FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 24 zář 2018, 02:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Marea Weekend 1,8 Nabízím
PříspěvekNapsal: 06 zář 2018, 13:28 
Člen klubu

Motor: 1800
Ahoj Mareáci.
Ač je mi to velice líto, nadešel čas se rozloučiti s naší Marejkou, :zed jež po dlouhou dobu byla naším společníkem na cestách i necestách po vlastech

Českých i za kopečky.

Ač je neslušné hleděti dámám pod sukýnky (na spodek) tak někteří dotěrní takto činí a jsou i tací, jež toto činí profesionálně a tak jeden z takových pánů EsTéKářů se nyní takto zahleděl a s nenávistí v očích (zlatovlásky jistě prominou) dal znát, že rezavou nemá rád :evil:

Nabízím tedy tímto naši Marejku jedná se o stříbrnou Weekend ELX 1,8 16v r.v.1997 Je pojízdné ale došla technická a již to neopravuji.
Nabídka je na celé auto tak jak je, né jen po součástkách, snad jen s vyjímkou kol, ty by se mohly i samostatně.

Má najeto necelých 135 tisíc
obouvá 14ky kola,
zimní 14ky jsou na plechu,
letní stříbrně komaxitované Alukola 14ky.(ty asi jediné mohly být k dispozici i samostatně)

Jako každá starší dáma či věc má své mouchy a ty netřeba vyzdvihovat, ale u nabídky by však popis neměl chybět a to nejen klady. Vzhledem k tomu, že by měla být prodána na náhradní díly, nebo pro zručného šikulu :)na přestrojení, pak jak jsem psal jejím problémem je reznoucí plechařina.
Jinak sloužila věrně a bez velkých vynucených zásahů, motor šlape jak je třeba.Rozvody při koupi v 75tis. Údržba byla dodržovaná jak se má, náplně i filtry.

Kdo jezdí na srazy, tak ji má možnost znát osobně, jinak nyní je zaparkovaná kousek od Ostravy.

Věci o kterých vím, že se opravovaly co si tak pamatuji-
Brzdy jsou renovované co se týče trubiček ty jsme museli nechat vyměnit po problémech s vybrzděním cestou na sraz do Českého ráje, a také ačkoliv jsem věděl, že už se jí to kloní k cíli, přesto jsem jí ještě v duchu sloganu jezdit se nemusí ale brzdit se musí!! dal loni nové kotouče, desky....v zadu pakny :-)
pravé zrcátko jež někdo pokřtil již není jako za mlada,
5,dveře jsou nad klikou trochu promáčknuty,
ABS je nefunkční od doby co jsem ji pořídil.

To by bylo asi tak to co bych mohl uvést a pokud bude nějaký jiný dotaz stačí se zeptat. spojení SZ a jinak 777488168, nebo TMobil 731466731. Jsem kousek od Ostravy.

V případě zájmu se ozvěte SZ s nabídkou , byl bych rád, kdyby ještě někomu alespoň pomohlo, nežli to jen tak nechat zlikvidovat což je ta poslední možnost s níž ale nebudu dlouho čekat.

Loučím se s vámi a čekám na vaše nabídky.
Káma Camell

Příloha:
Poznámka: lite kola
IMG_20180905_224744.jpg
IMG_20180905_224744.jpg [ 146.36 KiB | Zobrazeno 67 krát ]

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]