FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 20 zář 2018, 11:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 18 pro 2009, 23:25 
Člen klubu

Blahopřeji :D , opravdu moc pěkně uděláno.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 03:48 
Člen klubu

:pivko blahoželám, nech sa darí :-)

EX - Marea Weekend 1,9 TD 75

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 08:17 
Člen klubu

Také se připojujeme a přejeme novým guvernérům krásné starosti s touto bezvadnou partou. :twisted: :twisted: :twisted:

Šašek - Královny Země jihomoravské

http://duracellka.rajce.idnes.cz/

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 09:47 
Člen klubu

Motor: 1,6 16V
Také gratulujeme novým guvernérům.Přejeme novým i staronovým guvernérům aby se jim v jejich funkcích dařilo zvládat všechny starosti a radosti spojené s touto funkcí.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 10:50 
Člen klubu

gratuluji novým guvernerům. a děkuji předsedovi za to, že tak řídí náš klub. jsem hrdý , že můžeme být členy tohoto klubu...

MÁREÁCI SOBĚ

Čestný člen Severočeské kliky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 14:54 
Guvernér

Motor: Marea weekend 2,4 JTD modra
Tak kamarati moji.Moc sa ospravedlnujem za to že sa pripajam do tejto velmi doležitej debaty až teraz.V praci som od nevidim do nevidim a dnes mam chvilku času aby som napisal par slov.Je to pre mna tak isto pocta od p.Velitela eSKáčka a jeho poradcov.V tomto super klube som registrovaný bez par dni to bude už 3 roky.Ani zdaleka som nie taký častý pisatel ako môj velký radca a hlavne kamarat - NOSKAJ- ale on má aj s eSKáčkom na svedomí že som presedlal na tzv.plnú palbu v Marejkach. Je síce pravda že dlho neslúžila ale to je ina kapitola.Všetko čo som si myslel že napíšem tak ma zas ten nový Nitriansky guvernér predbehol-a preto nebudem opakovat jeho slova. Ale hlavne chcem podakovat všetkym za buducu podporu a verte že pokusim sa Vám vyrobiť pár pekných prekvapeni a to čo najskôr-Noskaj a eSKáčko tušia.A hlavne sa potrebujem spojiť s novým guvernerom východu-s Dobrak52.Vychodniari a dúfam aj ostatný sa majú na jar na čo tešiť.Bude to fakt dosť velká palba-ale nechajte sa prekvapiť.
Tak ešte raz ďakujem za doveru a dufam že nesklamem.
P.S. hallo PD,BN,PE,TN,IL,PU,PB,NM-zobuťte sa a trošku nadšenia nech vidia ostatný že ten Tren.kraj nie je taký prispatý ako sa o nom hovorí. :D :D :D

Fiat Doblo Maxi 2,0 Multijet Power 135-sluzobny pracant

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 15:29 
Člen klubu

Motor: 1,9 JTD Stilo
Ja tak isto gratulujem novozvoleným guvernérom a prajem im nech sa im zvyšuje počet ich ovečiek v regione.

Jovany ak budeš mať málo členov, tak ja som 4 roky študoval v Trenčíne a potom som tam ešte dva roky hral futbal tak môžem byť polovičným členom trenčianského kraja.
:hotovej :hotovej :hotovej :hotovej :hotovej

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 pro 2009, 17:20 
Člen klubu

Drahí priatelia rodu mareáckeho,,,,,

Mnohí z nás (hlavne tí služobne starší členovia) pozorujeme, alebo nadobúdame pocit, že úroveň klubu, zrazov, počtu členov a zázemia je, alebo sa blíži k maximu. Marejky sú v službe už +/- 10 rokov, pre mnohých doba kedy sa zbavujú auta. Mega zrazy pravidelne prekračujú účasť 100 vozidiel marea, padli dokonca rekordy. Technicke zázemie - teoreticke rady na fore, prakticky preverená šikovnosť členov, pomoc pri poruchách - anjeli na cestach, podchytenie vrakovisk a predajni. Toto všetko sa budovalo len vďaka zapálenosti a ochote každého z nás. Mohli by sme to nazvať aj diagnózou FIAT POZITIV.....

Aby som sa dostal k veci......
Za posledný rok sa u nás objavilo množstvo nových členov z miest, kde sú možno jedinými zástupcami FMC,,, Tu vidím trocha nedostatky a tak trochu hluché miesta. Pomocná ruka je častokrát len z diaľky na telefon alebo cez internet. Záchrancom je teda niekto, koho nováčik ale aj starší člen pozná len z foto a po hlase. Chýba osobný kontakt, ktorému by mali pomáhať práve regionálne akcie. Netreba megalomanske ekšn, minizraziky, posedenia, prípadne iné aktivity. Nik z nás nebude mať marejku večne, časom sa určite dostaneme do situacie kedy sa marejky zo slzami v očiach zbavime a presedlame do iného tátoša. Tým však nikto z nás nestratí miesto a priateľov, ktorých tu našiel. Práve toto je podľa mňa niečo čo nám môže vačšina klubov závidieť. Ofic. máme v názve fiatmareaCLUB, no ja si dovolím napísať, že sme už skôr RODINA. Typicky talianska - hlučná, spevavá, zo svojími emóciami, nechýba nám temperament ale aj citlivý prístup k veciam a udalostiam, ktoré postretli niektých z našich členov..... Táto rodinka je veľmi rozvetvena no aj tak drží pokope, je jedno či zavolám mareákovi z mojho mesta alebo napr. Dolfikovi, či Noskajovi o pol druhej v noci. Verím, že ak budem mať problém, neodmietnu pomoc, vypočuť, poradiť, nenechať ma v štychu....
Takto nejak beriem náš klub.... V dobrom aj zlom, stále je to moja, vaša rodinka.
Určite sa nájdu veci a povinnosti, ktoré s prichodom funkcie do mojich ruk beriem na seba. Územie, ktoré som dostal od predsedu nieje ani malé a ani hluché. Stačí spomenúť enklávu zo Žiliny, okolie Banskej Bystrice ale aj jednotlivý členovia od južného Slovenska až po sever. Dôležitá je spolupráca a zapálenosť, no a tie nám rozhodne nechýbajú.

Nebudem tu teraz dávať presné miesta a termíny, ale určite sa vám ako nová ofic. klika predstavíme v budúcom roku dákym zrazíkom.
Tak isto spomeniem, že ak na našom území niektorý z nás/vás ostane stáť na krajnici s marejkou, neváhajte a volajte, buď niekomu v okolí alebo priamo mňe. Nezoženieme vám na počkanie zadnú nápravu, no určite podáme pomocnú ruku v rámci našich možnosti.

Členovia FMC - ja aj ostatní členovia našej kliky sme tu pre Vás!

Vraj tu mám napísať aj niečo o sebe. Tým by som ale na záver znehodnotil predošle riadky :D . Väčšina ma pozná aj osobne. Nič normálne odomňa asi čakať nemôžete :D Som zarytý sedanista, na moje prdelate nedam dopustiť, som za každú srandu a nemám rád rajčiny a papriky. No a teraz vážne, došiel som sem ako malé ucho, čo nevie kde je palivovy filter :D, časom som sa tu trocha oťukal. Veľmi mi pomohol osobný a kamarátsky prístup ľudí na čele s Mirecom , Mirecom SK, odborne rady Noskaja, tak isto aj priateľstvo s Kraldou, Pavel1 alebo Forest. Tak ako pribúdalo nálepiek zo zrazov na okne, pribúdajú aj priatelia, prvé osobné stretnutia s ozajstnou kráľovnou Bimbovkou, expredsedom Milmoňom, otcom Dolfikom, Osudom či Adynom. Každý z nich bol niečim výnimočný a niečo som sa od neho dozvedel o tom, kto je , kto som, čo smiem a čo nie :D

Mal by som už skončiť, že? :D Na záver teda dodám, že som veľmi poctení dôverou, ktorú u vás mám, že ste ma zatiaľ nezosadili :D Tak ako politici dodám, že sa posnažím byť vám nápomocný a starať sa o vás. Oni za to berú ťažké euri, ja zas úplatky :D. TAk ako ja aj ostatní guvernéri, pokladníci, moderátori, predseda a otec zakladateľ sme tu pre vás,,,,,,,,

čiastočne stratený....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009, 00:39 
Člen klubu

Motor: 2.0 TDi
Královna Bimbovka I, guvernérka JM kliky také srdečně blahopřeje novým guvernérům k jejich funkcím, přeje, aby se jim dařilo uspokojovat blaho Fiat Marea lidu.

Nové členění slovenské části klubu bude zajisté ku prospěchu klubu a tedy i jejich členů. Již nyní se těšíme na překvapení, které nám je připravováno.

Královna doufá, že nová Pravidla klubu se ve spolupráci s ostatními guvernéry podaří správně naladit, tak, aby posunuly klub zase o stupínek výše.

PS: Polo22 - s prdelatou bejby nejsi sám, pokud vím tak ve třech klikách je sedánek vládním vozidlem (Mimochodem, už jste viděli nějakého vládního činitele jezdit s kombíkem??)

Královna Bimbovka I

PS 2: Já jakožto tiskový mluvčí se k přání připojuji :D

VW Touran 2,0TDi 2004
Marea 1,9 JTD 110 WEEK Ex
Marea 1,9 TD 100 Ex
Tipo 1,6 Ex
Š125 L Ex

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009, 00:54 
Člen klubu

Motor: 2,4 TD
Aj ja sa pripájam k pozdravu a prianiu úspechov a podpory pre všetkých zvolených guvernérov, ako aj novému predsedovi.
Chcel by som im a i všetkým ostatným skvelým MAREÁKOM popriať príjemné prežitie vianočných sviatkov a veľa osbných úspechov a minimum starostí s našimi vozítkami v Novom roku 2010. :slunce :pivko :diky

tel. 731556326

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 led 2010, 20:34 
Člen klubu

Motor: 2,2 JTD
Hm, chvíľu tu človek nie je a toľko zmien. :wink: Bolo len otázkou času, kedy dôjde k vytvoreniu "klík" aj tu pod Tatrami. Som veľmi rád, že klub sa rozrastá a práve v tomto klube je toľko super ľudí, ktorý vedia pomôcť, pomáhajú a pomôžu všetkým mareákom bez rozdielu a to nielen v oblasti našich vozítok.

Eskáčkov výber guvernérov v spolupráci s Dolfim, bol myslím správny a aj spravodlivý. Všetkým novozvoleným guvernérom a samozrejme aj staronovému prajem najmä veľa zdravia, bez neho ťažko pomáhať, ohromné množstvo trpezlivosti a pochopenia, pri riešení našich problémov, veľa fantastických nápadov a vždy príjemných stretnutí. Určite si to všetci úprimne zaslúžite. Páni... :pivko ĎAKUJEM.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 15 led 2010, 15:05 
Člen klubu

Držim palce novým guvernérom a teším sa na stretnutie nielen s nimi na Máchači 2010! :pivko

Je úžasné, že klub aj po rokoch nestráca dych, práve naopak ! :diky

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 16:58 
Guvernér

Motor: 1,3 Multijet
Po skúsenostiach s počasím na zrazoch na Mácháči a v Rožnove dávam návrh, aby sa v pravidlách klubu zakotvila povinnosť pre Zlatíčko zúčastňovať sa všetkých akcií a zrazov usporiadanými v rámci klubu :slunce :slunce :slunce :D :D :D

Čestný člen Severočeskej kliky, menovaný Zlatíčkom na Podlesku :-)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 19:10 
Guvernér

Rudo píše:
Po skúsenostiach s počasím na zrazoch na Mácháči a v Rožnove dávam návrh, aby sa v pravidlách klubu zakotvila povinnosť pre Zlatíčko zúčastňovať sa všetkých akcií a zrazov usporiadanými v rámci klubu :slunce :slunce :slunce :D :D :D

Jééjda, no tak to jsem nečekala :) :) Snad se to nestane povinností, co budu dělat v případě,že se zatáhne a bude pršet???? :o

Záruka hezkého počasí na srazech :-))

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 zář 2010, 20:04 
Guvernér

Motor: 1,3 Multijet
No ved ked tam budeš , tak sa nezatiahne a nezačne pršať. :lol:

Čestný člen Severočeskej kliky, menovaný Zlatíčkom na Podlesku :-)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]