FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 17:54 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2007, 01:00
Příspěvky: 8
Bydliště: STOD
osud píše:
Vzhled Drupy není standardní vzled UN.

nechci se hádat o tom co je zakladni vzhled pro 4.2.08ms2 ale Drupy tam urcite patri. Rozsireni jsem povypinal a nic, ted jsem tu z linuxu a icq je take odhozene.

hasmann píše:
Když chceš kašlat na Billa,tak dej Lišku a máš klid...

nevim, ale právě kvůli tomu sem nechával printscreen celého okna, aby bylo vidět že Firefox používam

o prohlížeč nejde, problém je s Drupym. Beztabulkový layout je totiž trochu specifický, ale nikoho tu "školit" nechci. Předpokládám, že všichni, kteří píšete že je jste zkoušeli jiná rozlišení nepoužíváte Drupyho


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 21:41 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Máš pravdu, vykoušel sem Drupy a je to odskočené. A je to skutečně vzhled určený pro UN. Trochu jsem to poplet a myslel sem, že je to vzhled z PHPNUKE který jsem upravoval.
Ale myslím, že jsou na výběr lepší vzhledy. Chystá se nová verze UN kde již bude phpBB3 fórum tak uvidíme jak to bude tam. Musím připravit věci které se domluvili na Vojkově a tohle bych řešil až pokud to bude přetrvávat v nové verzi.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 22:41 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2007, 01:00
Příspěvky: 8
Bydliště: STOD
no, mě je to tak nějak jedno, jen že jsme s Graunem probírali tu Operu, tak jsem psal poznatek že FF taky nic moc.

Teď už OT: na to phpBB3 se vůbec netěšim, protože to bude zase znamenat předělávat před aktualizací spoustu věcí. (mimochodem jak Graun psal, klidně pomůžu, pokud bude zájem)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 bře 2008, 07:27 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 1240
Bydliště: Šenov u Nového Jičína
max-el píše:
no, mě je to tak nějak jedno, jen že jsme s Graunem probírali tu Operu, tak jsem psal poznatek že FF taky nic moc.

Teď už OT: na to phpBB3 se vůbec netěšim, protože to bude zase znamenat předělávat před aktualizací spoustu věcí. (mimochodem jak Graun psal, klidně pomůžu, pokud bude zájem)

Maxi, diky za podporu.

_________________
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX
182A4000 - 7/1998 Dark Blue Metallic Paint
ex F/I/A/T TIPO 1.6 DOHC i-e DGT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Opera
PříspěvekNapsal: 29 dub 2010, 20:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 02 led 2010, 01:00
Příspěvky: 10
Graun píše:
Zdravim, jsem tady sice novy, ale mel bych jeden dotaz. Urcite nejsem sam, kdo pouziva prohlizec Opera. Zjistil jsem vsak, ze se mi spatne zobrazuji vsechny casti webu krome diskuzi. Je mozno optimalizovat stranky i pro prohlizec Opera?
Vzdy se mi posunou vsechny casti uplne dolu a nacpou doleva k levemu rozdelovacimu panelu.
ja mam taky operu používam ji dva roky a žadne potíže s ní nemam


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz