FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 úno 2008, 23:58 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
Vodopádku tvůj návrh je perfektní, líbí se mi daleko víc než Osudova nová varianta vzhledu stránek, k té jsem se vyjádřil i v jeho příspěvku. Tím nemyslím nic špatného, jen se vyjadřuji k tomu co se mi líbí a co ne. Snahu Romana jakožto admina samozřejmně oceňuji, už tu mnohokrát padlo, že odvádí perfektní práci. Často se tu ale dělají věcí tzv. " o nás bez nás" , něco se vymyslí, udělá, ví o tom skupinka horních deseti a automaticky se aplikuje na stránky. Žádné hlasování, žádná možnost výběru, žádná debata, schválila to šlechta tak to tak prostě bude. Poslední dobou se to tu ale začíná rozmáhat a to mě štve. Ať je to nový vzhled stránek, tak fiasko kolem Dářka-Nedářka a srazu Vysočina, teď dohady kolem Mareáckého prasátka. Chlapi vzpamatujte se, děláme to co nás baví, vše tu má být zábava, relax, voraz od všedních problémů, chceš jet na Dářko - jeď, chceš jet raději na Vysočinu - tak gecni do auta vem rodinu a jeď, vyhovuje ti víc Koubovo nebo raději Forestovo prasátko, protože je v den, kdy ti to vyhovuje - tak kuwa sedni do káry a jeď.
Máme na fóru grafika (a šikovnýho), který se osvědčil už při tvorbě SPZ, nálepek, atd. tak nevidím důvod, proč platit někoho jiného a tleskat jeho návrhu jenom proto, že s ním přišel Roman. Přitom to mohla být tak dokonalá spolupráce Vodopádkův baner a Osudův vzhled stránek. Vodopádku časem poznáš v čem je dobré se aktivně angažovat a v čem ne a nejsi jedinej, kdo z toho má smíšený pocity. Ne aby tě to odradilo od dalších podobných projektů, protože se mi tvoje práce líbí.

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 06:44 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
Vodopádku, OMLOUVÁM se ti a všem slibuji, že již nebudu psát příspěvky pod vlivem alkoholu, teď si to pročítám a žasnu. :oops: :oops: :roll:
Nějak se to ve mě hromadí a pak to tak dopadá.... ještě jednou promiň a nezlob se.. :? :oops:
Já to nemyslel zle, jen jsem to asi blbě napsal.... :zed :zed

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 09:09 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
Dýzl píše:
...Často se tu ale dělají věcí tzv. " o nás bez nás" , něco se vymyslí, udělá, ví o tom skupinka horních deseti a automaticky se aplikuje na stránky. Žádné hlasování, žádná možnost výběru, žádná debata, schválila to šlechta tak to tak prostě bude. Poslední dobou se to tu ale začíná rozmáhat a to mě štve...


Tak přijeďte na Dářko (Vojkov) - Tam se všechno vaří. Letos jste ho pěkně zařízli pánové jihomoravští.

Po té co se změnila lokalita (přesné důvody neznám a je mi to jedno) tak všichni z jm kliky včetně guvernéra odmítli na organizační sraz jet, že je to daleko a že se bez něho obejdou atd atd.

A teď tyhle nářky...

Klub je založen na dobrovolné práci a aktivitě členů, takže pokud se ti něco nelíbí, tak ti začni jezdit na org. srazy místo ublíženého kibicování.

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 11:29 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
Ublížené kibicování a nářky??? NO COMMENT, rozhodně se ale ohrazuji proti tomu, že jihomoraváci zařízli Dářko!!! Byli to právě jihomoraváci (Bimbo), kteří zařídili hotel, rezervace ubytování, program a vše k letošnímu Dářku-Nedářku, notabene tak jak to bylo domluveno a schváleno loni v Maršovicích. Jak to nakonec dopadlo všichni víme. Vysvětlení stále nikde, zato jsou dvě akce v jeden víkend-předem ohlášená a plánovaná Vysočina a z neznámého důvodu narychlo svolaný Vojkov. A tam ale přece jihomoravská klika zástupce mít bude, tebe, nebo už lobuješ za středočeský kraj? :wink:
Píšeš, že klub je založen na dobrovolné práci a aktivitě členů, bohužel jen některých, jejich práce se vychválí do nebes (nedej bože ji ohodnotit negativně, to rozlobíte taťku) a aktivita jiných se spláchne ze stolu. Vodopádkové a podobní se pak vykašlou na nějakou práci pro klub a to by byla škoda, protože těch "aktivně pracujících" tu už moc není, nějak se nám všichni stahují do ústraní. :roll:

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 14:41 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 954
Bydliště: Nové Město nad Metují 773678798
Motor: Stilo 1.9 multijet
Dýzl píše:
Píšeš, že klub je založen na dobrovolné práci a aktivitě členů, bohužel jen některých, jejich práce se vychválí do nebes (nedej bože ji ohodnotit negativně, to rozlobíte taťku) a aktivita jiných se spláchne ze stolu. Vodopádkové a podobní se pak vykašlou na nějakou práci pro klub a to by byla škoda, protože těch "aktivně pracujících" tu už moc není, nějak se nám všichni stahují do ústraní. :roll:

Se divíš???? Já už ne!!!! Podle mne si tu už každý dělá co chce. Nikdo nerespektuje žádná pravidla klubu.Pokud bude klub fungovat takto,tak to můžem zachvíly odpískat,protože každej bude akorát nasranej na toho druhého. :evil: :evil: :evil:
mimochodem -kde najdu pravidla(stanovy) klubu??
Romane promiň toto vlákno se má věnovat webu.

_________________
MAREJKA ŠLA DO SVĚTA,ALE SRDÍČKO ZŮSTALO.
Škoda Yeti 1.4 TSFI
Grande Punto 1.2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 15:38 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Příspěvky: 1065
Bydliště: Domanín u Bystřice nad Pernštejnem
Oni existují PRAVIDLA KLUBU ? :?: :?: Nebo se jen někomu něco nelíbí a hned se jimi ohání :!: :!: !!!
A pokud je to narážka na to, že jsem si dovolil sám z vlastní iniciativy udět prase va Vysočině, ta to je dost smutný.
To vypadá jako by měl ten co něco vymyslel na to okamžitě monopol. Nijak jsem nikomu nevlezl do datumu ani do akce a i kdybych se náhodou trefil do stejného datumu, tak ty akce jsou od sebe dost daleko aby to byl až takový problém.
Ale jsme snad lidi a dokážeme si vyjít vstříct, nebo si bude každý hrát na vlastním písečku a jak nám někdo rozšlápne bábovičku tak z toho bude
mezinárodní incident.
Je snad jedno, jestli jsou za rok dva velké srazy, nebo si ten kdo se chce setkat s přáteli udělá pár minisrazíků během roku.
Není to snad jedno, kdy, kde a proč se kdokoliv z nás chce sejít? Hlavní je že se sejdeme.

_________________
EX:FIAT MAREA 1.6 16V (1998)COLORE ROSSO
FIAT STILO 1.2 16V (2003) BIADETTO
KIA ceed 1.6 CRDi 85kW (2008) BIADETTO
Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 15:43 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 954
Bydliště: Nové Město nad Metují 773678798
Motor: Stilo 1.9 multijet
To s tvojim prasetem nemá co dělat.Snad jsme si to v telefonu vysvětlili.
Je to jenom můj subjektivní názor, na věci,které se udály od podzimu do dneška.

_________________
MAREJKA ŠLA DO SVĚTA,ALE SRDÍČKO ZŮSTALO.
Škoda Yeti 1.4 TSFI
Grande Punto 1.2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 15:48 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Příspěvky: 1065
Bydliště: Domanín u Bystřice nad Pernštejnem
Forest píše:
To s tvojim prasetem nemá co dělat.Snad jsme si to v telefonu vysvětlili.
Je to jenom můj subjektivní názor, na věci,které se udály od podzimu do dneška.


Dobře, ale vypadalo to jinak. :twisted: Naše domluva platí.

_________________
EX:FIAT MAREA 1.6 16V (1998)COLORE ROSSO
FIAT STILO 1.2 16V (2003) BIADETTO
KIA ceed 1.6 CRDi 85kW (2008) BIADETTO
Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 17:32 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
A to je oč tu běží a je to v pořádku. Srazík může být kdykoli a kdekoli (je jedno jestli je to prasátko, kuželky, nebo Vysočina), může ho zorganizovat každý a je na každým z nás, jestli mu datum vyhovuje a jestli přijede. Pokud jde o mě rád bych dojel na obě prasátka, protože Vás borci oba dva zase rád uvidím, ale ve finále budu rád, když se dostanu aspoň na jedno z nich, rozhodne zaměstnavatel. Dářko-Nedářko ale byla předem domluvená akce, která dopadla podivnou změnou místa konání a ještě jsou aktéři naštvaní, že Bimbo nezrušil rozběhlou akci Vysočina ve stejný termín. A některé SZ k tomuto tématu, které se ke mě dostaly prostě nemůžu zkousnout, proto je mi celý Vojkov ukradený. Stejně šlo jen o to dodržet ten správný zasedací pořádek, takže si tam pánové politikařte jak chcete, já si raději zajedu "vypnout" na Vysočinu. Výsledky vaší práce si přečtu z Dolfiho zprávy a popř. se k ní vyjádřím. Momentálně je stejně plno práce kolem srazu v Jedovnicích, takže Vysočina poslouží i jako poradní setkání k tomuto, jen doufám, že zase někdo měsíc před srazem nezmění místo konání. Pokud chcete se mnou někdo něco projednávat osobně, napište mi raději SZ, ať nevrháme špatné světlo fórum. :wink:

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 úno 2008, 19:57 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1057
Bydliště: Kozárovce,SR (421905329385)
Lucky73 píše:
Vodopádku, OMLOUVÁM se ti a všem slibuji, že již nebudu psát příspěvky pod vlivem alkoholu, .... :zed :zed


:hotovej Hned jsem si myslel, že za tím něco bude :hotovej

_________________
ex - Marea Weekend 1,6 16V ELX/97, Nero seta
Peugeot 308 SW, 1.6 HDI 80 kW, 2009


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 úno 2008, 23:21 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Dýzl píše:
Vodopádku tvůj návrh je perfektní, líbí se mi daleko víc než Osudova nová varianta vzhledu stránek, k té jsem se vyjádřil i v jeho příspěvku. Tím nemyslím nic špatného, jen se vyjadřuji k tomu co se mi líbí a co ne. Snahu Romana jakožto admina samozřejmně oceňuji, už tu mnohokrát padlo, že odvádí perfektní práci. Často se tu ale dělají věcí tzv. " o nás bez nás" , něco se vymyslí, udělá, ví o tom skupinka horních deseti a automaticky se aplikuje na stránky. Žádné hlasování, žádná možnost výběru, žádná debata, schválila to šlechta tak to tak prostě bude. Poslední dobou se to tu ale začíná rozmáhat a to mě štve. Ať je to nový vzhled stránek, tak fiasko kolem Dářka-Nedářka a srazu Vysočina, teď dohady kolem Mareáckého prasátka. Chlapi vzpamatujte se, děláme to co nás baví, vše tu má být zábava, relax, voraz od všedních problémů, chceš jet na Dářko - jeď, chceš jet raději na Vysočinu - tak gecni do auta vem rodinu a jeď, vyhovuje ti víc Koubovo nebo raději Forestovo prasátko, protože je v den, kdy ti to vyhovuje - tak kuwa sedni do káry a jeď.
Máme na fóru grafika (a šikovnýho), který se osvědčil už při tvorbě SPZ, nálepek, atd. tak nevidím důvod, proč platit někoho jiného a tleskat jeho návrhu jenom proto, že s ním přišel Roman. Přitom to mohla být tak dokonalá spolupráce Vodopádkův baner a Osudův vzhled stránek. Vodopádku časem poznáš v čem je dobré se aktivně angažovat a v čem ne a nejsi jedinej, kdo z toho má smíšený pocity. Ne aby tě to odradilo od dalších podobných projektů, protože se mi tvoje práce líbí.

Nedá mi to než reagovat. Nikde jsem vodopádkovu práci neodsoudil, naopak jsem napsal že po čase ji využijeme pro další vzhled. Jen pro ujasnění, nový vzhled je tu od 14.2. a první kontakt od vodopádka byl přes SZ 19.2. takže já nejsem věštec, v tu dobu bylo už 14dní po platbě. A bez urážky to logo až příliš ladí se vzhledem stránek abych nepochyboval o tom kdy vznikl, tzn. někdy mezi 14. a 19. únorem. Už v tomto vlákně jsem pokládal dotaz 5. února, zda je tu někdo, kdo může udělat reklamní banner pro naše stránky, do dnes kromě Luckyho sympatického pokusu nic. Tak jsem ho nechal udělat a zaplatil. Takže chyba určitě není u mě. Ale jak sem napsal výše, líbí se mi to a určitě to využití najde v dalším vzhledu.
Co se týká rozhodnutí horních deseti a hlasování. Rozhodl sem o tom já, žádná šlechta. Prostě sem vám chtěl přinést něco nového a změnu. Je každého věc jestli bude používat starý vzhled nebo jednu z variat nového vzhledu. Takže možnost výběru rozhodně máš. Nevidím důvod proč by se tu o tom mělo debatovat, byla by to nekonečná diskuse, protože co člověk to názor.

Dýzl píše:
Ublížené kibicování a nářky??? NO COMMENT, rozhodně se ale ohrazuji proti tomu, že jihomoraváci zařízli Dářko!!! Byli to právě jihomoraváci (Bimbo), kteří zařídili hotel, rezervace ubytování, program a vše k letošnímu Dářku-Nedářku, notabene tak jak to bylo domluveno a schváleno loni v Maršovicích. Jak to nakonec dopadlo všichni víme. Vysvětlení stále nikde, zato jsou dvě akce v jeden víkend-předem ohlášená a plánovaná Vysočina a z neznámého důvodu narychlo svolaný Vojkov. A tam ale přece jihomoravská klika zástupce mít bude, tebe, nebo už lobuješ za středočeský kraj? :wink:
Píšeš, že klub je založen na dobrovolné práci a aktivitě členů, bohužel jen některých, jejich práce se vychválí do nebes (nedej bože ji ohodnotit negativně, to rozlobíte taťku) a aktivita jiných se spláchne ze stolu. Vodopádkové a podobní se pak vykašlou na nějakou práci pro klub a to by byla škoda, protože těch "aktivně pracujících" tu už moc není, nějak se nám všichni stahují do ústraní. :roll:

Ač to sem nepatří, ale neustále to omíláš tak se k tomu taky vyjádřím. Už sem to tu kdysi kdesi psal, ale ještě jednou. Bohužel to jak dopadlo Dářko nedářko začalo všechno u mě když jsem řekl že se nezúčastním. Jeden důvod byl můj zdravotní stav a druhý a důležitější byl ten, že z Dářka-Nedářka se nestalo nic jiného než další sraz v kalendáři. Původní myšlenka, že to má být schůzka vedení tzn. předseda + guvernéři + lidé odpovědní za srazy v daném roce. Cirka 9-12 lidí.
Byl sem přítomen online konferenci s Bimbem, Milmoňem a Dolfim a vím, že v ní zaznělo něco úplně jiného než sem si mohl přečíst tady na stránkách. Víc k tomu nemám co říct už sem to napsal jinde. Nemám nic proti tomu aby byl sraz na Vysočině a bude to "zábava, relax a voraz od všedních problémů" jak si napsal výše, ale o tom Dářko není, Dářko má být o tom aby pro nás byla zábava, relax a voraz od všedních problémů taky podzimní sraz.

Dýzl píše:
A to je oč tu běží a je to v pořádku. Srazík může být kdykoli a kdekoli (je jedno jestli je to prasátko, kuželky, nebo Vysočina), může ho zorganizovat každý a je na každým z nás, jestli mu datum vyhovuje a jestli přijede. Pokud jde o mě rád bych dojel na obě prasátka, protože Vás borci oba dva zase rád uvidím, ale ve finále budu rád, když se dostanu aspoň na jedno z nich, rozhodne zaměstnavatel. Dářko-Nedářko ale byla předem domluvená akce, která dopadla podivnou změnou místa konání a ještě jsou aktéři naštvaní, že Bimbo nezrušil rozběhlou akci Vysočina ve stejný termín. A některé SZ k tomuto tématu, které se ke mě dostaly prostě nemůžu zkousnout, proto je mi celý Vojkov ukradený. Stejně šlo jen o to dodržet ten správný zasedací pořádek, takže si tam pánové politikařte jak chcete, já si raději zajedu "vypnout" na Vysočinu. Výsledky vaší práce si přečtu z Dolfiho zprávy a popř. se k ní vyjádřím. Momentálně je stejně plno práce kolem srazu v Jedovnicích, takže Vysočina poslouží i jako poradní setkání k tomuto, jen doufám, že zase někdo měsíc před srazem nezmění místo konání. Pokud chcete se mnou někdo něco projednávat osobně, napište mi raději SZ, ať nevrháme špatné světlo fórum. :wink:

Takže znova, ano Dářko-Nedářko měla být předem domluvená akce vedení klubu. Už druhý rok to tak není a už druhý rok to byl důvod proč jsem nechtěl jet. Myslím že i sraz na Vysočině podivně změnil místo konání, jak je to možné když jak píšeš byl od loňska perfektně zajištěný, včetně ubytování a rezervací??? To si trochu protiřečíš. Jestli je někdo naštvaný, že bude sraz na Vysočině nevím, já rozhodně ne. Možná někoho naštvalo, že to Bimbo udělal jinak než nám řekl. Netvrdím, že je to špatně, ale všichni se to dozvěděli až ze stránek a dohoda byla jiná, proto asi podrážděné reakce. Jinak pro mě za mě ať je na Vysočině sraz klidně každý týden.
Píšeš že se k tobě dostaly některé SZ zprávy k tomuto tématu, sice mi do toho nic není, protože sem žádné neposílal, ale přijde mi to jako vrchol nemorálnosti rozesílat tady Soukromé Zprávy, předpokládám, že dotyčný se zeptal autora zprávy jestli ji může přeposlat. Dost mě to děsí a vážně uvažuju o tom, že posílání SZ vypnu. Proto taky rovnou píšu sem, protože tady si to můžou rovnou přečíst všichni, není potřeba to někam přeposílat.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 25 úno 2008, 22:43 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 bře 2006, 01:00
Příspěvky: 316
Bydliště: Praha 9
Chlapi, přijde mi to tady skoro jako u našich politiků (sorry, říct jsem to musel) a v podstatě souhlasím s Romanem. :evil:

_________________
-1.9 TD ELX 100
-Piaggio X9 evolution, 500ccm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 18:47 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 862
Bydliště: Nové Město na Moravě +420603211167
Motor: 2.0 TDi
Četl jsem to ve spěchu, tak nevím, jestli jsem vše správně pochopil. Ale pokud jse o změnu místa z Dářka (Škrdlovic) do Maršovic a letos na Podlesí snaha byla z mé strany aby "vrcholová" jednání také změnila jednací místo. Veškeré aktivity byly nejprve konzultovány s Dolfim a to i letošní místo konání, vč. termínu (i jeho přesunu z velikonočního víkendu o týden dříve) a i ceny ubytování a byly mi odsouhlaseny. takže proč vnikl najednou problém, nevím. Mohu doložit SZ, pokud mi ovšem nebudou vymazána jako některé příspěvky k tomuto problému.

Mrzí mne, že se to tu začíná hádat, a řeší se tu žabomyší problémy....

_________________
rytíř Bimbo z Nojštatu - mistr vlny tsunami - černá ovce
+ tiskový mluvčí Královny Země jihomoravské
Ford Tranzit
VW Touran 2,0TDi 2004
VW Caddy 2.0 TDi 4Motion ex
Marea 1,9 JTD 110 WEEK Ex
Marea 1,9 TD 100 Ex
Tipo 1,6 Ex
Š125 L Ex


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 19:02 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Tuhle debatu bych ukončil, stalo se jak se stalo, nic s tím už neuděláme. Vezměme si z toho všichni poučení pro příští rok.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 26 úno 2008, 19:51 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1503
Bydliště: Brno-město
osud píše:
...... z Dářka-Nedářka se nestalo nic jiného než další sraz v kalendáři. Původní myšlenka, že to má být schůzka vedení tzn. předseda + guvernéři + lidé odpovědní za srazy v daném roce. Cirka 9-12 lidí.


A to je věta, která měla zaznít hned na začátku!!! Jasně a stručně měla na fóru oznámit ostatním, že se koná jistá akce, na které se sejde jen a pouze vedení klubu a organizátoři srazů v daném roce (bez účasti veřejnosti). Mohlo se předejít této dle Bimba "žabomyší" válce, dle mě trapnému a nedůstojnému vymlouvání se a přemýšlení jak z toho ven, když se zjistilo, že účast už rozhodně přestala být omezena na vedení a organizátory srazu. Tady vidím ponaučení na další roky.
Jen tedy nechápu, proč je Dářko-Nedářko ve Vojkově opět prezentováno veřejně a opět se tam hlásí členové, kteří s vedením klubu či organizací letošních srazů nemají nic společného?!?!??! :roll:
Vysvětlující Romanova věta, mi stačí, jsem rád že se na fóru objevila a vše objasnila, i když jsem ji čekal od někoho jiného. Probrali jsme to spolu i po SZ, které doufám nebudou odpojené, protože Bimbo mi nikdy žádnou SZ nepřeposlal, jen mi dal nahlédnout u něj doma do dvou z nich, když ze dne na den krachlo Dářko na Vysočině. Prostě nás jen zamrzelo, že se delší dobu připravovaná a domluvená akce měla zrušit. Nakonec možná právě proto tato akce žije v tématu Vysočina, aby Bimbova práce s přípravou nepřišla v niveč . Toliko i ode mě vše, debatu s mírem a klidem v duši z mé strany uzavírám, jen jsem chtěl zasvětit nezasvěcené. :wink:

_________________
Fiat Multipla 1.9JTD, 85kW, r.v.2002
EX:Chrysler Voyager 2.5 CRD, r.v.2001
EX:Fiat Ulysse 2.0ie, r.v.1995
EX:Lancia Lybra 1.9 JTD, r.v.2003
EX:Lancia Zeta 2.1 TD, r.v.1997
EX:Lancia Kappa 2.4 JTD, r.v.1999
EX: Fiat Marea 2.4 TD, r.v.1997


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz