FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 19 bře 2024, 10:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 črc 2022, 20:36 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Zdravim na foru, jelikoz uz stare forum neni s obrazky a nevim jak zapojit co a kam tak bych tady poprosil o radu, nevim co a kde se zapojuje, diody jsem vycetl, ale nechapu kde a jakym smerem, to ze stareho tematu nejde vycist. Nerad bych neco odpalil kdyz na konektoru A zapojim vyvod 12 na kostru nebo na 12V+.
Prosim pokud nekdo napise zde nebo na email, staci nejaka fotka treba ktery piny a kam. Mam jednotku s elektronikou pod sedalem vzadu. Central jsem uz ted zapojil Keetec.
Dekuji predem.
Doufam ze uz si tady nepisu sam pro sebe a neni tady uplne mrtvo...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 21 črc 2022, 21:39 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
Ahoj, mrtvo tady není, spíš veeelmi klidno. Nejvíce se řeší srazy :D Vozidla už většina lidí nemá, tudíž je třeba se obrnit trpělivostí, až si příspěvku všimne zrovna ten, kdo má v dané problematice nějakou zkušenost. A je otázka, zda sem ještě chodí...

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 22 črc 2022, 16:28 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Jasne, chapu, jen kdyby byly ty fotky na foru tak to udelam, ale uz se mi nic neukaze.
Kdyz se po otoceni klicku zacne napajet jednotka pod zadnim sedadlem na privodu B 7 tak je funkcni, pokud ji ale zacnu napajet sam extra pres diodu tak se nic nedeje a ta jednotka nefunguje. Jeste je tam pin na A 12 ktery nevim presne co dela a ma delat, o 12 je rec na foru, ale jelikoz nejsou fotecky tak nevim co s tim... No skoda, jedeme 29.7. ted na dovolenou a myslel jsem ze to snad zapojim, mam to porad rozdelany a cekam jestli se tady nekdo ozve. Ale jak cas utika tak musim uz taky poskladat a pomalu budu i davat veci do auta...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 29 črc 2022, 16:01 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Tak se tady nikdo nepodival kdo vi jak zapojit stahovani oken pri vypnutym zapalovani. Odjizdim na dovolenou a budu doufat ze to aspon nekdy vyresim, chtel bych to zapojit.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 30 črc 2022, 11:19 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Kdysi jsem to zapojoval k ovladači na dálkové ovládání, akorát že jsem musel mít modul k řídící jednotce příslušenství. Ten jsem tam napojil a bylo vše vyřešeno. stačí u řídící jednotky najít dráty na zavírání oken a zamykaní dveří. Víc ti neporadím.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 30 črc 2022, 11:44 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Někde tu na foru jsem našel v sekci elektronika, že jsem kupoval modul dojezd oken a fungovalo to jak na dálkové ovládání, tak i jen přes zamčení klíčkem. Modul se tehdy prodával na 2 či 4 okna.

https://tuning.autodoplnky.cz/autoalarm ... z0QAvD_BwE

Dají sehnat u nich i na 2 okna. Chce to pohledat kde se to všude dá sehnat a montáž je jednoduchá.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 16 srp 2022, 18:52 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Dik za tip, mrknu se na to a hlavne jestli to jde pri vypnutym zapalovani...
Ted resim jinej problem, protoze v Polsku jsem auto tuknul predkem na chladic a kapotu tak resim opravu. Potom se budu zabyvat tim stahovanim.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 26 srp 2022, 23:01 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1974
Bydliště: Teplice
Motor: 2,0 JTDm2/103kw
SAVOND píše:
Dik za tip, mrknu se na to a hlavne jestli to jde pri vypnutym zapalovani...
Ted resim jinej problem, protoze v Polsku jsem auto tuknul predkem na chladic a kapotu tak resim opravu. Potom se budu zabyvat tim stahovanim.


Někde jsem měl schému zapojení na úpravu stahování oken bez zapnutého klíčku :-) Mám to i na svojí mařce udělané, jediný co je že ti stále svítí podsvětlení ovládání oken ale baterku to nevymlátí je to jen pár ledek a ty maj spotřebu nulovou :-D

_________________
Rebel a tím zústanu :-D
ex :-( Fiat Marea Weekend 1.6/16V
ex :-( Alfa romeo156 SW 1.9JTDm
Fiat Marea Weekend 1.9JTD/105
Alfa romeo147 1.9JTDm
Fiat Punto 1.2/8V
Alfa romeo Giulietta 2.0JTDm2/103kw


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 27 srp 2022, 14:11 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Jo to je to co potrebuju udelat, ze sviti LED je minimalni odber, protoze jsou to SMD a je u nich skoro nulova spotreba, ale jak a kam zapojit ty diody u jednotky pod sedadlem. To0 schema by mi moc pomohlo... Samozrejme ze pokud se zde nebjevi schema tak to nemam zapojene a stale ho poptavam. Za zverejneni diky !!!!!!!!!!!!!!


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 11 zář 2022, 16:48 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
komar píše:
SAVOND píše:
Dik za tip, mrknu se na to a hlavne jestli to jde pri vypnutym zapalovani...
Ted resim jinej problem, protoze v Polsku jsem auto tuknul predkem na chladic a kapotu tak resim opravu. Potom se budu zabyvat tim stahovanim.


Někde jsem měl schému zapojení na úpravu stahování oken bez zapnutého klíčku :-) Mám to i na svojí mařce udělané, jediný co je že ti stále svítí podsvětlení ovládání oken ale baterku to nevymlátí je to jen pár ledek a ty maj spotřebu nulovou :-D


Návod tady byl od Boldrika. Sám jsem to podle něj dělal. Co si pamatuji, tak byl rozdíl s mařkou před face a po face. Po face stačilo jen v řídící jednotce pod zadními sedadly něco propojit a jelo to. Já si ještě nainstaloval vypinač abych to mohl vypnout a nesvítily pořád čudly ve dveřích...

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 18 zář 2022, 23:33 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1974
Bydliště: Teplice
Motor: 2,0 JTDm2/103kw
ano Adyne stačilo jeden vodič u jednotky příslušenství co měl napětí po klíčku napojit na stálé napětí a fungovalo to a nebyl tam rozdíl po a před faceliftem ale jestli měla i elektrické stahování i zadních oken :-) Já mám mařku po faceliftu a mám jednotku za kastlíkem u spolujezdce ale zadní okna mám švihadla. Jen jsem se ještě nedostal k marejce abych zjistil kterej drát se musí přepojit protože plánek jsem už někde vytratil :-(

_________________
Rebel a tím zústanu :-D
ex :-( Fiat Marea Weekend 1.6/16V
ex :-( Alfa romeo156 SW 1.9JTDm
Fiat Marea Weekend 1.9JTD/105
Alfa romeo147 1.9JTDm
Fiat Punto 1.2/8V
Alfa romeo Giulietta 2.0JTDm2/103kw


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 zář 2022, 23:56 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Ja mam jednotku vzadu pod sedadlama, DO jsem tam napojil, na to jsem tady vyzkoumal planek a funguje KEETEC, ale to stahovani mi nejde. Kdyz zapojim + napajeni na vodic ktery se pripne po zapnuti klicku tak se nic nestane a stejne se ridici jednotka nenapaji, jako by tam bylo jeste neco nekde nesepnuty a sepne se to jen pri otoceni klicku. Mimo to + napajeni.... proste nevim a nechci odpalit jednotku nejakou chybou.
Pokud by nekdo mel schema jak to udelat tak by to potesilo, ty okna to chce funkcni i bez klicku. :cry: :cry: :cry:


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 30 zář 2022, 17:17 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Ja teda nemam zadni okna v el. ale pouze predni. Ten kontakt na ridici jednotce ktery jsem myslel ze to je tak nereaguje pri pripojeni na +12v, takze jsem bezradny...


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: 24 úno 2023, 22:45 
Offline
Člen klubu

Registrován: 06 kvě 2020, 20:39
Příspěvky: 9
Motor: 1.9 JTD
Tak skoro rok a zadny vysledek, uz sem skoro nikdo nejde a me stahovani taky ne.
Jsem sam kdo ma jeste Marusku...


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 14 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz