FIAT Marea Fan Club

Usmívejte se na Marušky, Marušky se budou usmívat na vás!
Právě je 28 bře 2024, 11:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Opera
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 22:53 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 1240
Bydliště: Šenov u Nového Jičína
Zdravim, jsem tady sice novy, ale mel bych jeden dotaz. Urcite nejsem sam, kdo pouziva prohlizec Opera. Zjistil jsem vsak, ze se mi spatne zobrazuji vsechny casti webu krome diskuzi. Je mozno optimalizovat stranky i pro prohlizec Opera?
Vzdy se mi posunou vsechny casti uplne dolu a nacpou doleva k levemu rozdelovacimu panelu.

_________________
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX
182A4000 - 7/1998 Dark Blue Metallic Paint
ex F/I/A/T TIPO 1.6 DOHC i-e DGT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 22:56 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
Určitě by to optimalizovat šlo, pokud to někdo zaplatí. Myslím že jednodušší bude nainstalovat si Firefox a budeš mít klid. Navíc Opera rozhodně není na vzestupu co se týče oblíbenosti.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 23:14 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2007, 01:00
Příspěvky: 8
Bydliště: STOD
já tu jsem sice jen tak na návštěvě, ale používám firefox a ikonku icq vidím hodně moc vpravo :oops:

edit: koukal jsem do zdrojáku a tipnul bych si, že to bude absolutním pozicování celého divu a icq, sníží tento poznatek trochu náklady na opravu? :oops:


Naposledy upravil max-el dne 19 bře 2008, 23:17, celkově upraveno 1

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 23:16 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 1240
Bydliště: Šenov u Nového Jičína
No jak pro koho. Tento prohlizec pouzivam uz vice nez dva roky, pred tim jsem mel i Firefox, ale stvalo mne zatezovani procesoru a pameti.
Ono je jednodussi odkazat na jiny prohlizec, nez neco resit.
Zaplati :?: no jsem na jinem foru a tam to dokazali vyresit i bez odkazovani na jiny prohlizec (stejna platforma a taky fiat :wink: ).
Btw ten firefox neni taky optimalizovan.

P.S. Predpokladal jsem, ze kdyz jsem v klubu predplatitelu, tak se dostanu i jine odpovedi a pomoci....asi jsem se mylil.

_________________
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX
182A4000 - 7/1998 Dark Blue Metallic Paint
ex F/I/A/T TIPO 1.6 DOHC i-e DGT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 bře 2008, 23:27 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2007, 00:00
Příspěvky: 1374
Bydliště: Olomouc
Motor: 1,6 16V
max-el píše:
já tu jsem sice jen tak na návštěvě, ale používám firefox a ikonku icq vidím hodně moc vpravo :oops:

Mluvíš o ikonce ICQ pod podpisem v příspěvcích? Já ji tedy ve Firefoxu vidím úplně na stejném místě jako v IE, přesně tak, jak má být, vedle ostatních kontaktů.

_________________
Suzuki Vitara 1.4, 4x4 automat, 12/2019, tyrkysová
Mařenka víkendová 1,6 16V SX, 2/1998, světle modrá metalíza
Renault Thalia 1,2 16V Privilège, 9/2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 00:00 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 09 led 2007, 01:00
Příspěvky: 8
Bydliště: STOD
jo, o té mluvim. Vzhled Drupy, rozlišení 1280x1024. Ale kvůli mě to opravovat nemusíte :lol:

tady na tom odkazu je printscreen


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 00:06 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2007, 00:00
Příspěvky: 1374
Bydliště: Olomouc
Motor: 1,6 16V
Graun píše:
P.S. Predpokladal jsem, ze kdyz jsem v klubu predplatitelu, tak se dostanu i jine odpovedi a pomoci....asi jsem se mylil.

Jestli jsi četl pravidla pokladny, tak víš, že pokladna je určena na zálohové financování akcí klubu. A že pokud o to přispěvatel požádá, tak je mu příspěvek bez zbytečných odkladů vrácen.
Členské příspěvky či předplatné, na základě kterého by bylo možné si nárokovat nějakou kvalitu služeb, dosud v klubu zavedeno nemáme.
Vše, co tady v klubu děláme, děláme zdarma a ve svém volném čase. A tak to činí i zdejší webmaster. Že mu dáváš připomínky, je v pořádku, ale je přitom dobré si být vědom i toho, co jsem teď napsal. :wink:

_________________
Suzuki Vitara 1.4, 4x4 automat, 12/2019, tyrkysová
Mařenka víkendová 1,6 16V SX, 2/1998, světle modrá metalíza
Renault Thalia 1,2 16V Privilège, 9/2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 00:07 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
Graun píše:
P.S. Predpokladal jsem, ze kdyz jsem v klubu predplatitelu, tak se dostanu i jine odpovedi a pomoci....asi jsem se mylil.


V klubu předplatitelů :?: 8O :?: 8O :?:
Promiň, ale kde si na to byl :?: :?: :?:

4max-el: tož to hledím, já mám IE, Operu a Firefox a nedělá mi to. Že by to bylo nějak svázaný s rozlišením obrazovky 8O :?: :?:

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 07:55 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 06 bře 2008, 01:00
Příspěvky: 1240
Bydliště: Šenov u Nového Jičína
Lucky73 píše:
Graun píše:
P.S. Predpokladal jsem, ze kdyz jsem v klubu predplatitelu, tak se dostanu i jine odpovedi a pomoci....asi jsem se mylil.


V klubu předplatitelů :?: 8O :?: 8O :?:
Promiň, ale kde si na to byl :?: :?: :?:

4max-el: tož to hledím, já mám IE, Operu a Firefox a nedělá mi to. Že by to bylo nějak svázaný s rozlišením obrazovky 8O :?: :?:


Predpokladam, ze se zde plati "nejake" dobrovolne prispevky na chod tohoto klubu (akce, ci chod fora). Pokud nazvu prenesene "klub predplatitelu" tak jsem ocekaval, ze to clovek pochopi. To je podobne, jako tady nekteri clenove prenesene pisou "zajedu s Markou k panu doktorovi", coz mi pripadne takove hodne zvlastni a detinske.

Nebudu se tady moc rozepisovat ohledne narokovani neceho. Ano, mate pravdu, ze jsem si "pichnul do ziveho". Osobne vsak nemam moc dobry pocit z atmosfery na tomto foru. Pripada mi to jako uzavreny klub, ktery je celkem hodne resistni vuci okoli. Chapu, ze se tady vetsina clenu zna osobne, ale celkem dost tezko se zaclenuje nekdo novy. Proc si to myslim? Ono po nekolika precteni prispevku vidim, ze neni radno drive neco psat nez "checkovat" nekolik desitek minut prispevky fora. Misto odpovedi najdete strohou odpoved "Zadej si hledat". Malo kdy tam byl treba odkaz na nejake vlakno.
Mozna to je jen spatnym naskocenim do rozjeteho vlaku a presvedcim se o opaku, ale takoveto mam zatim pocity.
Na druhe strane musim pochvalit inkubator navodu, ktery je velice dobre zpracovan.
Pokud jsem se necim dotknul nektereho ze dlouholety clenu tohoto klubu, odpusti mladickou nerozvaznost meho prispevku.
Dekuji.

P.S. Co znam Ma-xela, tak by byl ochoten poradit pri uprave teto problematiky - kompatibility s prohlizeci (kterou mimochodem jiz pred nejakou dobou nazpet nabizel). Je vlastnikem jineho fiatackeho fora na starsiho bratricka nasich marejek :wink:

_________________
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX
182A4000 - 7/1998 Dark Blue Metallic Paint
ex F/I/A/T TIPO 1.6 DOHC i-e DGT


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 08:21 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 21 dub 2006, 00:00
Příspěvky: 780
Bydliště: OVA a všade na Slovensku ;-) +420737275249
Motor: 1.9 TD 75, 1.9 TD 100
hm.... stačily by v tvém příspěvku ty uvozovky okolo daného slovního spojení a hned by to bylo jinačí... 8) 8) 8) aspoň si to myslím....
Příspěvky se zde neplatí (zatím) a jak už Zeli psal vše se zde odehrává na základu dobrovolnosti a osobního volna. Nechci přepisovat Zeliho příspěvek, ale tam bylo napsáno podstatné.
Já osobně se necítím dotčen, jen jsem reagoval na to slovní spojení. Vítej mezi námi a snad se tady budeš za chvilililinku cítit jako mezi "svými". :wink: :wink: :wink:

_________________
Čestný člen Slovenskej kliky FMC 8) 8)
exFMW 1,9TD 55 kW SX => 75 líných oslů
exFMW 1,9TD 74 kW ELX => 100 koníků, 04/98
Citroen C4 Grand Picasso 2.0 HDi 100 kW robot
Tiskový mluvčí předsedy FMC :doutnik
Prezident FMC :doutnik :doutnik :doutnik


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 08:50 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 13 dub 2007, 00:00
Příspěvky: 1374
Bydliště: Olomouc
Motor: 1,6 16V
Graun píše:
Ono po nekolika precteni prispevku vidim, ze neni radno drive neco psat nez "checkovat" nekolik desitek minut prispevky fora. Misto odpovedi najdete strohou odpoved "Zadej si hledat".

Tak toto jsi vystihl a jinak to nebude.
Zde jsou zveřejněná Pravidla, jak se ptát na fóru.

Jde o to, že když položíš dotaz na věc, která se zde již mnohokrát probírala, tak:
1. Zanášíš fórum zbytečně dalším tématem, kde se většinou nikdo nic podstatného nedozví, protože vše již bylo probráno v těch starších tématech vztahujících se k dané věci.
2. Prokazuješ tím neúctu vůči ostatním členům klubu, protože tím vlastně říkáš: "hele, kluci, já nemám čas něco hledat, ale na rozdíl ode mne vy máte volného času dost, tak mi ho kus věnujte a poraďte mi. To, že jste v téže věci tady už radili jiným členům, to mně nezajímá, já chci, abyste teď poradili znova a přímo mně, od toho tady jste".
3. Zdejší fórum není ve stylu "furt pryč", dotaz, odpověď, dotaz, odpověď atd. Zdejší fórum je prostě stavěné jako "studnice znalostí" k jednotlivým tématům, kde se nové příspěvky primárně "nabalují" na již existující témata, aby se znalost o daném tématu prohloubila. Teprve pokud dané téma neexistuje, tak se zakládá téma nové. :wink:

_________________
Suzuki Vitara 1.4, 4x4 automat, 12/2019, tyrkysová
Mařenka víkendová 1,6 16V SX, 2/1998, světle modrá metalíza
Renault Thalia 1,2 16V Privilège, 9/2010


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 13:13 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
max-el píše:
jo, o té mluvim. Vzhled Drupy, rozlišení 1280x1024. Ale kvůli mě to opravovat nemusíte :lol:

tady na tom odkazu je printscreen

Vyzkoušel sem to v různém rozlišení a vše se zobrazuje správně. Problém může být také v instalaci některého z rozšíření pro Firefox. Vzhled Drupy není standardní vzled UN. Vzhled fóra je standardní phpBB a nebyl upravován ani při tvorbě nového vzhledu, ale to nemusí platit u vzhledu Drupy. Zkus vyzkoušet jiný vzhled.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 13:53 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 27 led 2007, 01:00
Příspěvky: 900
Bydliště: Bravantice u Bílovce +420603828919 Honza
Motor: 1,6
zdravím
používám taky Operu, nebudu polemizovat který prohlížeč je nejlepší. Každý má ten svůj a má proto své důvody. Už jsem něco před pár týdny řešil s Osudem a mám tento postřeh, starý a nový vzhled funguje bez problému na staré Opeře, po nové verzi 9.26 to docela kulhá, ukazují se kraviny , místo smajlíků fotky a jiné ptákoviny. Na IE to šlape bez problémů, ale Billa nepodporuji :lol:
Honzino

_________________
Opel Crossland 1,5 , 6 kvalt
Opel Vivaro 1,6 Biturbo, 6 kvalt, 8 míst
Opel Corsa 1.4 LPG
Ex Fiat Idea 1,4 70kW 6 kvalt, LPG , plný pytel problémů
Ex Fiat Scudo 2,0JTD, 6 kvalt
Ex Lancia Phedra 2,2 JTD
Ex Fiat Marea combi 1,6
Ex Fiat Bravo 1,4 LPG


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 13:56 
Offline
Site Admin
Uživatelský avatar

Registrován: 27 říj 2005, 00:00
Příspěvky: 1617
Bydliště: Nový Vestec 603474843
To by spíš ukazovalo na neodladěnost Opery.

_________________
Hyundai Santa Fe 2,7 V6 AT 4x4
Obrázek
ex FIAT Marea Weekend 1,9JTD ELX 2000


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 20 bře 2008, 15:33 
Offline
Člen klubu
Uživatelský avatar

Registrován: 12 kvě 2006, 00:00
Příspěvky: 1306
Bydliště: Ostrava
Motor: 1.6 16V
Já jsem používal Operu několik dlouhých měsíců a očekával jsem,že se rozjedou trošku více.Měli několik velmi užitečných funkcí které IE ani Firefox nemají,nicméně tyto vychytávky jsou obětoval za cenu toho,že mi pod Liškou pojede všechno jak má včetně IB a nemusím mít dva prohlížeče...(IB nebylo podporováno Operou).
To Max-el: Ten "uletěný" buton s icq jsem ještě neviděl a to jsem zkusil všechny prohlížeče...Když chceš kašlat na Billa,tak dej Lišku a máš klid...Je to asi nejlepší kombinace toho co umí Opera a IE dohromady.. :wink:

_________________
1.6 16V,ROSSO BAROCCO PEARL,8/99,zkrášlená,prostě láska,
Aprilia SR 50...pro jednoho do města stačí až nad hlavu..)))


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz