FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 10:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 00:37 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Tak Vám všem slavnostné oznamuji že jízda na těch našich tankodromech
mě už devinitivně přestala bavit. V pátek jsem vletěl do takové lochny že jsem prorazil pravou přední i zadní gumu a totálně zdeformoval oba ráfky,
nebýt Paty tak tam tvrdnu ještě dnes, vzhledem k tomu že nevozím dvě razervy. Napadlo mě že zavolám policajty, a to jsem taky udělal protože jsem si myslel že to dám na pojišťovnu. Jaké ale bylo sklamání když mi polda řekl že tam byla značka ( hrby 10 km ) před 7 km a ještě jsem zaplatil pokutu 200 Kč za nerespektování dopravního značení. No prostě super den.

Tímto chci srdečně pozdravit všechny cestaře a hlavně Ty kteří jim uvolňují peníze na udržbu našich malebných cest.


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

_________________
Dráček Turbodýzlaček


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 01:43 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1880
Bydliště: Chotěšov, tel. 608 13 70 70
no to ti nezavidim.ale ty cestari jsou proste divni..to jeste doufej aby to nevytekli tlumice ...... :cry: :cry: :cry:

_________________
Alfa Romeo 159 1.9jtdm
ex ALFA ROMEO 2.4 JTD
ex Alfa Romeo 166 2.4JTD M-Jet 20V Ti
ex Fiat Marea 1.9TD
2.4JTD
ZETOR 25A r.v.47


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 08:27 
Offline
Člen klubu

Registrován: 10 led 2006, 01:00
Příspěvky: 145
Bydliště: sk.
Podla mňa v našich postkomun.štátoch je viac vecí divných !!! Veď čo sa my motoristi naplatíme štátu za NIČ , to nie je normálne ! :evil:

_________________
topi
Marea 2,4 TD HLX striebro-metal.

( už nie, je predaná...) :(

Majte sa pekne Mareáci ! topi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 09:23 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 20 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 214
Motor: 1.6 16v
tak to muselo bolet...Tomulus, myslím že asi nikoho nebaví jezdit po tom, čemu se prý říká silnice...jezdím taky denně po moravě kličkuju jak střelenej zajíc...a říkám si že by to chtělo spíš nějakýho gazíka..... :cry:

_________________
ex SX 1.6 16V "hungry dog"
2x Chrysler 300M 3.5l V6 /252 vraníků
Chrysler Stratus 2,5 V6


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 09:24 
My jsme si o víkendu jízdu po tankodromu užili také, jeli jsme na Vysočinu. Naštěstí jsme se všem velkým děrovaným plochám zdárně vyhnuli (pár těch menších jsme projeli, protože nebylo kam uhnout...). Prostě silnici jak řešeta a cesty označené pouze značkou... Doufejme, že ty řešeta opraví... :twisted: :twisted: Abychom si neničili naše autíčka.. Evka
PS. už vím, proč jezdí po Vysočině tolik škodoveček 105- všichni mají své drahé miláčky na zimu v garáži a v zimě si ničí škodověnky, protože je to tolik nebolí.. myslím finančně, když si zlikvidují nějaký ten díl..


Nahoru
  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 09:44 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 19 lis 2005, 01:00
Příspěvky: 1058
Bydliště: Brno, 1. patro 724 04 66 80
Tomulus upřímnou soustrast, to je fakt na pakárnu - a policajti z tebe mají ještě srandu a zkasírujou tě žes´ je vytáhnul ze služebny! :evil:
Kdysi za mlada jsem nějakou dobu dělal u Okresní správy silnic technika a můžu říct že jestli se tam poměry totálně nezměnily (a to se nezměnily), tak silnice hned tak vpořádku nebudou. Je to o kvalitě lidí kteří tam pracují a o kvalitě jejich vedoucích. Jenže za ty peníze co do toho sektoru jdou prostě lepší lidi nezaplatíš :?
Něco jiného je zimní údržba vozovek - to těm chlapům fakt nezávidím a protože jsem to zažil, vím že není pravda, že "silničáři opět zaspali", i když se to tak hezky vyjímá na titulní straně bulváru...

_________________
Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás! :wink: 1,9 TD ELX Week


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 12:02 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1183
Bydliště: Blansko
Motor: 1.6 16V
Teda :cry: to musela být díra jak brána pekelná. :evil: :evil: Prorazit hned dvě gumy to není jen tak, skoro se mi chce říct že to snad ani není možný.
Ale vidím že se potvrzuje pravidlo: nejlevnější a nejrychlejší oprava silnice je dát tam značku :? :?

_________________
ex Fiat STILO ABARTH 2,4 20V 125Kw *03/2004
ex Fiat MULTIPLA - 1,9 JTD 85Kw Dynamic *04/2004
ex Fiat MAREA Weekend - 100 16V ELX 76Kw *09/1999
ex Fiat Barchetta - 1,8 VFD 96Kw limited edition *1998
ex Fiat Panda 750 *1988


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 16:01 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1057
Bydliště: Kozárovce,SR (421905329385)
To samý je i u nás :evil: V dědině položili před rokem nový koberec, ale radši měli jít na pivo, už jsou tam díry, které byly předtím i ve starém koberci (tzn., že teď jsou hlubší o nový koberec :roll: Ta pokládka měla asi 5 cm. Ale tento rok je těch dír nějak víc :roll: a jsou i větší. Na rádiu EXPRES vyzývali řidiče ať ty díry fotí, že budou dělat soutěž o Největší výmol , ale to bych musel chodit s foťákemjenom pěšky a fotit a fotit :!: .
Takže oči na stopkách 8O

_________________
ex - Marea Weekend 1,6 16V ELX/97, Nero seta
Peugeot 308 SW, 1.6 HDI 80 kW, 2009


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 17:07 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1880
Bydliště: Chotěšov, tel. 608 13 70 70
stejne je to divne...v nemecku kdyz se vyspravuje ci dela novy cely koberec tak je to temer na veky...jezdil jsem 3 roky po stejnych trasach a nevidel jsem ze by to po zime bylo rozbite...proste tak jak to udelaji tak to ma zivotnost treba 6 let...ale u nas se to vysparavy a po zime je to same...je to tak naschval nebo nemame patricny penize na super material???

_________________
Alfa Romeo 159 1.9jtdm
ex ALFA ROMEO 2.4 JTD
ex Alfa Romeo 166 2.4JTD M-Jet 20V Ti
ex Fiat Marea 1.9TD
2.4JTD
ZETOR 25A r.v.47


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 18:01 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 24 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 58
Bydliště: Blansko
No když to opravuje parta hic -práce nic tím stylem, že to zahází lopatou a uplácají jak bábovičku, je to řešení tak na 10 následujících dnů, tak se generálkují silnice na Blanensku. Dokud ty odborníky ze silnic nezačnou koupat za trest v zimní řece asi se nic nezmění, jo Německo tam to jde.
Věčná sláva OSS Blansko, až na věky amen.

_________________
Milda Doktor,1,6 16v, zel. metlička


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 18:16 
Offline
Člen klubu

Registrován: 10 led 2006, 01:00
Příspěvky: 145
Bydliště: sk.
Ale to je výsmech motoristom do očí !!! Oni to verejne priznajú, že je to dočasne, ale, že to "dočasne" trvá len 10 dní ?!?!, tak to je sila ! Do kedy bude trvať ten našťastný prechod so soc. do tzv.kapitalizmu ?! :evil: :evil: :evil:

_________________
topi
Marea 2,4 TD HLX striebro-metal.

( už nie, je predaná...) :(

Majte sa pekne Mareáci ! topi


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 19:10 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 08 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 307
Bydliště: Český ráj, 736150548
Motor: 6.6 V8
letos je to opravdu nejhorší co jsem kdy zažil :?
úplně se už bojím jezdit v noci po málo známejch cestách, protože tam kde to minulý léta bylo ok jsou mnohde obrovský díry tak často, že se jim ani vyhnout nedá :evil:
cestou mezi Mělníkem a Mladou Boleslaví jsem jel minulej tejden a kdykoliv jsem ztlumyl dálkový kvůli protijedoucímu auto, tak jsem hned vletěl do najký díry. :evil: 2x dokonce tak silně, že jsem až myslel, že jsem urazil kolo a tou ranou vypadlo několik tlačítek z rádia! :x to jsem fakt nezažil....takže měsíc stará geometie je v háji......no prostě hrůza :evil:

_________________
ex 1.6 16V, sedánek
Lincoln Continental Mark V, V8 6.6l
Ford Mondeo Titanium S, 2.5T 162Kw/320Nm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 22:02 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 11 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 37
Bydliště: Frenštát pod Radhoštěm
Jenom takový malý dodatek, stalo se to v Rožnově p. R.. Tak až pojedete
na sraz dávejte bacha je to tam jak řešeto. Poněvadž pochybuji že to do té doby spraví.

A ještě jednou díky všem cestařům, protože mám v háji celé přední rameno,siletbloky, kulovy a svislý čep a to jsem se díval jen na předek.

_________________
Dráček Turbodýzlaček


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 22:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 pro 2005, 01:00
Příspěvky: 1009
Bydliště: Rousínov u Vyškova 603 386 443
Motor: Tak ten taky máme.
Mám dojem, že se neobracíte na zcela správnou adresu - oni by možná lescos i opravili (byť blbě), ale nemají za co - je třeba nadávat ministrerstvu a pánům posrancům... :evil:

A s těmi opravami v zahraničí - jasně že to umí lépe. Mají na to totiž techniku, která u nás není. Proč..... :roll:

Díra se totiž napřed předehřeje, a teprve potom se tam flákne horká směs.... :idea:

_________________
Ford Mondeo Ghia 2.0 TDCi 103 kW
Opel Astra Cabrio 1.6 16v Bertone
Fiat Bravo SX 1.6

ex Fiat Marea Weekend 1.6 stříbrná kráska


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 06 bře 2006, 22:54 
No jo no méďo pání posranci místo, aby opravovali, tak radši budou hrabat.
pod sebe, ale jinak ti dávám zapravdu, že na to ......


Nahoru
  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 41 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz