FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Topení + plast u prahu
PříspěvekNapsal: 02 pro 2017, 22:37 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 19 bře 2010, 01:00
Příspěvky: 41
Zdravím Vás, mám Mareu kombi 1.6 r.v. 1997 (klimatizaci má). Tři měsíce jsem řešil ztrátu vody, až jsem nechal, udělalo se na autě: natlakování-srovnání-zbroušení hlavy o 3mm, kompletní výměna těsnění pod hlavou, výměna vodní pumpy, výměna chladiče tak voda se už neztrácí,ale po všech těchto opravách a výměnách jsem teď v týdnu našel pod obouma gumovýma kobercama co mám pod nohama já jako řidič tak i u spolujezdce úplně nacucané koberce nějakou tekutinou tak jsem se opět zhrozil a když jsem to začal utírat, vytírat tak když jsem měl od toho ruky tak to i lepí na rukách a tak se chci zeptat jestli někdo nevíte z čeho nebo jak se mi ta tekutina dostala jak pod nohy řidiče tak i nohy spolujezdce a opravdu ty koberce jsou úplně mokrá až bych řekl že jsou tam malé kaluže :zed :roll: :cry: . Moc děkuji za vaše názory čím by to mohlo být a jak to dát do pořádku??? Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Topení + plast u prahu
PříspěvekNapsal: 03 pro 2017, 00:22 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 17 zář 2008, 00:00
Příspěvky: 566
Bydliště: Frýdek-Místek
Motor: 1800
ahoj bohužel Tě nepotěším, :zed

ale podívej se na výměnu - přetěsnění radiátoru topení.
:wink:
Je to rozebráno i v Inkubátoru návodů na
viewtopic.php?f=17&t=7885&hilit=radi%C3%A1tor&start=60

Tuto zkušenost mám za sebou a zase mne to čeká. Pro výměnu jsou zapotřebí nějaké ty věci, co jsou tam popsány. Já jsem si navíc připravil svěrky na hadice, jelikož původně jsem to udělal s pomocí samosvěrných kleští (hodí se myslím dvoje obalené!) ale je tam málo místa, tak něco na skřípnutí hadic bez poškození s menšími rozměry aby zbylo víc místa na manipulaci a ruce (ale i s těmi svěrkami se to dalo).
Pokud máš možnost práce v teplé garáži určitě ji využij, jsou tam plasty, ty v zimě křehnou, a ruce to taky ocení. Kapalina je ta z chlazení a jistě to poznáš i na úbytku.
Já jsem si pro kroužky zašel k nám do hydraulika Vašek ve Starém městě u Frýdku-Místku za jeden kroužek rozměru 17,13 x 2,62mm chtěli 8Kč tak jsem si vzal i do rezervy, jelikož se může i přiskřípnout při montáži.
Tady jsem nasdílel odkaz na výběr z inkubátoru spojený do PDFka který jsem připravil pro tisk.

https://uloz.to/!GpJUZFdy/navod-na-vyme ... arejky-pdf
Přeji brzy suché koberečky. Camell

_________________
Již není mezi námi, však dříve byla naše milá :-(
©Camell FM Wekend ELX 1,8 16v r.v.1997 - do stříbrna se nám vybarvila
T-Mob 731 466 731; skype=nonazdar
jinak básník a poeta klubový, jenž co lze ve verších odpoví :)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz