FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 29 čer 2018, 21:29 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Panové a dámy po dlouhé době jsem se vrátil zpět a opět i k fiatu a tak se ptám. Brňáci co zajít na pivko nějakou sobotu. Co vy na to ?

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 30 čer 2018, 13:32 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 4922
Bydliště: Vacenovice tel 602 470 492
Motor: 1,6 SX - sedan
Su za!

_________________
Užívejte života!!!
100SX sedan -'99

ex Punto Cabrio 60 S - '95 made by Bertone
ex Audi A4 (B8) 2,0 TDI - '2010
ex Audi A4 (B8) 1,8 TFSI - '2008 - služební...
ex Renault Laguna Grandtour II 1,9 dCi - '2001
ex Fiat Punto 55S - '95
ex Škoda 120 L - '79


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 30 čer 2018, 16:23 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
No a kde je Dýzl, Oáza, Biac, Gryzzli, Mira2B7, Medvěd atd. atd. Měli by jsme trochu zavzpomínat na mareácke zážitky a na Matěje.

Jen jedna technická, ale to se podá restaurace kde je možno i bezlepku.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 03 črc 2018, 03:31 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
No kde by, v lese, tajtrdlíku.

Z nostalgie se občas kouknu, ale představa, že něco napíšeš, a hned se všichni ozvou, je zřejmě poněkud optimistická...

A jsou prázdniny, tudíž vyjma pár okamžiků dovolené za hranicemi všedních dnů, jsem obvykle v práci či někde lítám... ale kdyby termín sedl, stavím se.

:pivko

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 03 črc 2018, 15:29 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 5325
Bydliště: Nikol-city 608479374
Motor: 2,4TDS
no ja su treba tady :-)

_________________
Lancia Kappa 2,0 16v turbo
subaju impjeza 1,6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 03 črc 2018, 17:52 
Offline
Guvernér
Uživatelský avatar

Registrován: 26 kvě 2009, 00:00
Příspěvky: 1159
Bydliště: Brno tel. 606 721 035
Motor: 2.0 20V
A já su tu,ale za chvilku du dom. :lol:

_________________
Zlatíčkem jmenovaný čestný člen Severočeské kliky.
/F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/ /F/I/A/T/
Renault Trafic 2.5 long
Mařenka Weekendová 1.8 16v
Fiat Stilo 1.9
Opel astra H 1.6
ex Mařenka Weekendová 2.0 20V
ex Brava 1.8 16V
ex MB Piajánko
ex T 613


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 03 črc 2018, 20:59 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Tak navrhněte nějakou sobotu a pivnici kde toči či mají ve flašce bezlepkové pivo a no problém anebo to necháme až na srpen a to tady :

http://vegalite.cz/#home

ikdyž je to veganská restaurace točí tam dobré pivo a jako novinky mají i bezlepkové :

PIVO TOČENÉ 0,3l/0,5l

STAROBRNO MEDIUM 11° (4,7%) 23/32 Kč
VEGALITÉ PŠENIČNÉ 11° (4,25%) 27/36 Kč
VEGÁL LAGER 12° (5%) 30/39 Kč
KLOSTERMANN 13° (5,1%) (polotmavé) 27/36 Kč
PIVNÍ SPECIÁL (dle nabídky)

PIVO LAHVOVÉ 0,5l

DUDÁK PREMIUM 12° (5,2%) 30 Kč
PRIMÁTOR CHIPPER GREP (Radler) (2%) 35 Kč
CELIA 11° (bezlepkové) (4,5%) 40 Kč
CELIA DARK 14° (tmavé bezlepkové) (5,7%) 45 Kč

PIVO LAHVOVÉ NEALKOHOLICKÉ 0,5l

ZLATOPRAMEN N/A 30 Kč
DUDÁK DRIVER 30 Kč
BIRELL POLOTMAVÝ 35 Kč
BERNARD ŠVESTKA 40 Kč
BERNARD VIŠEŇ 40 Kč

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 04 črc 2018, 22:02 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2008, 00:00
Příspěvky: 1101
Bydliště: Brno
Motor: 1.9 JTD
Já su tady taky a mám takovou připomínku takový zamyšlení, mě to připadne trošku,no nevím jak bych to nazval přinejmenším divný,že se najednou po tolika letech strašně zajímáte o starý kamarády,protože máte tedka Fiata. To máme jako padnout na prdel nebo jak?Když jste měli toho Opla,nebo Wolsvágna a prodali jste Mareu,tak tím pro vás srazy a členství jaksi skončilo,aspon mě to tak připadlo a dokonce tady byla nějaká výměna názorů s jinýma členama.Ale nejste jediní,většina členů co prodala Mareu tak ztratila zájem o minulé kamarády.Jen mě tedka připadne zvláštní že se tak strašně angažujete jenom proto že máte zase Fiata,no a co?To jako kus plechu na kolech dělá přátelství a rozhoduje s kým se budu bavit a s kým ne?Poslední srazy se říkalo že už Marea klub není o autech,ale o lidech.Kajo,Robert a tedka myslím že i Mirec a spousta dalších už Mareu nemají já ji taky nemám no a co?Nedovedu si představit přestat jezdit na srazy a nevidět lidi kteří jsou fajn,ale je to každýho věc.Tímto nechci nikoho napadat nic proti nikomu nemám jen to prostě tak vidím.Samozřejmě rádi všechny uvidíme a netrpělivě čekám na to kde bude podzimní sraz,pač ten jarní nám nevyšel. :roll:

_________________
Ex Fiat Marea 1.6 16v r.v.1998
Fiat Stilo 1.9 JTD r.v.2003-85kw,kombi
Jawa 350-640 r.v.95
Jawa Babetta 210 r.v.87
Tera-Vari DMJ-315 r.v.87


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 05 črc 2018, 17:48 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
A pan guverner promluvil. Když jsem přijel na sraz a měl volkswagna hned všichni kdo to dojel s plečkou a co tady chce tudíž jsem to nebyl já kdo chtěl zanevřít na klub, ale lidi z klubu od kterých jsem dle toho co řekli usoudil, že nemám na srazech co dělat a tudíž jsem na srazy nejezdil. Samo že to nebyli stalice na klubu, ale vím že to byl velký sraz ve Strážnici na podzim v roce 2009, kde jsem byl poprvé se svým vw a kde lidi poznamenali co tam dělám a pamatuji si, že Vlčák byl mi říct co jsem si to koupil a co tam hledám, že to je fiat sraz. Tudíž jsem se sbalil a odjel. Něco podobného se odehrálo když jsem byl na sraze v Rožnově na podzim 2010 a tak jsem se prostě na srazy vyprdl. Tak asi tak, jinak já že poslední dobou co sleduji webovky nějak vymyzeli místní srazy.

Byly doby kdy bylo každý rok opékání selete,místní srazy jako setkání a či bowling sraz a teď už jen čtu jak se v Praze scházejí pár stálic na pivko a potom už jen velký srazy 2 krát do rok a to nezapomenu ještě putovní bowling na severu čech. O dalším už nevím, tak jsem to tu chtěl oživit a trochu změnit.

Tak asi tak na vysvětlenou pane guvernére, ale jestli je to problém, tak sorry, admine smázni to a jedem jako by nic.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 06 črc 2018, 10:41 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
Milý Lenochu.

To máš z toho, že jsi zbytečně startovací.

Přijet na sraz Fiatů s károu jiné značky, navíc koncernovou, si přímo říká o trochu špičkování. Tudíž dotyčný provokatér musí mít nervy z vibrania, a odolnost Hulka.

Vlčák je starý (samozřejmě mlád duchem) troll, a vozidlo VW na srazu fiatářů je prostě úžasná výzva...

No, a další si samozřejmě moc rádi přisadí, neb odvést pozornost na druhého zahřeje a potěší :lol:

To já, já jsem Vlčákovic rozsednul velmi epesní campingovou židličku, a jsouc neustále kvůli tomuto prohřešku peskován, pochopil jsem, že byla uvalena klatba, a na srazy už nesmím... :ko :wink:

Jinak, pokud si dobře pamatuji, tak tvrzení, že FIAT Marea Fan Club není jenom o autech, ale hlavně o lidech, je poněkud starší než pár posledních srazů. Určitě v kuloárech znělo již před zmiňovanou Strážnicí 2009.

Ono se totiž dá něčemu fandit i když to nemám, neumím, nemůžu... A kdykoli vidím na silnici Márejku, srdíčko se ozve. Fandím pořád, autům i lidem, kteří s nimi byli (nebo pořád ještě jsou) spojeni, i když jsem se, z nejrůznějších důvodů na srazy už nějaký ten rok nedostal. Ale ten čas přijde :doutnik

Mňo. To jsem se ale jaksik rozepsal.

A dvě rady na závěr.

Rada první:

když chceš nějaký sraz, zorganizuj ho. Obvykle se to dělá tak, že organizátor navrhne termín (či několik, z nichž se následným všelidovým hlasováním jeden vybere), navrhne místo setkání, a vymyslí program (pokec úplně stačí, zejména když se lidi dlouho neviděli). Vykřikování "udělejme sraz" a "navrhněte termín" není úplně optimální.

Rada druhá, velmi zásadní:

Neorganizuj pivní sraz (ale de facto ani jakýkoli jiný) v době, kdy zejména rodiny s dětmi mají 100% jiný program. Tedy v době letních prázdnin. Pamatuješ, FMC byl vždy zejména rodinný klub... Září a začátek října jsou rovněž nevhodné, díky kumulaci jiných akcí.

A pražáci do teho natahé, beztak só to půlka moraváci! :wink:

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 07 črc 2018, 10:03 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Ok promyslím to a něco dám dopředu vědět datum a místo.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 08 črc 2018, 20:18 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2008, 00:00
Příspěvky: 1101
Bydliště: Brno
Motor: 1.9 JTD
V podstatě už všechno bylo řečeno Medvědem pane Exguvernére a to si na žádný tituly nepotrpím,ale je to od tebe pěkný že mě tak ještě bereš, když už je to tady kdo je kdo uplně jedno.Z tvojí reakce na moji připomínku je vidět že má Medvěd pravdu,že se zbytečně urážíš a urážel jses i když se ti smáli že máš Volsvágna.Tak to tak neber tragicky,nemysli si že se nám cizí lidi nesmějí že máme Fiaty,jen co já jsem si v servisech vyslechl o Fiatech posměšků,přitom si myslím že to není o nic horší auto než kterýkoliv jiný.A taky jsem si z toho nic nedělal,protože vím že auto který se nekazí neexistuje.A když se jim vysypali ty jejich slavný předražený Embéčka,nebo Fordy nebo Renoldy,tak jsem se ptal:Jak to že se Vám ty auta polámaly?To není možný přece,sype se jenom Fiat.Takže až pojedeš náhodou okolo nějakýho srazu už nebudeš muset poslouchat řeči,protože přijedeš FIATEM.Za sebe můžu říct že i kdyby jsi přijel vlakem tak tě rád uvidím jako zasloužilýho člena.A ještě jedno pozitivum to má že máš toho Fiata 500.Až se bude točit další film Dívka na koštěti,můžeš jim ten svůj vůz zapůjčit a ještě něco vyděláš.To že regionální srazy ubývají nebo nejsou vůbec a celkovej úpadek a zájem o FMC vidíme všichni.Ale to se nedá nic dělat,lidi se mění a auta taky.Buďme rádi že jsou srazy aspoň dvakrát do roka.
Tak se opatruj a buď dobrý,hlavně si už sundej lešení z toho vašeho baráku. :D

_________________
Ex Fiat Marea 1.6 16v r.v.1998
Fiat Stilo 1.9 JTD r.v.2003-85kw,kombi
Jawa 350-640 r.v.95
Jawa Babetta 210 r.v.87
Tera-Vari DMJ-315 r.v.87


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 09 črc 2018, 12:53 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 2651
Bydliště: Poblíž vlaku
Motor: 1.4i 16V 95k
Milí Gryzli, s fiatem se jsem si vyslech svý taky a to když jsem koupil mareu weekend a to že mi to všichni říkali atd. a tože se sháněl motor a nebejt mareáka Foresta tak semotor nesehnal bo v té době 1.8ka byl problém sehnat a kdyby se ji tehdy neujal Dr. Sedlák tak kdo ví jak by to skončilo, ale vše se obrátilo v dobré a opět jsem jezdil. Taky rád uvidí kde koho ať už má zaa vozidlo cokoliv, hlavně že je spokojený a že mu auto slouží. Např.včera náhodné setkání na myčce s mareákem Edou a byli jsme rádí, že jsme se viděli a dali rychlopokec. No co se týče Dívce na koštětí tam měli starou 500ku kabrio a já mám 500L což by asi nepoužili. Jo a lešení bude ještě dlouho bo se barák furt opravuje.

Termín a kde se co bude konat dám včas, ale uvidíme bo jsou prázdniny a potom podzimní sraz, ale i tak jsem ti posílál do zprávy na nás mobily a můžeš se stavit na kafe.

_________________
Fiat 500L 1.4i - Orgy
Honda SH 125 PGM-FI
Opel Crossland X 1.2i - omyl jak sviňa
EX VW Passat Var. 1.9 TDI (jezdí okolí HK)
EX Marea Week 1.8i 16V (asi sešrotovaná)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 09 črc 2018, 21:24 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 31 srp 2008, 00:00
Příspěvky: 1101
Bydliště: Brno
Motor: 1.9 JTD
Jasný,beru na vědomí a Edu toho by jsem ani už nepoznal,to byl dobrej kluk na něho si pamatuju.A co se týče motoru v Mareji myslím že jsi nebyl a nejseš sám,dneska jsem měl jeden kšeft v Babicích nad Svitavou u jednoho známýho kterej si na podzim koupil Volsvágna Tiguana rok výroby myslím 2012 Obsah 1.4- TSI benzín,já jsem tam přijel tím Stilem tak se mě ptal jak mě to jezdí a já mu hlásím zatím naprostá spokojenost co se týče motoru a on že včera s Volsvágnem vyjel z baráku a za sto metrů něco začlo strašně rachotit v motoru,nemohl dát kvalt a najednou se stroj zastavil a konec,tak zacoufal zase z kopca k baráku a uvidí co s tím,ale podle všeho prý mu přeskočil řemen rozvodové.No a že to spraví a hnedka to radši prodá.Přitom to pravidelně servisoval.Takže i skvěle všude doporučovanej Volsvágn se může vysypat,pré tam byly ty TSI pruserový motory,tak nevím.Já měl to Stilo u pár mechaniků a každej vole, cos to koupil a kup si Škodovku nebo právě toho Volsvágna,ty to mají lepší.Takže asi tak.Jak říká jeden kolega které opravuje kombajny:To co máš,spravuj!!!

_________________
Ex Fiat Marea 1.6 16v r.v.1998
Fiat Stilo 1.9 JTD r.v.2003-85kw,kombi
Jawa 350-640 r.v.95
Jawa Babetta 210 r.v.87
Tera-Vari DMJ-315 r.v.87


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Scuk v Brně
PříspěvekNapsal: 09 črc 2018, 21:44 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 07 zář 2006, 00:00
Příspěvky: 653
Bydliště: Blansko,776 678 480
Motor: 1,8 16V + 1,9 16V JTDm
Ano,Gryzzlíku,asi tak nějak. :wink:

_________________
EX:Maruška weekendová 1.8 16v ELX,r.v.97 na LPG,tm.hnědá.met.,taková dračice.S bebinem na čumáčku.
Velorex tříkolový http://www.youtube.com/watch?v=tRN0itatY_k
http://www.youtube.com/watch?v=q_OuHFYSxn4
AR 159 1,9 JTDm 110kW SW


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz