FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 14 říj 2012, 16:53 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 29 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 3015
Bydliště: Levice +421908541379
Motor: 2,4 JTD
Drahý priateľ ... pod svojim nickom máš napísané GUVERNÉR ... čiže osoba ktorá VIE priamo komunikovať s adminom, moderátormi a NEMUSÍ riešiť svoje ego v takýchto diskusných vláknach ale priamo požiadať či osloviť admina ABY BOL TAK LÁSKAVÝ A ZMAZAL TIETO NICKY - XY1, XY2, XY3 .... XY 155 - z dôvodu ich dlhej nečinnosti na fóre ... číže AJ TY prispej nejakou konkrétnou činnosťou k zveľadeniu týchto stránok ... nie je to len o takomto hulákaní ale aj o činoch :doutnik

PS: vždy keď oslovím Osuda s nejakou prosbou o konštruktívnu zmenu, vždy mi vyhovie v čo najkratšom možnom čase ... takže zase je to len a len O KOMUNIKÁCII dvoch osôb :pivko

síce ani ja by som sa nemusel vykecávať v tomto vlákne, ale zdvihnúť telefón a prediskutovať to s Tebou ... ale nech aj ostatní vedia, že sledujem kto, čo , kam a hlavne akou formou píše ... je to naša vizitka ktorú denne vystavujeme a ktorou sa prezentujeme :wink: :!:

_________________
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD HLX 160++ koní 2/1999 Rosso Barocco - RED GUN
Fiat Marea Weekend 1,9 TD ELX 100 koní 4/1997 Silver Hornet
Alfa Romeo 145 1,8 16V TS 140 koní Rosso Alfa
... nemám patent na to, aby som sa do všetkého montoval - the Simps


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 14 říj 2012, 18:39 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2007, 01:00
Příspěvky: 1417
Bydliště: SLOVENSKO: Prievidza,TN : +421 918615462
Motor: Alfina 159 2,4 154kw Q4
Ok ok. Drahy Roman :D . Mas sice pravdu ale po 1. ja si nemusim svoje Ego vybijat aby mi druhy tlieskali. Tu ide o jeden fakt a to je ze sme sa viac krat uz dohadovali na spolocnych stretnutiach guvernerov o tom ze sa s tym zacne nieco robit. Tu nejde o zmazanie xy ale o mazanie nickov ktore su mrtve od registracie,ktore sa len raz zaregistrovali,ktorý sa od vtedy ani raz neprihlasili atd. Myslim ze admin vie rozoznat alebo zistit ci ten alebo onen nick je aktivny len s pohladu toho ze sa prihlasi ale neprispieva - len hlada informacie.
A to ze som asi jeden z mala guvernerov ktory boli na volbe za Bebana to som si uz vypocul vsakovake narazky :D . Ale uz je prezitok Mečiarovho syndromu ze ked je niekto proti treba ho kamenovat. Ja som si povedal svoj nazor a aj som ho vyjadril a ak sa preto ideme dohadovat o nezmysloch tak potom ok. Vo februari sme zacali hru ktora nebola ok-prerabka webu aj ked bolo dohodnute inak,tak ked uz sa to prerobilo tak tlacme na osuda aby to zveladoval a pokracoval v zdokonalovani nasho webu a nie ako teraz-ze sa nic nedeje.
Roman je nas tu vela a ludia citaju sleduju atd-tak nech citaju aj toto.
A kazdy ma pravo sa pytat a ziadat odpoved.
Toz moja odpoved a aj teba mam rad :lol: :lol:

_________________
Ford Tourneo Connect Grand titanium 1,5 TDCi Duratorq
Renault Kangoo expres 1,5 dci - kurin na pracu
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTDM 154kw Q4 -elegant sport HIGT - EX
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD-modrá strela+6-speed+tempomat-xenon - EX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 14 říj 2012, 23:11 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
jovany píše:
aj tak sa to da vysvetlit. Potom preco sa aj na starych strankach nezrusila editacia ???? Myslim ze to nie je relevantna odpoved ale dobre beriem to- aj ked na utoky a osocovanie vzdy dozeraju moderatori a oni maju vzdy zakrocit!!!!!

Na starých stránkách dlouho nebyla možná editace, byla umožněna po celkem dlouhé době. Zde teď není editace možná v Diskusi a v tomto vlákně, a to z důvodu snadného ohýbání diskuse dodatečnou úpravou příspěvků. Jinde ve fóru je editace možná.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 14 říj 2012, 23:49 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Pánové, tleskám! Trvalo vám jen měsíc (!) vysvětlit, proč není možné upravovat vlastní příspěvky.

Upřímně neznám fórum, kde by z takhle hloupého důvodu zakázali editaci vlastních příspěvků. V praxi totiž úprava vlastních příspěvků není takový problém, abyste jej museli řešit systémově tím, že tuto funkci zakážete všem. Připadá mi to trochu jako opatření ve smyslu "Bankovní lupič měl lyžařskou kuklu - lyžařské kukly usnadňují bankovní loupeže - zakážeme lyžařské kukly!" Nevím, že bychom někdy v poslední době narazili na případ, kdy by editace vlastního příspěvku vedla k nějakému problému či nedorozumění. Proč tedy systémově OMEZUJETE PRÁVA, co vám vůbec dává právo omezovat práva, nevinných uživatelů nakládat se SVÝMI příspěvky?

Noskaj: Nevím z hlavy, jestli na to v phpBB není přímo funkce, ale pokud není, tak smazání neaktivních uživatelů je práce na dvacet vteřin - napsání a spuštění jednoho příkazu nad databází. To se to ale musí umět, že.

Je k pláči, že na tom, co jsem téměř před rokem kritizoval, se kvůli pokračující neaktivitě správců webu nezměnilo téměř nic včetně jejich arogantního přístupu.

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 10:36 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2007, 01:00
Příspěvky: 900
Bydliště: Bravantice u Bílovce +420603828919 Honza
Motor: 1,6
Beban píše:
... Nevím, že bychom někdy v poslední době narazili na případ, kdy by editace vlastního příspěvku vedla k nějakému problému či nedorozumění....


Bebane, pokud mně paměť neklame, bylo to právě tvé téma, kde jsi nabízel tvé služby pro web. A tam jsi právě ty editoval své příspěvky a spousty reakcí na to co jsi napsal původně vyznělo do ztracena a ty jsi byl 1. A nech si prosím svou ironii a napadání do tebou spravovaných fór a tvých stránek.
Stále mně jen utvrzuješ v tom, že jsi člověk chytrý a vzdělaný, nicméně svůj um a názory opravdu prosazuješ přes mrtvoly a po mně potopa. Řečeno jinak záměr dobrý - provedení mizerné.

_________________
Opel Crossland 1,5 , 6 kvalt
Opel Vivaro 1,6 Biturbo, 6 kvalt, 8 míst
Opel Corsa 1.4 LPG
Ex Fiat Idea 1,4 70kW 6 kvalt, LPG , plný pytel problémů
Ex Fiat Scudo 2,0JTD, 6 kvalt
Ex Lancia Phedra 2,2 JTD
Ex Fiat Marea combi 1,6
Ex Fiat Bravo 1,4 LPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 11:12 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2007, 01:00
Příspěvky: 1417
Bydliště: SLOVENSKO: Prievidza,TN : +421 918615462
Motor: Alfina 159 2,4 154kw Q4
Chlapi nadohadujte sa. Nema to zmysel a sme myslim dost inteligentny aby sme to riesili inak. Ja navrhujem vsetkym ktorrym na tom zalezi - ci je to Honzino,Noskaj,Beban a dalsi ktory uz do tohto vlakna prispeli aby sa tlacilo na Osuda a vyriesme jeden bod mazanie mrtvych dusi!!!! Zacnime v tom robit poriadok!!!!
Tak zacnime bodom 1 mazanie nickov-navrhy,sposob,system,kluc ako sa to bude vykonavat.-nech clenovia vidia ze sa nieco deje a nielen sa dohaduje.

_________________
Ford Tourneo Connect Grand titanium 1,5 TDCi Duratorq
Renault Kangoo expres 1,5 dci - kurin na pracu
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTDM 154kw Q4 -elegant sport HIGT - EX
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD-modrá strela+6-speed+tempomat-xenon - EX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 12:36 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Honzino: Čekal jsem že to někdo zkusí připomenout. Ten argument není platný, jak jsem již v minulosti prokázal. Jen JEDNOU jsem změnil svůj příspěvek po tom, co na něj někdo reagoval, ovšem ve věci, která nijak neovlivnila další diskuzi. Žádná reakce tedy nevyzněla do ztracena. Neberu samozřejmě v úvahu to, že jsem z vlákna o webu zpětně smazal své know-how, o nějž jsem se zkrátka s osudem a zelím nechtěl v soutěži dělit, což, jak jistě uznáš, je mé nezpochybnitelné právo.

Odkaz na moje editace naopak dokazuje to, že například já své příspěvky častěji (vždy!) edituji bez vlivu na další diskuzi než s ním, proto je všeobecný systémový zákaz editace nesmyslný. Moje lyžařská kukla mi vždycky ohřívala obličej, nikdy jej neskrývala před kamerami v bance. Své názory neprosazuji přes mrtvoly. Své názory prosazuji přes lidskou lenost, pasivitu a neschopnost, což jsou vskutku kvality, které nesnáším a které se především nebojím pojmenovat a rozhodně za ně nehodlám jejich nositele chválit, jakou že neodvádějí dobrou práci, když neodvádějí žádnou.

Jovany: Myslím, že pochopíš, že po podrazu, který se tu odehrál, a s tím, jak se tu ke mně někteří lidé chovají, nemám nejmenší chuť osudovi a zelímu pomáhat s čímkoliv, ale dobrá: Admini se musejí podívat do databáze, kolik různých kategorií mrtvých duší tu vlastně máme a podle toho určit, jestli a které účty je smysluplné smazat.

- uživatele, kteří nepotvrdili registrační mail, smazat rovnou
- uživatele, kteří se nikdy nepřihlásili a zároveň se registrovali řekněme dříve než měsíc zpět, smazat rovnou
- zjistit, kolik máme uživatelů, kteří se zaregistrovali, a alespoň jednou přihlásili a mají 0 příspěvků
- zjistit, kolik máme uživatelů, kteří se zaregistrovali a právě jednou přihlásili a mají 0 příspěvků
- zjistit, kolik máme uživatelů, kteří se zaregistrovali a právě jednou se přihlásili dříve než před Y lety a mají 0 příspěvků
- zjistit, kolik máme uživatelů, kteří se zaregistrovali, ale naposledy se přihlásili dříve než před X lety a mají 0 příspěvků

Ty počty je pak třeba vyhodnotit a nastavit pravidla pro smazání neaktivních účtů. Pak je třeba umět administrovat weby a smazání provést (a nezpůsobit tím škody).

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 13:52 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 25 led 2007, 01:00
Příspěvky: 1417
Bydliště: SLOVENSKO: Prievidza,TN : +421 918615462
Motor: Alfina 159 2,4 154kw Q4
Beban ano viem tvoj postoj a beriem ho. Ale vidim ze si prvy ktory dal urcitu kostru navrhu ako sa to ma clenit. Teraz je to na adminoch aby vypracovali zoznam podla tychto kriterii a potom s tym mozme nieco urobit.
Teraz je to na ADMINOVI aby sa k tomu vyjadril lebo on je dolezity - ked Osud nebude mat snahu tak tato diskusia a aj aktivita zbytocna.

_________________
Ford Tourneo Connect Grand titanium 1,5 TDCi Duratorq
Renault Kangoo expres 1,5 dci - kurin na pracu
Alfa Romeo 159 Sportwagon 2,4 JTDM 154kw Q4 -elegant sport HIGT - EX
Fiat Marea Weekend 2,4 JTD-modrá strela+6-speed+tempomat-xenon - EX


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 14:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Kdybychom chtěli jít ještě dál, můžeme stejným způsobem hledat odpovědi na další otázky a marketingově tak web podpořit a aktivizovat pasivní členy...

- Můžeme zjistit třeba uživatele, kteří nemají v profilu motorizaci a vyzvat je k doplnění (mimochodem já sám ji vyplněnou nemám, protože jsem byl zvědav, jestli ho admini budou chtít nějak využít a budou ji chtít vyplnit)
- Můžeme zjistit třeba uživatele, kteří nemají vyplněné místo a vyzvat je k doplnění...

na základě toho můžeme uživatele roztřídit do jakýchsi sociálních a regionálních skupin a upevňovat vazby, cíleně oslovovat s regionálními srazy, komerčními nabídkami apod. Můžeme oslovit regionální i celostátní partnery (Proč Pneumatiky.cz mají 55 % akci na zimní gumy 195/65, ale v rozměru na Mařku ne?). Jednoduše by se tak realizovala třeba volba guvernérů... A to nemluvím o desítkách dalších věcí, které by se s tak obrovskou a angažovanou komunitou, která tu může být, daly dělat a případně vydělat - nejen na provoz webu, ale třeba na srazy (nižší startovné), regionální srazy (pronájem bowlingových drah platí klub za to, že nás deset z kraje zajelo přezout gumy do nasmlouvaného pneuservisu, který se odvděčil, super, ne?), techniku pro regionální klubové mechaniky (ano, dovedu si představit, že tato komunita zkusí vydělat třeba Fanovi na přípravky na rozvody nebo stahování volnoběžek alternátorů, které jinak pro práci na autech lidí z poloviny Čech kupuje ze svého).

To se ale musí CHTÍT a musí se to UMĚT! Zatím se tu jen spaluje potenciál tohoto klubu, který se podřizuje názorům a přáním těch, kdo jej NECHTĚJÍ či NEUMÍ rozvíjet a často žijí z dávno mrtvé minulosti - a tím nemám na mysli jen adminy, ale teď také vedení, které zakonzervovalo současný špatný stav (nejen) webu a zároveň se diví, proč na srazy jezdí málo lidí a proč členové nejsou aktivní.

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 18:37 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 09 čer 2006, 00:00
Příspěvky: 590
Bydliště: Žilina-Hájik. SK 0911 223 466
Motor: 1,9 JTD 110
Čítam tuto debatu a sledujem to už dlhšie ale akosi mi tu chýba reakcia Osuda.
Minule na Dářku som mu dal hlas aby pokračoval ďalej a pokračoval vo vylepšovaní webu.
Na najbližšom Dářku budem navrhovať aby admin doložil čo nového urobil na stránkach. Súčastný vzhlad už do toho počítať nebudem nakoľko bol zmenený už pred ním.
Ak Osun nedoloží - čiže nič, budem prvý ,ktorý zmení svoj názor a budem iniciovať otvorenie problematiky vedenia webu.

_________________
Fiat 500L 1,4 Cult
ex Fiat Punto 1,4 Lounge
ex Fiat Marea Weekend 1,9 JTD 110
ex Fiat Marea Weekend 1,9 TD 100
ex Fiat Punto 1,7 TD SX Rosso Bright
Video http://www.youtube.com/mareatempus


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 15 říj 2012, 23:28 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Jen aby bylo zřejmé, jak se tu nakládá s lidmi, kteří chtějí klubu pomoci, nabízejí konkrétní řešení a zcela oprávněně kritizují ty, kdo mají funkce a nekonají:

Právě mi bylo předsedou klubu uděleno varování pro porušení pravidel fóra, konkrétně bodu šest. Toto varování považuji za zcela nepřípustnou šikanu a pokus zastrašit a umlčet oprávněnou kritiku. Až sem to tento klub dopracoval?

Do řízení klubu se míchat nechci, mou odborností je mj. web a marketing. Web a jeho možné marketingové využití však stagnují, i když by mohly lépe sloužit členům klubu. Odpovědnost za to nese neaktivní Osud a za něj nese odpovědnost vedení klubu, které ho na Dářku potvrdilo ve funkci. Já se tedy ptám, jaké z tohoto svého selhání vedení klubu vyvodí konkrétní důsledky?

Bod 6 pravidel fóra: Ak nie si spokojný s prácou administrátora, moderátorov, Tvoju sťažnosť či kritiku môžeš zverejniť v téme "Fórum".
To jsem udělal, takže toto pravidlo jsem neporušil.

K svojej sťažnosti alebo kritike prilož aj seriózne dôvody, čo Ťa k nej viedlo. Bezdôvodné obviňovanie, znevažovanie práce a provokácia administrátora, moderátorov a vedenia klubu, môže byť riešené v zmysle bodu č. 2.
Seriózními důvody mé kritiky práce administrátorů webu je, že žádnou práci neodvádějí. Tyto důvody následuji konzistentně už od prosince loňského roku, přičemž od té doby se správci zmobilizovali jen ke krátké aktivitě kolem Dářka, kdy jim teklo do bot. Jaký jiný důkaz neaktivity a arogance předseda chce než to, že adminům trvalo měsíc vysvětlit nemožnost editace příspěvků?

Dbaj prosím na dobré mravy a tiež na to, že nie každý je v odbore znalý a skúsený.
Jsem přesvědčen, že slušně formulovaná kritka něčí pasivity a neznalosti, jde-li o člověka ve veřejné funkci, je zcela v souladu s dobrými mravy. Znalosti a zkušenosti jsou pro správu webu nutným předpokladem a měly tvořit nutný předpoklad pro získání funkce, tudíž věřím, že tato část pravidla se na tuto situaci nevztahuje. Pokud ano, je to opět selhání vedení klubu, které funkcí nemělo Osuda pověřit.

Snaž sa, prosím, pochopiť, že týmito pravidlami sa Ťa nesnažíme obmedzovať, ale chceme udržať fórum v takom stave, aby si tu každý našiel odpoveď na svoje otázky, mohol vyjadriť svoj názor a nebál sa sem kedykoľvek prísť.
Naopak! Toto pravidlo bylo v mém případě zjevně použito proto, aby mi zabránilo vyjádřit svůj názor.

Pravda bolí, ale šikanováním mě, pánové, neumlčíte.

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 19 říj 2012, 21:21 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 954
Bydliště: Nové Město nad Metují 773678798
Motor: Stilo 1.9 multijet
Bylo by dobré a slušné, kdyby se vyjádřil předseda klubu, k této situaci. Pozice mrtvého brouka ze strany vedení není dobrá. Je zapotřebí situaci vyřešit. Bohužel Beban žádné pravidla fóra ani klubu neporušil, kritika je zcela na místě. Na Dářku jsem hlasoval pro Bebana,byli jsme přehlasováni, což respektuji, ale žádné změny od Dářka jsem nezaregistroval. Napište ,jaké změny byli provedeny od Dářka do dneška na webu.

_________________
MAREJKA ŠLA DO SVĚTA,ALE SRDÍČKO ZŮSTALO.
Škoda Yeti 1.4 TSFI
Grande Punto 1.2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 21 říj 2012, 19:24 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 954
Bydliště: Nové Město nad Metují 773678798
Motor: Stilo 1.9 multijet
Dočkáme se letos nějaké odpovědi od vedení klubu? Prosím.

_________________
MAREJKA ŠLA DO SVĚTA,ALE SRDÍČKO ZŮSTALO.
Škoda Yeti 1.4 TSFI
Grande Punto 1.2


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 22 říj 2012, 01:28 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 23 lis 2009, 01:00
Příspěvky: 766
Bydliště: Ústí nad Labem
Zdá se, že se nedočkáme, tak jsem na toto téma otevřel diskuzi jinde. Jedna věc je neaktivní správce webu. Úplně jiná věc ale je předseda, který strká před problémy hlavu do písku, vyhrožuje uživatelům a neumí či nechce svá rozhodnutí obhájit.

viewtopic.php?p=223563#p223563

_________________
Marea Weekend 1.9 JTD110 (28.2.2002) Serie Speciale St. Moritz | Grigio Steel | 6,32 l / 100 km
Marea Weekend 1.6 16V100 (10.6.1999) | Grigio Steel | 8,65 l / 100 km


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Nový vzhled stránek
PříspěvekNapsal: 22 říj 2012, 17:49 
Offline
Otec zakladatel
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1480
Bydliště: Ústí nad Labem 606/260051
Brzo se svých odpovědí dočkáš.

_________________
Přezdívka Dolfi od Rejpálka
1.6 benzim Weekend červená kola..podědila
Ford Focus 1.8 tddi
Peugeot 306 kabrio
1.9D Fiat Doblo..modrá metla
1.9JTD Fiat MARENGO 5.43l/100km
1.8 16 V ,tmavá hnědá metla, červená kola :)Zakladatelka FMC
Fiat Punto cabrio


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz