček.
Na drakiádu, kromě draka a přítelkyně dotáhni dobrou náladu a nápady, které máš.
Jistě bude vyslyšeno...co nová krev chce.

_________________
Přezdívka Dolfi od Rejpálka
1.6 benzim Weekend červená kola..podědila
Ford Focus 1.8 tddi
Peugeot 306 kabrio
1.9D Fiat Doblo..modrá metla
1.9JTD Fiat MARENGO 5.43l/100km
1.8 16 V ,tmavá hnědá metla, červená kola :)Zakladatelka FMC
Fiat Punto cabrio


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2011, 20:30 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 04 srp 2009, 00:00
Příspěvky: 1013
Motor: 2.2 TDCi
ilhanek píše:
Fakt mě už nebavíš.. prostě ano NEBERU TI TO, TVŮJ NÁZOR JE MI ZNÁM REKLAMU NECHCEŠ A NESCHVALUJEŠ. NIKOHO JINÉHO JSEM TU NEVIDĚL PSÁT O TOM ŽE SI MYSLÍ, ŽE JSEM MLUVIL O PLACENÉ REKLAMĚ, NEŽ TEBE. To že ti vadí, že sem tam udělám nějakou chybu, mě fakt netrápí. jelikož nejsem pan dokonalý jako TY. Ani bych nechtěl být jako TY. Tvůj názor na reklamu už vím, tak mě nezajímáš. Tohle téma jsem chtěl načít, aby se vyjádřila většina lidí. A ne proto, abych tu diskutoval s jedním člověkem.


Omlouvám se tvůj první příspěvek, ve kterém jsi zmínil, že ti nejde o reklamu v její placené formě jsem opravdu přehlédl (hlavně proto, že jsi zbytečně poslal dva příspěvky po sobě (což je nepřehledné).

Opravdu si nemyslím, že jsem pan dokonalý...ale taky si nemyslím, že bych proto, že se Tobě mé názory nelíbí měl mlčet...protože pán chce přece diskutovat se všemi, to zas opravdu ne.

_________________
Fiat Marea Weekend 1.8 ELX, Grigio Vinci (606A), šedá metla

Ford Mondeo 2.2 TDCi Titanium


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 10 říj 2011, 23:24 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Marketingové komunikace jsou můj obor, tak vám do té hádky taky vstoupím, i když jsem její dosavadní průběh jenom proletěl očima.

Je pravda, že pozice webu klubu ve vyhledávačích je dobrá. V zásadě tedy není třeba vytvářet další linky, které by ji vylepšily. S pozicí trochu nekoresponduje PageRank jenom 3 (to má kdejaký blog s návštěvností deset lidí denně), ale ty výsledky jsou asi dány poměrně specifickým obsahem - prostě na webu není jiný web, který by se tak moc točil okolo hesla Fiat Marea. O to pochopitelnější je, proč Google správně odpovídá i na ty INFinityho dlouhé ocasy.

V dnešní době je internet taková samozřejmost, že snad každého nejpozději při hledání řešení nějakého problému napadne zadat si dotaz do vyhledávače. Pak se objeví tady a možná si vytvoří čtrnáctitisícou registraci. S největší pravděpodobností rozšíří řady pijavic, které tady čerpají moudra a klubu nikdy nic nevrátí, v horším případě ani nikdy nenapíšou na fórum nic jiného než dotaz.

Je pravda, že díky své dobré pozici ve vyhledávačích, klub reklamu nepotřebuje. A aniž bych chtěl ničit ilhankovo nadšení, musím druhou větou dodat, že ji rozhodně nepotřebuje v této podobě. Ty ikonky a bannery by byly in tak před patnácti lety. Dneska už je webdesign přeci jenom trochu dál.

Klub v dnešní době potřebuje zejména schopné organizátory, zapálené lidi, kteří budou připravovat akce a rozdmýchávat klubový život. Ilhanku, počkej do drakiády, kde, jak říkal Dolfi, určitě nahlédneš pod pokličku fungování klubu a stejně jako každý se brzy dostaneš k příležitosti, kde budeš moci přiložit ruku k dílu.

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 říj 2011, 19:46 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 04 zář 2011, 00:00
Příspěvky: 278
Bydliště: Litoměřice
Motor: 1.6 16V
Dolfi: Těším se na srazík :-)

INFinity: Jsem rád, že jsi si všiml, že jsem to psal, neomlouvej se v poho, ale jsem rád že jsi to tam našel. ;-)

Beran: v poho, já už to neřeším

_________________
ilhanek (Marea Ví 1.6 16V 98")


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz