FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 19 bře 2024, 09:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 pro 2008, 23:59 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 2453
Bydliště: Kvetoslavov (SK) +421 903 559242
Motor: 2.4 JTD
Tiež to bola blbá náhoda, v lete roku 2004 som bol kuknúť v bazári Hyundai Lantra v kombíku, ktorý sme plánovali kúpiť. Ale stalo sa čo sa stalo, Lantra ostala v bazári a domov sa šlo Marejkou. Ako vraví Dolfi, bola to láska na prvý pohľad. :wink:

Klub vznikol až pol roka potom, ale ako keby som to už pred tým vedel, že mi Marejka úplne zmení život. :lol:

_________________
Volkswagen Multivan 2,5 TDI 128kW Highline, 2006, Šedá metalíza
Obrázek
FIAT Marea 2,4 JTD 130 HLX Weekend, 2000, 647 - Grigio steel - ostane stále v našich srdciach


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 00:47 
Offline
Otec zakladatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1480
Bydliště: Ústí nad Labem 606/260051
S Mirecem jsme domluveni,že budem možná poslední v klubu,kteří budou jezdit s Máreykou na Fiatmareaclubácké srazy.Už to vidím jako živé.
Jenom mi dvaja ....vykytuvane Mareyky jako za bolševika staré Oktávie..jentak ledabyle natřený základovkou...U ohníčku s nostalgickýma vzpomínkama,jaké to bylo,když byla Marea v tom nejlepším .
Už teď slzím a těším se na to. :hotovej

_________________
Přezdívka Dolfi od Rejpálka
1.6 benzim Weekend červená kola..podědila
Ford Focus 1.8 tddi
Peugeot 306 kabrio
1.9D Fiat Doblo..modrá metla
1.9JTD Fiat MARENGO 5.43l/100km
1.8 16 V ,tmavá hnědá metla, červená kola :)Zakladatelka FMC
Fiat Punto cabrio


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 01:02 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 bře 2006, 01:00
Příspěvky: 493
Bydliště: Velké Meziříčí/Brno
Motor: 1,4 Tjet 88kW
tak ta naša asi taky..dokud bude jezdit bude asi doma.. :lol:

_________________
Tipo Hatchback 1,4 16V Tjet 120PS Lounge 7,5×18 225/40 R18
exBravo II 1,4 16V Tjet 120PS Emotion 7,5×19 225/35 R19
exBravo II 1,9 16V Mjet 150PS Sport 7,5×18 225/40 R18
exMarea sedan 1,6 16V 103PS SX 7×17 205/45 R17


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 05:04 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 1772
Bydliště: Vysocina-Zdarsko,Tel:608537629
Motor: 1.8 16V + LPG
Konecne tema vhodne pro me grafomanske sklony :twisted:
Dlouho sem jezdil se 105,asi osum let.Nijak sem to nesperkoval,krom LPG z jineho vozu,sportovniho KN filtru,aby to nechcipalo na krizovatkach/rozjezdech,z toho se zene jezily vlasky,prijemny bonus bylo startovani mraz/nemraz,podbehy.No,pak mela prijit technicka,tusim leto 2006.Tak sem se trosku vysponoval s rodinym rozpoctem,nechal vyvarit prahy,vymenil all dvere bo byly ohnite,jeden blatnik a lemy vzadu,dutiny,a prestrikani kastle,celkem asi 20.000.Byla pekna,TP prosla bez problemu.Bohuzel v srpnu se prolomila,jinak se to nazvat neda,kovova trubka vedouci vodu k chladici pod autem,a nez si toho zena vsimla,uz celej motor zhnul.Takze hodku stala,pak dojela ty 2 km domu,a nalila tam vodu,chm.Ta ji za nevsednich zvuku probehla motorem a vylila se varici zpod auta.Do ty diry by clovek strcil prst.Mno nic,ucpala se dira,bohuzel se podpalilo tesneni pod hlavou a tlakoval motor.Vymena.Nepomohlo,bo byla praskla hlava.Vymena.Nepomohlo.Kontrola.Asi prasklej blok.Sehnal se inej motor,z vrakace,mel sem ho natocenej.Hodil se tam.Parada,jen se to furt nak hralo a varilo.Aby to neruplo,jezdilo se bez vicka,a casto dolejvala voda.Nakonec byl ucpanej chladic nakym rosolem konzistence dehtu,asi se neco oleje z motoru dostalo do vody pri minulych potizich.Asi mesic bez problemu,vymena oleje na zimu,pak zacalo auto ztracet vykon,desne zrat olej,cernej kour...Dle doktora se mi povedlo koupit motor,do kereho se lil A-ckovej olej,a AD jak rozpustilo karbon,no byl hotovej.Taky nas bylo 5 a mela prestat platit vyjimka na deti vzadu bez pasu.
V zari sem zacal pidit po jinem priblizovadle,fabie v ty dobe 100-130t.,doktor rikal raci ne,ze to spravuje furt a celkem ohnivaji.Nak men navedl na Brava/Bravo,ze sice nejsou zrovna jeho kafe(bezne francouze a skodovky),ale ze jich k nemu par jezdi,a co se koroze tyka,dobry,slusna vybava a slusny ceny,prej 60-80 a jeste mi zbude na prvni investice.A kdyz sem odchazel,jeste utrousil,ze se dela v kombiku jako Marea.
Nazhavil sem net,okukoval Bravo/Brava.Pak sem se jednou uklikl na Mareu Weekend.No laska na prvni pohled.Sice vetsinou prave kolem te 100t.,ale co clovek nadela.Zhruba v te dobe si zena sehnala Favo,za babku ve slusnem stavu i modelu od kolegyne z prace,a nad porizenim marejky se zacaly stahovat mracna.Sice stal desitku,ale desitku pohltily nezbytne investice a opravy,dalsich 18t. instalace LPG.V te dobe sem uz mel za sebou i prvni kontakt v jednom bazaru,cerstve najite tohle forum,a zacal sem si pripadat jako dite v hrackarstvi,co mu svazali ruce.TOLIK sem ji chtel :!: :!:
Zena to nak poznala,no a navrhla,co mne ani nenapadlo,ze kdyz si ju sezenu,tak holt budeme mit auta dve :idea: :D Teda kdyz si sezenu i prachy :roll: Nekdy v tehle dobe probehl sjezd na Macose,kde sem stydlive postaval v povzdali a tise zavidel vsem okolo jejich vozy.Grilovacka na snehu a zavod kolobezek men teda dostal! To vse dik Milan2B5,co men pozval...
Rozjel sem to ve velkym,rozhodil site,zaukoloval znamy,pilne studoval toto forum,obchazel bazary jak mlsnej kocour,ale zadna se mi nezdala dost dobra,jak sem mival v podpisu,mila,hezka,skromna,nenarocna.
Pak mi poslal skorosvara SMS,ze na Argentinske jedna stoji,dokonce jeste bez ceny,jak je cerstva,a ze je to stribrna 1.8HLX.
No,stribrna byla v prioritach pekne u dna,do 1.8 sem nescel,zhanel sem 1.6 pro levnejsi provoz,neuvedomuje si vsecky vyhody HLX proti nizsim verzim.Skoro sem se tam ani nesel podivat,jenze mi odpadla fuska,tak sem se tam nakonec prece jen rozjel.
No,kdyz sem ji nasel,prave do ni vlepoval ceduli s cenou - 89t.
Krasna,nalestena,vonavka,hmmm,srdce me tlouklo jako zvon,nikde zadne skrabance,licovani v cajku,motor naskocil na otoceni,skla stejny,cice bez servisky a karet,ba ani mastr,jen dva modre....
Chtel zalohu 2 litry,nevratnou,zamluveny na dva dny.Jaj,tolik sem nemel,tak sem to otocil k odchodu.Prijdu na zastavku MHD a tam bankomat.Vzal sem to jako pokyn osudu(osude,promin :lol: ),vybral prachy,zabehl zpet,zamluvil.Vecer sem skoro nemohl ani spat,mel sem pred ocima jeji obliny,citil pohodlnej posed a volant v ruce,a cichal...
Zavolal svarovi,v klubu se mi ozval Milan2B5,domluvil sem to na Ctvrtek.
Vyplundroval sem konto,od brachy vyzvedl pujcku,co mel skoro rok,v praci pucil 40k,a jel sem pro ni.Slozili kupni cenu jako zaruku(bez zalohy 2.000t.),a jeli za Cumrdou.Kdyz to odevrel a zdvihl,celkem valil bulvy,i s Milanem,ze 10 let stary auto v tomle stavu se vidi fakt jen malokdy.Ze neni co resit...No domu sem jel Marejkou.
Od te doby najela kolem 40.000Km,z toho 35t. na LPG,provozni servis,no vlastne jen plastove podbehy,zadni tlumice,jedna civka,a spojka,kuli kere ji asi nekdo poslal do sveta.Musim rict,ze favo najelo za tu dobu s bidou 15.000,a naklady na jeho postupnou repasi prevysili naklady moji Popelky.A co do provozu je na tom taky lip,i kdyz tam hraje velikou roli velky podil dlouhych jizd.
Z ceho sem vlastne byl hotovej...
Vzhled
Vybava-klima,mlhovky,okna v elektrice,defrost
Sklopnej zadni naraznik
Rovna lozna plocha,v nouzi i loznice
To pohodli....ani po 200km nejsu zlamanej,ve favu mi staci stovka a uz se kroutim.
Jako spravnej uchyl sem ji pojmenoval Popelkou(klidna mila ticha nenarocna skroma..atd) a zatim tomu jmenu dela cest.Chvalim ji temer po kazde ceste,jak byla hodna,a kdyz zapomenu,jiste mi odpusti.Doufam,ze nas nikde nic nepotka,a vydrzime spolu jeste hodne dlouho.A budem spolu postupne rezavet 8)
Zivot bez ni si ani nechci predstavit,nakratko vetrame Favika,na dalky ci cela rodina Popelku.Zena ji zvladla tez s gracii a prehledem,jen s ni nerada couva,a desi se toho,ze by s ni nekdy snad bourala.Asi nevi,je prece jen by se mi stejna manzelka shanela o dost hur nez stejne auto,nemluve o repasi.Dve auta v rodine uz nekolikrat prokazaly svoje opodstatneni,kdyz je Favik v servisu,nemusi do prace chodit pesky.A ze ten previt si letos servisu uzil :wink:

_________________
Fiat Tipo Kombi 1.4 T-Jet,Rubína alias Ruby LPG
Marea Weekend 1.8 16V HLX - Popelka LPG (v pozici zalozni vuz,prozatim)
Obrázek
Fiat Panda II - manzelka,LPG Magic 3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 11:15 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 59
Bydliště: Ústí nad Labem
Dneska jedu ráno na brigádu (vykládat zboží ) a co to najednou nevidím vedle mě prolítla jedna ochcávka 1.9 tdi , tak jsem se nasral a na tom sněhu jsem podřadil na dvojku a zátah a měl jsem ho :ko moje punto jezdí dost podobně jak moje minulá marea bylo zto hustý a na letnkách !!!!!! :hotovej

_________________
Fiat Marea 1.9 JTD Tmavě modrá metla , béžová kůžička ,nejkrásnější sedánek jakýho jsem kdy viděl.

A UŽ JE DOMA !!!!!!!!!!!!!!
Škoda Felícia Už je taky moje !!!!!!
Toyota Celica 5 gen.Mazel přítelkyně 8-)
1.6 16v Hroznej lenoch!!!!! :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 11:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2007, 01:00
Příspěvky: 900
Bydliště: Bravantice u Bílovce +420603828919 Honza
Motor: 1,6
To Bystro
ani netušíš , jak dobře se to čte. Snad tě potěší, že toto postižení láskou na první pohled máme asi všichni :lol: . Snad nám to naše ženy odpustí :wink:
Honzino

_________________
Opel Crossland 1,5 , 6 kvalt
Opel Vivaro 1,6 Biturbo, 6 kvalt, 8 míst
Opel Corsa 1.4 LPG
Ex Fiat Idea 1,4 70kW 6 kvalt, LPG , plný pytel problémů
Ex Fiat Scudo 2,0JTD, 6 kvalt
Ex Lancia Phedra 2,2 JTD
Ex Fiat Marea combi 1,6
Ex Fiat Bravo 1,4 LPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 13:35 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 02 lis 2008, 01:00
Příspěvky: 57
Bydliště: Brno
Náhoda. Dokonce jsem ani nevěděl, jestli ji chci. :oops:

Zvažoval jsem koupi "nového" auta a jeden známý od bráchy mi ji ze dne na den nabídnul, protože dostal nové služební auto, tak se to všechno náhle urychlilo. A protože jsme před pár lety již v rodině jednu Marejku měli (víkend TD 100), tak jsem souhlasil.

Zatím se s ní pořád seznamuji, ale už teď vím, že jsem udělal určitě dobře. :D :D

_________________
** FIAT Marea Weekend, 1.9 JTD 110 ELX, r.v. 2001 **
****** ex FORD Mondeo, 1.8 TD CLX, r.v. 1994 ******


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 18:12 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 29 říj 2007, 01:00
Příspěvky: 485
Bydliště: Hradec Králové 604359284
My jsme měli krátkého Favorita , takže je nad slunce jasný ,že pro čtyřčlenou rodinu začínal být malý.Začínalo se tam všechno sypat a pak se rozhodlo. Jednoho krásného dne 13.12 . 2007 jsem řekl jdem koupit auto.(takže zítra má 1. narozeniny u nás)
Věděli jsme , že nic jiného než Mareu nechceme . Dodnes říkám , že jsme ji koupili " jako rohlík" , vybíral jsem ji víceméně pocitově a musím říci , že jsme se strefili uplně suprově. A to jsem před ní viděl pouze dvě jiné. Naší jsem uviděl a hned jsem věděl ,že ji chci a nedám na naší holku dopustit a s láskou ji oprašuji až manželka říká abych se nepos.....l . :D :D :D :D :D

_________________
1.6 16V stříbrně-metalová Mára Week ELX
647 Grigio steel
Fiat Punto EVO 1,2 2010 - bílý mladší brácha Mařenky, ale Mařka hostrčí do kapsy :-)))
Fiat Tipo "Típek" 1,4 70kw šedá metalíza


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2008, 21:15 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 18 črc 2007, 00:00
Příspěvky: 46
Bydliště: pod Křemešníkem (Vysočina)
Léta jsme jezdili zděděnou Š120. Té jsem postupně vyměnil motor (moje blbost, selhala mi kontrol[k]a oleje), karburátor, spouštěč, výfuk, prasátka... Každej rok jsem ji přebrousil a překytoval, v zimě jezdil prvních 10km na sytič (v létě na něj stačilo nastartovat) a prvních 20km v zimní bundě. Měli jsme naši Popelku rádi, ale začínali jsme se bát jezdit s ní někam dál. Padlo rozhodnutí - koupíme ojetinu, na nové nebylo ani náhodou.
Stanovili jsme si finanční strop (max. 130 litrů, protože za cca 190 se dala koupit nová Dacie - ne že bychom po ní toužili, ale bylo by to nové auto se zárukou). Dále byl určen požadavek - dozadu se musí vejít obě naše celkem neskladné děti (2 x 183 cm - tehdy...). A pak začaly návštěvy autobazarů a vyhledávání na Internetu.
1. pokus byl Nissan Almera - jenže tam se dozadu nedalo vlézt. Tak něco jiného - co Ford?
Vypadalo to zajímavě, místa víc, ale nedařilo se vejít do finančního stropu (pokud auto trochu vypadalo) a zase to nebyla taková bomba, abychom se urvali a přihodili něco navrch.
Tehdy prvně žena špitla, že viděla někde nějakou Mareu. Vůbec jsem netušil, co to je za auto (pardon klubáci, přece jen jsem přes elektro a PC...). Ale ještě předtím jsme zkusili Opel Vectra kombi a taky se nám líbil...
Jednu Mareu jsme vyhlédli a jeli se na ni podívat. Bohužel jsme se nedomluvili dopředu (byla v bazaru) a přivítala nás cedule - jel jsem na nákup, od XY budou nové vozy. Ale viděli jsme ji ten den jinde, v jiném bazaru. Výbava prima, místa dost a cena? Chodil jsem kolem a říkal, že to není možné, takhle pěkné auto za tyhle prachy - v tom bude nějakej zádrhel! Já to koupím, a nedojedu ani domů! Nebo je to ukradený...
Ještě jsme chvilku přemýšleli - a příbuzná nám řekla, že jeden její kolega se autařinou zabývá ve svém volném čase. Tak jsme se s ním dohodli, že nám udělá průvodce po bazaru - byl skvělej!!! Měl oblíbenou značku, kterou rád doporučoval - FIAT. V bazaru byly Mařenky dvě, mě se líbila jedna, ale technik byl pro druhou. Protože to nebyl počítač, dali jsme na něj. Zamluveno, pro jistotu složena nevratná záloha a honem vyplundrovat účet. Druhý den jsme si pořídili naší Marušku. Údajně tam tou dobou stepoval další nápadník...
Něco nás ta holka sice stojí (rozvody, výfuk, termostat, obutí...), ale je nám v ní a s ní fajn. Tak ať nám dlouho vydrží (a my jí)!!!
BTW: kupovali jsme ji v létě, a vzápětí jsme s ní odjížděli na 14ti denní dovolenou. Jeli jsme na dvě různá místa, s vlastním stravováním a 4 koly (jízdními, ne rezervami, na střeše). Naplnili jsme doma tašky a batohy a začali je nosit do auta. Po nějakém čase samostatného nošení přišel syn, a sháněl se po dalších zavazadlech - protože se tam ještě něco vejde! Nekecal...

_________________
Maruška 1,6 16v, 1998, víkendová, barva hořká čokoláda >85%


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 13 pro 2008, 03:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 26 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 1772
Bydliště: Vysocina-Zdarsko,Tel:608537629
Motor: 1.8 16V + LPG
Jo bagaz....to musim potvrdit.Kdyz se jelo na Slovensko do Mosovcu,a videl sem tu hromadu v chodbe,projit se kolem nedalo,litoval sem,ze sem si nepujcil velrybu na strechu.Nakonec se to vsecko,sice tip top,ale narovnalo a jeste prikrylo roletkou.
S tim posr....to mi doma rikaji taky,ale uz si zvykaji. :wink:
4Honzino-no pokud ne,tak nas dost nemiluji,nemaji pochopeni,nebo dokonce zbytecne zarli :wink: Koneckoncu s toho taky maji uzitek...

_________________
Fiat Tipo Kombi 1.4 T-Jet,Rubína alias Ruby LPG
Marea Weekend 1.8 16V HLX - Popelka LPG (v pozici zalozni vuz,prozatim)
Obrázek
Fiat Panda II - manzelka,LPG Magic 3


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 pro 2008, 17:27 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 726
Bydliště: Uherský Brod
....tak, jak píší ostatní. Prostě láska na první pohled-krásná prdelka,krásný čumáček, krásná boční silueta - prostě sexy krasavice! Její současníci, ať už koncernoví, nebo s p... na kapotě jí prostě nesahají ani po disky :twisted:

_________________
Fiat Croma 1,9MJ, Emotion, Blu Nettuno 150 koníků, 2009...ale srdcovka je Márejka...
Ex Fiat Marea Weekend 1,9TD100, ELX, 1998 - Strale in argento -a stejně je nejhezčí!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 14 pro 2008, 19:41 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 01 srp 2006, 00:00
Příspěvky: 1708
Motor: 3.5 V6 24v
:arrow: První Mařena, byl to sedánek 2.0 20v. Hledal jsem vůz s motorem nad 1.8. Věděl jsem, že po městě toho moc nenajezdím a na dálnici, či mimo město jsem nechtěl nějakou pajdu. Navíc místní oblíbený sport - stahování tacho..., čim větší motor, tím míň pozná nějaký ten kilák navíc. Náhodnou jsem našel na netu právě Mařku sedan 2.0 v celkem ucházejícím stavu, takže jsem se šel kouknout. Vypadala celkem slušně (nejsem kór estéd) a za zajímavou cenu :arrow: 69.000kč v roce 2006 (květen). 8O Takže jsem ji vzal. Pravda, něco se do ní dalo, ale dá se to považovat za spotřebák. Čili spokojenst. Celkem s ní ujeto cca 75.000km. Už potřebovala velkou fin. injekci, tak jsme se rozloučili, ale bylo to dobrý auto.
:arrow: Druhá Mařka je konečně Weekend, tentokrát 2.4TD od Toma Oázy. Má nějaký neduh (přehřívání), ale doktor si s tím poradí - snad. :lol: Důvod pro koupi byl provedený servis - rozvody, spojka, termostat..., a možnost udání sedánku protihodnotou. Spolehlivost po cca 1.200km těžko hodnotit, jen spotřeba výrazně pod 6L/100km je pro mě příjemně překvapivá.

Takže v obou případech pragmatické rozhodnutí.

:arrow: Výhledově pořídím i "náhradní vozidlo", kdyby se někde něco... . Nějakého zachovalého Fandu. Bude stát pakatel a z místa A do místa B v nouzi doveze. Strčím ho na chalupě do garáže, tam mu bude dobře. :lol:

_________________
ex 2.0 20v + 2.4TD
Mazda 626 GE - nové v ČR, po 1.majiteli, servis jen Mazda - "Mazda-neslyším motor"
Mitsubishi Pajero 3.5i V6 24v automat, r.v. 1997, po 2. majiteli
Seat Toledo 1.9TDi 1Z 66kw - otrok


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 pro 2008, 12:51 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 05 čer 2008, 00:00
Příspěvky: 369
Bydliště: TRNAVA
To Bystro:
Hezky jsi to napsal, já byl ve stejné situaci, auťák jsme měli a dobrej a taky jsem nemoh spát kvůli zamilovanosti, obcházel jsem bazary. Jak jsem to čet, slze jsem se nubránil!!!

_________________
2.4 TD HLX full, Ag metla, Majka
Fiat 127/900 volá sa Žaba, bo skáče po ceste, asimetricky - asi meter vysoko, asi meter do bokov
R 11, 1,6 D go to schrot, Blonďák
R Espace Grand 2,2 dCi rodinný autobus, Busko - všetky moje autá majú meno


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 pro 2008, 16:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 14 čer 2007, 00:00
Příspěvky: 469
Bydliště: Moravské Knínice tel:776648469
mě se marejky líbili vždy, je to jak já říkám , auto které svým vzhledem předběhlo dobu, líbí se mi pořád a moc a ještě k tomu tento klub a néni co dodat.
takže když jsme měli favoritka LPG (máme do dnes) a měl se nám narodit Robinek a měli pořizovat větší auto, tak volba byla jasná, nerozmýšlel jsem se ani chviličku jen jsem si vybral tu pravou marušku.
takže tak jsem k marušce přišel. :D

_________________
Škoda Fabia, 1.4 Tdi , r. 2006.
Marea Weekend 1.9 Jtd, r. 2000, prodaná
Marea Weekend 1.6 16V, r. 98, prodaná
Fanouš 1.3, r.93, LPG, zrušen

Čestný člen Severočeské kliky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 16 pro 2008, 00:10 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2007, 01:00
Příspěvky: 1417
Bydliště: SLOVENSKO: Prievidza,TN : +421 918615462
Motor: Alfina 159 2,4 154kw Q4
Ja som sa jednoznačne zamiloval do toho dizajnu.V rokoch 99 až 00 so trávil v taliansku a v tej dobe tam boli 2 velké hity-sory 3.1-Alfa 156, Marejky a 3 čo iného ako famozny výkon stajne Ferari s Schumim a Baricelom v nej.Vtedy som si tiež ako Noskaj povedal že jedno z tých prvých dvoch možností musím raz doma mať a mám a nebanujem. :diky

_________________
Ford Tourneo Connect Grand titanium 1,5 TDCi Duratorq
Renault Kangoo expres 1,5 dci - kurin na pracu
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTDM 154kw Q4 -elegant sport HIGT - EX
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD-modrá strela+6-speed+tempomat-xenon - EX


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 73 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz