FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prodám Fiat Marea Weekend 1.9JTD
PříspěvekNapsal: 15 lis 2020, 20:17 
Offline
Člen klubu

Registrován: 16 srp 2020, 15:00
Příspěvky: 10
Bydliště: Jindřichův Hradec - Žatec - Znojmo
Motor: 1.9 JTD 81kw
Takže milý Máreáci, rozhodl jsem se pustit naší Mareu do světa,Stav km: 305tisíc
Rok výroby: 2001, tmavě zelená metalíza, Mnozí z Vás ji osobně viděli na posledním srazu, kde jí hlídala naše Pitbulka :D .
Máme hotové: Nové rozvody,nové pneu,nová spojka a zadní náprava, nové všechny filtry, kapaliny, xenony,...Dále k vozu náhradní světlo, nárazník, sada zimní pneu na plechu + 2 pneu samostaně, Handsfree Parrot CK 3100, tažné zařízení, parkovací sensory, tónovaná okna. Interiér ve skvělém stavu.
Eko daň je již uhrazena!
Závady:
-při jízdě po nerovnosti klepe přední podběh, asi se někde uvolnil z uchycení plast
-svítí ABS, závadou je ulomené čidlo abs nacházející se u zadního levého brzdového bubnu...stačí vyměnit
-občas při zatočení (pouze) na místě blbne posilovač...je třeba nechat profouknout hadičky a vyměnit kapalinu do serva...nicméně servo normálně funguje, takže banální závada
-doporučuji vyměnit brzdovou kapalinu a odvzdušnit
-výše zmíněné závady nejsou finančně nákladné ale neopravoval jsem to, protože už mám jiné auto.
Auto se nachází na Jindřicho-Hradecku nebo na Lounsku (stále v provozu) V případě zájmu piště na : to.mas.cz@seznam.cz
Přenechám za 20tisíc + přepis


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz