FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 lis 2011, 13:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říj 2011, 00:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Česká Třebová
Motor: 1.9JTD 105
Zdarec, mám takovej problém- někde mám proklepnutou trubku od posilovače... jsem takovýho dojmu, že to je od nádobky k posilovači. Mám furt poblitý rameno a kolo u řidiče. Takže- stalo se to někomu a ví někdo co to přesně je? Marea 1.9 JTD 105 1999 sedan

_________________
Fiat Marea 1.9 jtd 105 1999


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Posilovač-někdeje proklepnutá trubka
PříspěvekNapsal: 21 lis 2011, 17:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 zář 2010, 00:00
Příspěvky: 37
Měl jsem stejný problém u své 1.6 na nápravnici je takový plech co drží trubky posilovače a někde pod tím držákem to bylo diravé.Držák jsem vyhodil trubičku očistil brusným papírem přetáhl jsem rozřízlou benzinovou hadičku dal tři sponky vedle sebe abylo po problému.Drží to už déle něž rok.Taky bylo celý levý rameno od oleje.Je tam ale blbý přístup chce to vyndat baterku i s tím plechem na kterým je našroubovaná.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: 19 JTD ELX
PříspěvekNapsal: 23 lis 2011, 01:35 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 16 čer 2008, 00:00
Příspěvky: 2603
Bydliště: BRNO -CZ tel.777994150
Motor: 2.4 JTD 130
Ja se na to take chystam,jenze nebudu to davat do nejake gumy a stahovat sponkama,protoze to nemuze dlouho vydrzet,je tam dost velkej tlak a muze to zacit prosakovat.Trubku vymenim nebo necham opravit.Mam ji prodrenou na rohu predniho nosniku,takze baterka a plech pod ni pujde pryc a pocitam taky s prednim celem,svetlem i naraznikem.
Obrázek

_________________
EX Fiat Marea Weekend 2.4 JTD/130 HLX 2000
Fiat Croma 2.4 Multijet/200 20V aut. Must 2006


Naposledy upravil Michele dne 19 pro 2011, 01:24, celkově upraveno 2

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 lis 2011, 19:36 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 27 črc 2009, 00:00
Příspěvky: 114
Bydliště: MOST-722645514,
Motor: 2,4 jtd
Ja to mel taky prodreny u toho nosniku pod baterkou nastavil jsem to hydraulickou hadici na svorky a drzi to kdyz jsem koukal tak ta origo hlinikova trubka jde asi hodne spatne vyndat takze oprava narychlo a je to zatim ok :)

_________________
EX-MAREA W. 2.4 JTD 130 HLX origo šibr kuže
Opel Zafira z motorem Fiat 1.9 88kw 2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 12 pro 2011, 23:22 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 25 črc 2006, 00:00
Příspěvky: 116
Bydliště: Letonice u Vyškova
Motor: 1,6 16V
LADA33 píše:
Ja to mel taky prodreny u toho nosniku pod baterkou nastavil jsem to hydraulickou hadici na svorky a drzi to kdyz jsem koukal tak ta origo hlinikova trubka jde asi hodne spatne vyndat takze oprava narychlo a je to zatim ok :)

Neustále se mi ztrácí hydr.olej a mám pochcanou převodovku.Takže kouknout pod baterku?? a jakou hydr.hadicí jsi to nastavil?Normálně přeřízl a nastavil??
díky

_________________
Ex Weekend 2,4JTD
Sedan 1.6 16V
Bravo 2 , 1.4 16V
Golf Variant 6


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 pro 2011, 23:59 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 19 črc 2008, 00:00
Příspěvky: 43
Bydliště: TRENCIN
Pglock1 píše:
Zdarec, mám takovej problém- někde mám proklepnutou trubku od posilovače... jsem takovýho dojmu, že to je od nádobky k posilovači. Mám furt poblitý rameno a kolo u řidiče. Takže- stalo se to někomu a ví někdo co to přesně je? Marea 1.9 JTD 105 1999 sedan
NAZDAR.MAL SOM TO ISTE CO TY.TIEZ MI TIEKLO SERVO CEZ TU HLINIKOVU TRUBKU NAD RAMENOM.TA TRUBKA JE UCHYTENA V KOVOVYCH DRZIAKOCH A POD JEDNIM S TYCH DRIAKOV TO BOLO Z OXIDOVANE A PRASKNUTE.MUSEL SOM DAT DOLE BATERKU ,DRZIAK NA BATERKU,HADICE OD NASAVANIE VZDUCHU A TURBA. DAL DOLE KOLESO ABY SOM SA TAM DOSTAL AJ OD SPODU A POVOLIL SOM VSETKY DRZIAKY CO DRZIA TU TRUBKU A ODPOJIL SOM SK PASKY OD NADOBKY SERVA.POTOM MAS ESTE TRUBKY NADPOJENE DO HADICE PRI CHLADICI.TAM POVOLIS DALSIE SK PASKY. POSTUPNE SOM TRUBKU JEMNE OHYBAL ABY SOM JU DOSTAL VON S AUTA.TRVALO MI TO ALE 2 HODINY.DAL SOM TRUBKU ZAVARIT TIGOM,LEBO NOVA JE DRAHA.ZAVARENIE MA VYSLO 10 EURO.NO A POTOM ZASE 2 HODINKY MONTAZ SPAT.JA SOM DAL POD TIE KOVOVE DRIAKY CO DRZIA HLINIKOVU TRUBKU KUS GUMY-DUSA S BICYKLA ABY TO NEBOLO KOV NA HLINIK NALIAL NOVY SERVO OLEJ A 3 KRAT VYTOCIL KOLESA NA PLNO DOLAVA A DOPRAVA ABY SA ODVZDUSNILO SERVO A HOTOVO.JA SOM VYBERAL VON OBIDVE TIE TRUBKY LEBO NEBOLO DOBRE VIDNO ODKIAL TO PRESNE TECIE NAKOLKO SA TIE TRUBKY O SEBA OPIERAJU.RUKY CELE DOSKRABANE LEBO JE TAM NAPRD PRISTUP. MAM TO TAK VYSE ROKA A ZATIAL POHODA
Obrázek

_________________
FIAT MAREA WEEKEND 1.9 JTD 105 GRIGIO STEEL FIAT STILO 3DV 1.9JTD 115 BLUE NAVY


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 03 led 2012, 11:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 říj 2011, 00:00
Příspěvky: 61
Bydliště: Česká Třebová
Motor: 1.9JTD 105
Zdar, tak asi vyřešeno- nějakej inteligent tam dal na hadici moc velkou pásku a chcalo to ve spoji... Asi bych za todle zabíjel ale dejme tomu...

_________________
Fiat Marea 1.9 jtd 105 1999


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 20 kvě 2012, 03:03 
Offline
Člen klubu

Registrován: 15 dub 2012, 23:08
Příspěvky: 15
Motor: 1.9 Td
Ráno sa pohnem a podomnou mláka červeného oleja. Prezrel som nadržky a podla všetkého to je hydraolika od serva. Mám zasvinený totalne ten hliníkový dolný dekel na vodičovej strane. Dúfam že to bude niektorá hadica. Ako ste to mali tu vy. Ak nie dá sa pretesniť valec na riadení? Čerpadlo je suché a čisté.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz