FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 19 bře 2024, 06:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 črc 2007, 10:51 
Offline
Otec zakladatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1480
Bydliště: Ústí nad Labem 606/260051
Kratasova Nelly.
Moje manželka pracuje od r.1984 ve zdravotnictví.
Za ty roky prošla si asi třema odděleníma a setkala se s různýma sestřičkama a různýma pacientama.Dnes pracuje na oddělení,kde se opravují srdíčka a jejich oběh.
Jednoduše řečeno,Ti vzkazuje,aby ses nenechala odradit a tlačila na personál,aby se o muže postaraly.Samozřejmě,že se v životě setkala sama se sestřičkama neochotnýma a vyloženě neprofesionálníma,které spíše práce s lidma nebaví,pak s takovou je třeba zamést.Ale to by bylo na delší povídání.Prostě...Mášli pocit,že se nestarají jak mají a muži to může spíše uškodit, máš nárok,jako plátce zdravotního pojištění ,nechat muže přeložit kamkoliv.Třeba do i Prahy.Ale to si musíš dohodnout sama.Jestliže jsi byla před touto nemocnicí spokojenější,můžeš ho tam nechat přeložit.
Držím palce,ať Vše dobře dopadne.
Čauky

_________________
Přezdívka Dolfi od Rejpálka
1.6 benzim Weekend červená kola..podědila
Ford Focus 1.8 tddi
Peugeot 306 kabrio
1.9D Fiat Doblo..modrá metla
1.9JTD Fiat MARENGO 5.43l/100km
1.8 16 V ,tmavá hnědá metla, červená kola :)Zakladatelka FMC
Fiat Punto cabrio


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 02 črc 2007, 22:39 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 led 2007, 01:00
Příspěvky: 114
Bydliště: Karlštejnská 141, Tachlovice , Tel.: 723378770, Skype : elissa7070
NEJ ZPRÁVA OD NELLY:

Ahoj Mareáci, všem děkuji!
Dobrá věc se podařila a domluvil se převoz k Milosrdným do Brna, teď jen počkáme, až se tam uvolní lůžko a jedééém§
Jsem za to děsně ráda, primář i ředitel jsou tam velice milí, tak snad to vyjde. Už máme i doporučení na léčbu po odchodu z nemocnice a to by se mohlo konat v Hamzově léčebně v Košumberku, prý tam umí dělat zázraky,m tak uvidíme,pa všem.

_________________
Elissa Maruška Weekendová 1,9 JTD
Fagot 136L


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 črc 2007, 06:43 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 15 led 2007, 01:00
Příspěvky: 129
Bydliště: Litvínov, +420737621405
Moc, moc vám přeju abyste to dotáhli až do Košumberka. Znám pár lidí kterým tam opravdu pomohli. Přeju hodně síly a vytrvalosti.

_________________
Marea W/2000 2,4 JTD HLX
tmavomodrá metla


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 05 črc 2007, 22:30 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 led 2007, 01:00
Příspěvky: 114
Bydliště: Karlštejnská 141, Tachlovice , Tel.: 723378770, Skype : elissa7070
NEJ ZPRÁVA OD NELLY :
Ahoj všem, Petr dnes poprvé baštil vývar (samozřejmě bez nudlí a tak) a odpoledne i rajskou omáčku a začíná čím dál víc pít tekutiny.Takže za den vypije třeba i půl litru, což je super. To už vede k tomu, že by se mohl zbavit té tracheotomie co má v krku a mohl by polikat úplně sám.
Domluvila jsem si v Brně u Magistry, aby za ním individuálně dojížděla do Ivančic a věnovala se mu a fakt to klaplo a už 2x přijela a pomohla mi. Jsem u něj 2x denně a to třeba i tři hodiny, ale odborník je odborník. Zeptám se, co třeba můžu a nemůžu a pokračuji dál pár dní sama v bazální stimulaci.
Teď v sobotu budeme Petra poprvé posazovat, dáme mu i nohy z postele, takže taková zkouška na opravdový posez, tak snad se mu to bude líbi.
Včera to byl přesně měsíc, co se mu to stalo, z toho byl 14 dní v umělým spánku, takže prakticky 14 dní je vzhůru a ta magistra říkala, že takový pokroky, jako dělá Petr se jen tak nevidí a je z něj vyloženě nadšená a dnes mi řekla, že ani nepočítá s tím, že by Petr nechodil, tak snad se vše zadaří. Mám jen jedinou obavu, aby mentálně dospěl do svých 26 let a nebyl z něj třeba 5ti letej chlapeček, to by mě asi dostalo, ale zatím nechci malovat čerty na zeď. Jdu se na chvíli věnovat malé, ať taky ví, jak vypadá maminka. Mějte se líp jak já,pa.

_________________
Elissa Maruška Weekendová 1,9 JTD
Fagot 136L


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 črc 2007, 10:26 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 10 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 644
Bydliště: u Brna
Motor: 1.8
Věřím, že to bude zase dobrý. Držte se!

_________________
Marea Weekend 1.8 16v HLX Blu leader
Lancia Ypsilon 1.2 8v
Hyundai Elantra 1.6 16v
Škoda Octavia II 2.0 FSI


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: boj o život
PříspěvekNapsal: 07 črc 2007, 11:42 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 202
Bydliště: Plzeň-Snina tel: 605 521 080
ahoj moc, moc držíme palečky ať všechno dopadne jak nejlépe může, hodne síly a hlavně zdravíčka René, Lenka a Jakub .

_________________
ex-Fiat Marea Weekend 1,6 16V SX r.v.9/96 šedivá - xenony 4300K , Fiat Stilo Multiwagon 1,6 16V šedá metla r.v. 3/2004


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 07 črc 2007, 12:13 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 30 pro 2006, 01:00
Příspěvky: 548
Bydliště: KROMĚŘÍŽ tel:723 777 841
přejem brzké a uplné uzdravení a hlavně měj víru v to že dopadne vše dobře přejí HONZULA11+RÁKOSNÍČEK9 a děti


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 67 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz